blog ex specialca

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Zadnje leta ta človek ni nič delal!! Od kje mu denar za življenje??? Preprodajalec heroina je sigurno bil-tukaj se ogromno denarja vrti in tudi ogromno ljudi zafura svoje življenje in njihovih družin zaradi mamil.
Torej je obtožen velike stvari----zapret ga čim dlje.
 

rajko0028

Fizikalc
22. avg 2008
1.327
1
36
15 km SV od LJ
Citat:
Uporabnik TRiK pravi:
Pluta niso več kot leto niti pridžali, še manj priprli (še smo že ravno pri tem). Očitno pa ti veš, da je bil itak nedolžen in bi bilo vse skupaj, kot pišeš, preventiva.
Če pa je še kaka nejasnost, pa kar vprašaj.

izkoriščam tvojo prijaznost izraženo v zadnjem stavku in te sprašujem: zakaj pa bi ti zaprl Pluta? a zaradi umora v srbiji za katerega niso policaji dobili nobene uradne inf. ali zaradi kaj drugega ? Ne zagovarjam naše bande na oblasti ampak trdim da neka min pravna enakost mora veljati za vse.
Kunstelj pa je sam priznal da je bil baraba in je logično da se vadi vn da je nedolžen saj bi drugače sam sebe v zapor spravil, v pripor se je že - in to zato ker se mu ni izšlo, zakaj pa misliš da je začel osirat JJ sedaj ko so KK BP GG &com na oblasti - zato da bi ga pustili pri miru da bi kazniva dejanja zastarala, JJ bi pogorel politično in mi bi zopet gledali levake na oblasti naslednjih ohhhhh let.
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
izkoriščam tvojo prijaznost izraženo v zadnjem stavku in te sprašujem: zakaj pa bi ti zaprl Pluta? a zaradi umora v srbiji za katerega niso policaji dobili nobene uradne inf. ali zaradi kaj drugega ? Ne zagovarjam naše bande na oblasti ampak trdim da neka min pravna enakost mora veljati za vse.
Tole sem imel v mislih, glej poglavje Delo policije. Ni šlo samo za primer nesrečne Srbkinje (čeprav res izstopa) ampak še kup drugih stvari. In se več kot leto ni zgodilo - nič.
Ponavljam - pravilno, da so se Kunstlja očitno resno lotili. "Mučenik" bo pa izpadel kvečjemu zato, ker očitno ne poje ista šiba v vseh primerih. To je tisto, kar me moti.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.342
1.203
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
Citat:
Uporabnik TRiK pravi:
Pluta niso več kot leto niti pridžali, še manj priprli (še smo že ravno pri tem). Očitno pa ti veš, da je bil itak nedolžen in bi bilo vse skupaj, kot pišeš, preventiva.
Če pa je še kaka nejasnost, pa kar vprašaj.

izkoriščam tvojo prijaznost izraženo v zadnjem stavku in te sprašujem: zakaj pa bi ti zaprl Pluta? a zaradi umora v srbiji za katerega niso policaji dobili nobene uradne inf. ali zaradi kaj drugega ? Ne zagovarjam naše bande na oblasti ampak trdim da neka min pravna enakost mora veljati za vse.
Kunstelj pa je sam priznal da je bil baraba in je logično da se vadi vn da je nedolžen saj bi drugače sam sebe v zapor spravil, v pripor se je že - in to zato ker se mu ni izšlo, zakaj pa misliš da je začel osirat JJ sedaj ko so KK BP GG &com na oblasti - zato da bi ga pustili pri miru da bi kazniva dejanja zastarala, JJ bi pogorel politično in mi bi zopet gledali levake na oblasti naslednjih ohhhhh let.
E, moj Rajko, kakšne pa ti klatiš!?
shocked-1.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Malo narobe ste tole zastavili... tukaj ni problem, da je on pridržan temveč to, da imamo v sloveniji razne lopove, kradljivce in celo morilce, ki niso bili pridržani niti en dan !!!

