Boeing 747 zletel s steze

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Po 9h je počitek najmanj 11h (kar velja tudi za krajše lete) oz. toliko, kolikor je bil dolg cel šiht. 90min pred poletom se šteje za pripravo, 30 pa po poletu za končanje. Planirajo nas lahko največ do 20h, se pa lahko kdaj tudi kaj zalomi in moraš tudi to raztegniti. Vse legalno, le obrazložitev moraš imeti.
Tukaj je bilo sranje s talci leta 76, tudi odpad/muzej ima precej mig17/21, ki so jih izraelci v napadu preventivno uničili. Obdobje Idi Amina domačiji pomnejo kot najbolj temno v zgodovini.

zame bi bil tak šiht idealen samo bi moral imeti še thaški trak na letalu da bi vsake 2 ure za 15 minut se malo razhodil. Ker 9 ur v letalu sedet mi je taka muka da bi si žile rezal. (še dobro da so noži za obroke plastični)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej jih tu in tam turbolence razmigajo :p . Nič jim ni hudega tam gor, pa še lepo in prijazno družbo imajo. Meni moja doma postreže kofe samo, če jo 5 x milo prosim :jok: .
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
zame bi bil tak šiht idealen samo bi moral imeti še thaški trak na letalu da bi vsake 2 ure za 15 minut se malo razhodil. Ker 9 ur v letalu sedet mi je taka muka da bi si žile rezal. (še dobro da so noži za obroke plastični)
Al že dolgo nisi letel, ali pa letiš s čudnimi družbami. Je pa res, da so topi ko hudič, tak da žile si bi težko rezal.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Zadnjih 10 letov sem imel z niskocenovniki pri njih tako nič ne dobiš. Zadnji je bil air italy v Argentino pa se ne spomnim če so bili kovinski.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
v stolpu so samo letaliski kontrolorji. ostali, ki skrbijo za prelete letal, so ali v drugih prostorih.

pilot zaprosi, ce lahko gre levo /desno zaradi vremena, kontrolor mu naceloma odobri, razen v primeru, ce je nevarnost, da je lako drugo letalo blizu.
ponavadi mora pilot povedat se v stopinjah kolko bo zavil s smeri in kak dolgo bo "obvoz" trajal.
stolp nikoli samoonciativno ne govori pilotu kam naj zavije, da ne bo sel v nevihto, lahlo mu samo predlaga.
zadnja v takoh primerih vedno pilotova.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.655
113
blizu močvirne prestolnice
Tokio
1573748266150.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri