Bitcoin-hudičeva valuta.

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
Ali je res bil obsojen istega zločina (pri nas kazensko dejanje ni nujno enako definirano kot v USA), je bil obsojen tudi za skodo v USA?
KEr če je bil obsojen in je odsedel, zakaj je bila tiralica še odprta?
 

svizec82

Zelenc'
6. mar 2020
12
0
1
Kriptovaluta Pi še ni na nobeni borzi. Trenutno je še v beta fazi. Je projekt Stanfordovih diplomantov, ki naj bi omogočil vsakomur z mobilnim telefonom, da lahko rudari kriptovalute in s tem tudi približa kriptovalute širšemu občinstvu.

Moja invite koda: Svizec82
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.199
670
113
A lahko moderator odstrani tale spam iz Bitcoin teme....

Pa nehite smetiti z nekimi Standford/Oxford/MIT/FOV strokovnjake, ki so/bodo/bi naredili naslednji bitcoin.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.199
670
113
v dveh letih od zadnjega ATH je bilo narejenega ogromno in sploh neprimerljivo z drugimi alti ali recimo etrom, ki ima velike težave z ETh 2.0 (ki ni niti še v fazi 0, jih je pa mislim da 5 pa še to je zadnja novica ,d a gredo po poti BTCja in bo nekevrste secondlayer obstajal)

BTC zaloge na borzah so na najnižjem nivoju, CashApp in PayPal pokupita več kot se dnevno namajna, firme so začele vlagat izključno v btc kot rezervo namesto dolarjev, miljarderji so med padanjem v teh dveh letih nakopičili btcje, transakcije so poceni (1-5sat/vB), mining je na ATH in Kitajska počasi a vztrajno izgublja večino moči, na desetine novih denarnic za btc in lightning, taprot gre v aktivacijo in bo omogočakl atomic swaps (transakcije med 1 in 2 layerjem) in smart contracts, snorr podpisi so v uporabi in omogočajo večji prihranek pri velikosti transakcij, gamblerji in pokeraši so BTC vzeli za svojega, secodn layer omrežje LN počasi pridobiva na veljavi in omogoča tudi večje transakcije, odprl se je pool za likvidnost na LN omrežju, na destine novih rešitev za offline denarnice, mini ATm mašine za pretvorbo kovancev v BTC, krediti z zavarovanjem v BTCju so sedaj postali stalnica, likvidnost je nevejetna in prodat za nekaj miljonov BTCjev niti ne vpliva na ceno,...

Kam gremo? 3-5 leta in BTC bo ratal svojevrstna digitalna svetovna valuta in tudi rezervna valuta, protivrednost v € bo pomoje nekajkratnik trenutne cene v petih letih po mojem skromnem mnenju (sicer je nehvaležno napovedovat, ampak zaenkrta nič ne kaže na padce, sploh zato, ler sedaj ne kupujejo potrošniki (ki seveda niso navajeni, da zadeva niha) ampak poučeni vlagatelji in firme rezervo).
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Naucil sem se, da cisto nobeden ne ve, kaj bo v prihodnosti. Vse je igra na blef. To je to! Nobenemu verjet, to je prvo pravilo!
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.783
6.069
113
Jaz nisem nobenmu verjel da bo šel proti 20tici, pa sem pri 12k prodal. Zdaj se pa tolčem po glavi.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.199
670
113
Ne vem no, ampak nikjer te ne preverjajo za tako male zneske. Razen cd jihdnevno polagas. Btc je super, sajsedaj ne rabis en kup papirja hranit doma, v sefu, v povstru. ampak mas enostavno vse na usbju ali paoirju ali telefonu.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Jaz sem enkrat nesel 3k€ na banko in sem moral nek obrazec izpolnjevat, kje sem dobil ta denar :valjamse:
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
2017 so noreli alti za popizdit gor...bolj, kot je sel BTC gor, bolj so sli alti gor. Zdej, mrtvo vse....ce pogledam krivuljo altov, me srat prime :bonk: