Blatno jezero

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Imam namen preživeti 1 maj na Blatnem jezeru , hotel Marina. Ima kdo kakšne izkušnje? Hvala za odgovore.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik tdi pravi:
Imam namen preživeti 1 maj na Blatnem jezeru , hotel Marina. Ima kdo kakšne izkušnje? Hvala za odgovore.

jaz sem bil na balatonu, s tem da sem imel najeto hišico/mini vilo...jezero je vlko, ce si na pravi strani jezera je caga, zunaj jest je tak kot pri nas, ce si bos sam kuhal mas tesco, kopal se verjetno nebos v balatonu (voda je take rjave barve in mrzla za moj okus), okoli imas golf igrisce, lahko se vozis s piciklom, skratka ce bos imel lepo vreme je enako kot da si na morju, gardskem jezeru, ali katerem drugem velikem jezeru...

da ti dam še link kje http://www.blyachtclub.com/hu/index.php
 
Nazadnje urejeno:

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Za kopanje je tko tko..odvisno od vremena sicer ampak sam nebi šel notri brez neoprena...bili smo lansko leto sicer smo šlo tja kajtat tko da smo bili vsi v neoprenih, čeprav je bilo zelo toplo lansko leto takle čas. ..lahko sicer tudi kakšna belouška pride mimo ampak ni tako grozno
smile-1.gif


Tega hotela sicer ne poznam, bili smo v drugem hotelu tako glede samega hotela ne morem podati mnenja. Dogajanje na balatonu...ne vem mi nismo nič posebnega našli, je pa res da je balaton zelo velik in težko vedeti v naprej kje se kaj dogaja če iščete pestro nočno življenje.

Hrana: najslabša slovenska pica je najboljša njihova..tko da...glede hrane sem bil zelo razočaran nad njihovo ponudbo...pa sem kar nekaj že poiskusil glede hrane...

Če mene vprašaš je bolje iti na Hrvaško obalo...hrana boljša, morje, tam jezero..neke hude razlike med Hrvati pa Madžari pa tud ni
hysterical-1.gif
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Ja, hvala, v tem hotelu je notranji bazen in sauna, ne vem, no, morda.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.011
5.721
113
blizu močvirne prestolnice
Sam sem se že 2x kopal in to brez neoprena, tako da ni problema, razen v tem da bo še hladna voda. S hrano sem bil izjemno zadovoljen, natakarji prijazni tako na eni kot drugi strani, ampak probati moraš njihovo hrano. Pivo odlično prav tako vina.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa saj imate Heviz, kjer se lahko koate celo leto v termalni vodi in to zunaj.
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
da si malo sposodim temo. V nedeljo bi se odpravili na balaton. Mogoče celo ena nočitev, torej nedelja in ponedeljek. Zato iščemo lokacijo, ki je čim bolj zahodna in blizu avtoceste.
Lahko kdo kaj priporoča?
Želje so: sprehodi, narava, kakšen hotelček s termalno vodo in savno pa tudi ne bi škodil
smile-1.gif
 

enik14

Fizikalc
22. avg 2014
100
28
28
Mestece Heviz, kjer je drugo največje termalno jezero na svetu.( parking N46.784721 , E17.194655). Poleg je tudi avtokamp. Lahko se zapeljete ne daleč stran v mestece Keszthely ( je tudi avtokamp N46.7461 , 17.2437), kjer so tudi zelo poznane velike terme SPA. Okolica je pri obeh lepa za sprehode in druge aktivnosti. Za spanje in drugo nikjer ni problem. Imajo dovolj kapacitet, le povprašajte prej ali rezervirajte.
 

bose

Pripravnik
23. sep 2009
292
14
18
daleč,daleč,daleč proč
V terminu od 27.04 do 30.07.2024 bi 2 družini želeli na kratko preživeti nekaj dni ob blatnem jezeru. Želja je mobilna hiška, čim bližje jezeru. Ker tam še nismo bili, prosim za kašne predloge.
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
225
31
28
Štajerska
Mora bit mobilna hiška? Ker kar sem videl med letošnjim dopustom v maju, je okoli Balatona v vsakem malo večjem kraju cela četrt hišk, ki so bile zgrajene po mojem mnenju v času socializma in so lahko zdaj ene obnovljene v luksuzne apartmaje, medtem ko so sosednje še "podrtije" iz 70-80-tih. Veliko teh obnovljenih tudi oddajajo. Komarji poleti znajo popestrit dopust.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
KSZ: ve kdo če se kje da najeti jadrnico s skiperjem na Balatonu, kak dnevni najem, večkrat sem že bil tam pa vedno pozabil preverit...