Blaupunkt Lucca

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
V kratkem dobim omenjeno napravo. Zanima me, če že ima kdo izkušnje z njo. Katere karte se lahko naloži? Je možno zamenjati SW?

Edit: to je ta naprava
 
Nazadnje urejeno:

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Karte so Teleatlasove samo dvomim da si s tem lahko kaj pomagas. Radiovili jo hvali ker je Blaupunkt, v Auto bildu pa ni dobila dobre ocene. Osebno je nisem preizkusal.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Naprava je pri meni. Naloženi SW za navigacijo je iGo, verzija julij 2007. Sama naprava vsebuje karte vzhodne Evrope iz leta 2006, torej precej staro. Rad bi dodal še nekaj zahodne Evrope, vendar jih z SD kartice ne prebere, temveč jih moram skopirat na FlashDisk, ki naj bi ga bilo 1 gB. Rad bi prišel do namizja, da bi lahko ugotovil vsaj koliko imam še prostora na FD, pa mi še ne uspeva.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Ok, do namizja pridem, odprem explorer, ampak še vedno ne morem ugotoviti razpoložljivega prostora na flash disku.
confused-1.gif


Pa še na en problem sem naletel. Pri poskusu nalaganja novega firmwera ne najdem prave verzije. S poskušanjem pa se nebi rad igral, da mi naprava ne frizne. Moj je verzija 7.612.201.312, ki pa je na BPjevi strani ni.

To je ta naprava:


Edit: šele zdaj sem opazil, da sem falil podforum
redface-1.gif
Lahko kdo prestavi?
 
Nazadnje urejeno: