BigBrother II

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

zalublen

Zelenc'
9. mar 2008
22
0
1
Ljubljana
Citat:
Uporabnik kvapazdej pravi:
Točno, da sem proti njim. Ko me je eden prosil za denar, da si kupi sendvič, sem šel v trgovino in mu kupil velik sendvič. V zahvalo ga je vrgel v smeti. Čez eno uro je imel pa že litrco pred sabo.

V Sloveniji je dela dovolj za vse, tudi za klošarje in nihče mi ne bo govoril, da jih je usoda pognala na cesto. Na cesto jih je spravila lenoba, pomanjkanje čuta za odgovornost in alkohol. Ti pa si jih lahko odpelješ domov, če se ti smilijo.

Mislim, da imata Saško in Zmagec trenutno mal kadrovsko krizo. Si razmislil o tem, da se jima pridružiš, kajti pomojem te bosta z veseljem sprejela med svoje clane? Predispozicije maš že prave
bonk.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
se popolnoma strinjam s tabo...... je pa res da ta tebata spada v drugo temo
 

zalublen

Zelenc'
9. mar 2008
22
0
1
Ljubljana
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
se popolnoma strinjam s tabo...... je pa res da ta tebata spada v drugo temo

S kom se strinjas?
smile-1.gif


Da pa ne bomo cist offtopic: tud mene je marko pozitivno presenetu s svojim izborom. Je zbral res prave ("ta dobre") ljudi, tiste "slovence" pa je pustu kot podloznike. Bo se zanimivo...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.090
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik kvapazdej pravi:
Točno, da sem proti njim. Ko me je eden prosil za denar, da si kupi sendvič, sem šel v trgovino in mu kupil velik sendvič. V zahvalo ga je vrgel v smeti. Čez eno uro je imel pa že litrco pred sabo.

V Sloveniji je dela dovolj za vse, tudi za klošarje in nihče mi ne bo govoril, da jih je usoda pognala na cesto. Na cesto jih je spravila lenoba, pomanjkanje čuta za odgovornost in alkohol. Ti pa si jih lahko odpelješ domov, če se ti smilijo.
Nekateri vemo to že od malega in bi takšnega klošarja raje brcnil v rit, kot pa mu dal kak cent.
Resnični problem so recimo invalidi, ampak ti večinoma ne klošarijo.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Najboljš od vsega tega BrezveznegaBoringa, si pa ti. Če boš tko nadaljeval, bom ta post skoz brala.
zmaga.gif
5 zvezdic

Kaj so se eni nasekiral
hysterical-1.gif


majč
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Madona, res ne bi hotel biti v koži preostale ekipe, ki je ostala v podrtiji včeraj v trenutku razkritja. Kaki bedn filing je moral bit to. Poleg tega je to bilo treba še čimbolj skrit, hehe. Hecno je bilo, ker niso vedeli ali bodo to dobili ali ne. Jaz, da sem na mestu BB, bi naredil tako, da bi preostalo ekipo, ko so že ravno bili slečeni, poslal v jacuzzi in šele potem podrl steno. Zna bit pravi eksperiment tole ja.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.