Eeeee to je to.
zmaga.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Uf, kraja avta in še preprodaja. Sem že mislil, da je kaj omembe vrednega, ker to že 15 letni mulc dela.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.750
5.683
113
Dnevnik poroča še malo več o njegovih zločinih:

Nekdanji specialec in bloger spet na zatožni klopi

V obtožnici tudi piše, da je 17. septembra 2008 Elvisu M. v zameno za 20 evrov prodal deset tablet dormicuma, Vedranu M. pa za dva evra eno takšno tableto. Ko sta ga policista legitimirala, je imel pri sebi še eno škatlico dormicuma, osem tablet sanvala, 0,15 grama marihuane in 0,8 grama heroina. V zagovor je povedal, da je na Metelkovi srečal znanca, ki mu je dolgoval denar. Znanec ni imel gotovine, mu je pa dal škatlici dormicuma in mu povedal, komu tablete lahko proda. Da se dormicum smatra za drogo, ni vedel, saj ga je moč dobiti na recept. Za zaseženo marihuano in sanval je dejal, da ju je potreboval zase, heroin pa ni bil njegov.



Hilda Tovšak je še vedno na prostosti, direktor propadlega GPG Boris Dolamič pa danes menda leti na Florido.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Če jaz prav berem novice je ta "dečko" povratnik. Poudarjajo, da je bil že večkrat kaznovan (torej sklepam pravnomočno obsojen), sedaj so ga pridržali zaradi dveh novih primerov. Če pa tak ni zrel za pridržanje pa tudi ne vem, kdo je.

Zakaj ga ne bi smeli pridržati? Ker piše blog? Pa recimo, da bi osebek jutri enemu izmed vas vdrl v avto in bi vi zvedeli, da je na prostosti, čeprav bi bil lahko v pridržanju. Takrat bi se pa razburjali zakaj hodi po cesti.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Že, samo tu je zraven še medijska prepoznavnost (njegov blog). Kot sem že napisal, take zločine lahko dela sosedov 15 letni mulec ampak o njem se ne bo pisalo ali pa celo sliko dalo gor, da se ga bi vsaj nekako zaznamovalo.

Potem je pa še to, da se nekaterih, ki so s "krajo" pridobili 100x več denarja, ne dotaknejo.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.342
1.203
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik tis pravi:
Če jaz prav berem novice je ta "dečko" povratnik. Poudarjajo, da je bil že večkrat kaznovan (torej sklepam pravnomočno obsojen), sedaj so ga pridržali zaradi dveh novih primerov. Če pa tak ni zrel za pridržanje pa tudi ne vem, kdo je.

Zakaj ga ne bi smeli pridržati? Ker piše blog? Pa recimo, da bi osebek jutri enemu izmed vas vdrl v avto in bi vi zvedeli, da je na prostosti, čeprav bi bil lahko v pridržanju. Takrat bi se pa razburjali zakaj hodi po cesti.
Ja, ta dečko je povratnik, ampak zadnja 3 leta živi pošteno življenje brez nečednih poslov, tudi mamila so preteklost! Obstaja pa sum pobega, zato so mu podaljšali pripor!?
bonk.gif
Najprej ga eno leto iščejo, ga najdejo, ko se začne medijska pozornost z njegovim blogom, pa ga zaprejo! Pa on bi lahko že 1000x ****** kam, če bi hotel, ampak za "krajo" 500€ vrednega avta in preprodaje ene tablete za dva evra in še nekaj malenkosti, se mu pa res ne splača...
Kdaj boste odprli oči in uvideli, da je to montiran proces, kjer je vse že vnaprej znano!!!
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik Car pravi:

Ja, ta dečko je povratnik, ampak zadnja 3 leta živi pošteno življenje brez nečednih poslov, tudi mamila so preteklost!
In kako ti to veš? Ga poznaš je tvoj kolega?
Vse mamilaše spravit iz ulic za zapahe!!! Jasno in glasno!!
 

pikovit

Pripravnik
3. feb 2008
402
2
16
52
kamnik
Pri nas je tako-enkrat zaznomavan-potem si celo življenje tak-preberi njegov blog,zakaj je do tega sploh prišlo-šele potem se oglašaj.Marskido bi na njegovem mestu že obupal...
uf-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.834
6.440
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik tis pravi:
Če jaz prav berem novice je ta "dečko" povratnik. Poudarjajo, da je bil že večkrat kaznovan (torej sklepam pravnomočno obsojen), sedaj so ga pridržali zaradi dveh novih primerov. Če pa tak ni zrel za pridržanje pa tudi ne vem, kdo je.

