Blogi

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
"15 do 6 zjutraj me je poljubil in odšel v službo. Sedaj je ura 19.30 min. Njega še ni . Z šefom sta šla na montažo.
Danes sem bila prosta službe in nisem imela kakšnega posebnega dela, zato se mi še bolj zdi da se čas noče nikamor premaknit. Dolgčas mi je.
Komaj čakam da pride domov ,da ga objemem in mu vrnem tisti poljub od zjutraj!! Komaj čakam da ga vidim!!!
Pogrešam te Miško moj!!!!!!! "

Kolk si pa ti bila 11.9.2007 naivna
evil.gif
 

NobodyImportant

Zelenc'
28. sep 2007
26
0
1
tromeja
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
"15 do 6 zjutraj me je poljubil in odšel v službo. Sedaj je ura 19.30 min. Njega še ni . Z šefom sta šla na montažo.
Danes sem bila prosta službe in nisem imela kakšnega posebnega dela, zato se mi še bolj zdi da se čas noče nikamor premaknit. Dolgčas mi je.
Komaj čakam da pride domov ,da ga objemem in mu vrnem tisti poljub od zjutraj!! Komaj čakam da ga vidim!!!
Pogrešam te Miško moj!!!!!!! "

Kolk si pa ti bila 11.9.2007 naivna
evil.gif



St sem bla mogoče naivna 11.9.2007 ti si pa naiven že celo življenje
evil.gif



Ma dej ne mi s takimi.
10.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
zakaj pa naiven jaz zdej??? logika ti ni najmocnejsa stran, ampak si vsaj simpaticna
grin1.gif
 

NobodyImportant

Zelenc'
28. sep 2007
26
0
1
tromeja
Logika je men lih en tolk močna stran kot tebi. Tko kot ti men da sem bla naivna tudi jaz tebi da si ti naiven. Če ti je logično to da lahko za nekoga ki ga sploh ne poznaš rečeš da se tip gon okol pol pa tud ne vem kaj je še logično.
Ne da se mi kregat s tabo,ker vem da bi popušila
wink-1.gif
Evo to mi je pa logično. :D
 

NobodyImportant

Zelenc'
28. sep 2007
26
0
1
tromeja
@gatto: z mojim izlivanjem čustev???? ej oprosti če pišem v SVOJ blog tisto kar mi pač paše pisat!!!!



@diablo: Ampak nekateri se morte itak spotaknt ob vse. Kva tebe boli [censored] kva jst pišem . Zase se brigej. Če ti kj ni prov pa spreglej,ni mi treba pa dajet tolk bolnih komentarjev.

Kva si ti za en [censored] da mi boš govoru neki o men in o mojmu tipu če se ti tud sanja ne kdo sem!!

sugardaddy mi je reku če mu dam link od svojga bloga da vid če res traparije pišem kot sem sama rekla da jih. Nisem pa dala linka gor zato da se mi bote špilal neke psihiatre in analiziral moj lajf. Če bi to hotla bi odprla svojo lastno temo!!!!!!



Dj ob svet se vrž....zemla rab gnoj!!
 
Nazadnje urejeno:

mr_

Guru
20. sep 2007
8.951
2.415
113
A bi se dalo dobit tisto slikco ki jo imas na blogu v kaksni visji resoluciji, za DSKTP. Tisto ki si jo za kolegico slikal, stopnice, pa lepi rdeci listi.

Ce ne drugace pa na mr@email.si.
TNX
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik NobodyImportant pravi: Kva si ti za en [censored] da mi boš govoru neki o men in o mojmu tipu če se ti tud sanja ne kdo sem!!
sugardaddy mi je reku če mu dam link od svojga bloga da vid če res traparije pišem kot sem sama rekla da jih . Nisem pa dala linka gor zato da se mi bote špilal neke psihiatre in analiziral moj lajf. Če bi to hotla bi odprla svojo lastno temo!!!!!!

res je, nisi se motila
evil.gif
 

NobodyImportant

Zelenc'
28. sep 2007
26
0
1
tromeja
veš diablo sj maš prov da sem naivna. Res sem. Sam svojmu fant pa zaupam,ker vem da je tega vreden. Sem pa preveč zaupljiva do ljudi ki jih sploh ne poznam. Če bi vedla da se mi bote kuj vtaknil v to kar pišem nebi dala linka gor. Blog je pač en dnevnik in noter lohk piše človek karkoli mu pade na pamet. Če je pa narobe to da pogrešaš svojga tipa,pol pa tud ne vem no...
Evo ti 5ko od mene ker si "nadpovprečno" inteligenten.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Lej kako se je razkokodakala
evil.gif


pa kje ti vidiš, da omenjam tvojega tipa? če malo bolj pogledaš boš videla, da sem se rahlo obregnil ob tvoje pisanje traparij, ne pa dotično na osebo
bonk.gif




dol mi visi ,če imaš tipa, pravega ali narisanega...maš pa domišljijo
stupid-1.gif




edit: vidim da si blond, zato jemljem besede nazaj
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

NobodyImportant

Zelenc'
28. sep 2007
26
0
1
tromeja
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Lej kuro kako se je razkokodakala
evil.gif

pa kje ti vidiš, da omenjam tvojega tipa? če malo bolj pogledaš boš videla, da sem se rahlo obregnil ob tvoje pisanje traparij, ne pa dotično na osebo
bonk.gif


dol mi visi ,če imaš tipa, pravega ali narisanega...maš pa domišljijo
stupid-1.gif


edit: vidim da si blond, zato jemljem besede nazaj
evil.gif



ni vse nate letel.zate je bil mišljen prvi stavek. Se oproščam
uf-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
No ok..jaz sem tudi malo popravil zdej
smile-1.gif




ti kar piši , voyeourji bodo pa brali
evil.gif
 
Nazadnje urejeno: