Boeing 747 zletel s steze

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Obstaja tudi posnetek NLPja nad belo hišo.

Jaz bom pa raje počakal na konec preizkave.
Je pa to velik zajeb, če je video resničen
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Obstaja tudi posnetek NLPja nad belo hišo.

Jaz bom pa raje počakal na konec preizkave.
Je pa to velik zajeb, če je video resničen
Konec preiskave in uradnih podatkov itak ne bo pred junijem naslednje leto. Do takrat boš že pozabil, zakaj je šlo ... ne rabiš čakat, pozabi na vse skupaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
zakaj je snemal? isto kot pri rusih v donetck, ko so vsi vedli zakaj gre in snemali, pa skakali od veselja, potem pa zajeb..

Sej so kozjejebci povedali da so smrtne žrtve, samo ne tiste katere so napadli ampak so na lastnem ozemlju.

to je to....

normalno je, da črnih skrinjic nočejo dati....
Jih Rusi instruirajo, kako morjo zdej taušat...
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
pa kje ste prebrali da jih nočejo črnih skrinjic? sj ne moreš kr tk dat dokazov iz rok.
jaz jih tudi ne bi američanom kr tak dal. ker obstaja možnost za manipulacije.

Iran je uradno pozval vse deležnike, naj se uradno priključijo preiskavi, tu noter spada tudi NTSB, pa ukrajinci, pa ostali.

Kolker je znano so skrinjice predali francoskemu preiskovalnemu uradu BEA, kateri bo prebral skrinjice in bodo vsi deležniki preiskave dobili zapise iz njih v digitalni obliki in paprinati obliki.
Vsi so pozvani, da si lahko pridejo pogledat in preiskovat ostanke letala, katerega so preselili v hangar na letališču v teheranu.

Tisti ko je objavil posnetek kako raketa zadene letalo, je sam povedal, da ne more potrditi avtentičnosti posnetka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava in AndY1

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
image-11-2048x1282.png



It is unclear why the person holding the camera was filming at the time, but it is possible that there were two missiles, prompting the decision to start filming for the second strike. The New York Times reported that the person filming started doing so after hearing “some sort of shot fired“.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Kot berem na reeditu so našli lokacijo od kjer je snemal


glede na razdaljo in kot snemanja naj bi bil zadet nekje na tem mestu


raketa naj bi priletela nekje iz tega območja glede na približno smer


Na googlu zgleda kot vojaško območje, wikimapia pa ima to tudi napisano

irgc.jpg


edit. si me za sekundo prehitel :)
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Ali Iran, glede na stroge gospodarske sankcije, sploh lahko sodeluje z ameriškim podjetjem Boeing?

Sicer so sedaj objavili sporočila zaposlenih v Boeingu, ki so si dopisovali glede 737 MAX.


In an April 2017 exchange of instant messages, two employees expressed complaints about the MAX following references to issues with the plane's flight management computer. "This airplane is designed by clowns who in turn are supervised by monkeys," one unnamed employee wrote.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Zmeraj več je baje dokazov, da so Iranci res sami pomotoma sestrelili Ukrajinsko letalo s svojo protizračno obrambo.

Neverjetno kaj vse lahko naredi islamski fanatizem in kretenizem samo zaradi enega smrdečega ubitega generala, ki si je to celo zaslužil.
Take rabimo tukaj, Šami & Co. vilkomen!
Pomoje so imeli tu amerikanci prste zraven.
So jim ameriški hekerji pobrkali kakšne obveščevalne podatke, tako da so mislili, da je letalo sovražno in ga sestrelili.
Ker da so iranci sklatili ukrajinsko letalo in svoje ljudi, gre na roke američanom. Zdej bodo iranci nekaj časa dali mir.
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
818
493
63
Kje so zdej tisti tapametni forumaši? jest5, pbutec?

andy1 se je že popravil in priznal, da se je baje zelo hitro spremenil v dokazan "je"