Zakaj ga ne bi smeli pridržati? Ker piše blog? Pa recimo, da bi osebek jutri enemu izmed vas vdrl v avto in bi vi zvedeli, da je na prostosti, čeprav bi bil lahko v pridržanju. Takrat bi se pa razburjali zakaj hodi po cesti.
Ja, ta dečko je povratnik, ampak zadnja 3 leta živi pošteno življenje brez nečednih poslov, tudi mamila so preteklost! Obstaja pa sum pobega, zato so mu podaljšali pripor!?
bonk.gif
Najprej ga eno leto iščejo, ga najdejo, ko se začne medijska pozornost z njegovim blogom, pa ga zaprejo! Pa on bi lahko že 1000x ****** kam, če bi hotel, ampak za "krajo" 500€ vrednega avta in preprodaje ene tablete za dva evra in še nekaj malenkosti, se mu pa res ne splača...
Kdaj boste odprli oči in uvideli, da je to montiran proces, kjer je vse že vnaprej znano!!!

Kdaj bos ti odprl oci in dojel da ga ni odvisnika v sloveniji, ki bi hkrati uzival heroin, marihuano in se ne vem koliko tablet. Oziroma ga ni takega, ki bi, tudi ce bi to vse uzival, imel vse hkrati pri sebi. In kdaj bos odprl oci in dojel, da noben diler nima pri sebi vec kot enega ali dva odmerka (iz razloga da lahko trdi da je za lastno uporabo). A ce bi tvojemu otroku probal tisto tableto za dva evra a bi ga se zagovarjal? Pa da smo si na jasnem - osebno dilerje vidim kot trgovce z zelo tveganim kapitalom. Veliko bolj sovrazim tatove in nasilneze. Ampak guess what, kunstelj ma na grbi tud ogrozanje varnosti. In prov hinavsko se mi zdi tvoje zagovarjanje preprodaje z izgovorom da je prodal neko tableto za dva evra. Se enkrat: bi bil enako milosten ce bi jo prodal tvojemu otroku?

In ce se dotaknemo tega zakaj se ga prej ni naslo - ker je bil uspesno under the radar. Sej Andrej Šiško je bil obsojen na več kot leto zapora pa ga niso našli. No pol je pa Andrej Šiško nekega dne šel na televizijo in nastopil v predvolilni oddaji. in nekdo dežuren na policiji si je rekel "hm, a ni tko da mi njega iscemo, hm?" in je sel preverjat in BINGO za šiškota je bil razpisan ukrep "prijetje s privedbo" in so šli na TV počakali da je blo oddaje konec in mu odvzeli prostost. In pri Kunstlju je bilo podobno "hm, a ni tko da mi njega iščemo, hm?" in so šli gledat v računalnik in spet BINGO.
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik pikovit pravi:
Pri nas je tako-enkrat zaznomavan-potem si celo življenje tak-preberi njegov blog,zakaj je do tega sploh prišlo-šele potem se oglašaj.Marskido bi na njegovem mestu že obupal...
uf-1.gif

Sem si prebral nekaj njegovega bloga. In v njem je odlomek državnega udara kjer šef specialcev kateri so bili namenjeni izvesti državni udar daje ukaz da morajo na križišču spoštovat rdečo luč na semaforju
bonk.gif


To je zame strip (mister NO) ne pa kakšen odmeven blog ali buh ve kaj še.

In če še mamila zraven prišteješ-je pa adijo pamet...