BigBrother II. part II

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Kako punca, stara 22 let, pride na idejo, da se iz Zagreba preseli v Dutovlje, vas s 500 prebivalci?

Najbrž je spoznala kakšnega lokalnega "gazdo".
 
Nazadnje urejeno:

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik mhmm pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Ta Sandi pa tako nalaga, da kar glava boli
crazy1.gif


Največji jebač na dolenjskem.press
hysterical-1.gif
Me spominja na enga iz tega foruma.
wink-1.gif

a morš jnosa povsod not mešat
rolleyes-1.gif
































evil.gif



sam tale žanin ma pa orng pluča.
evil.gif
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Kaj ma Osenarca čist prekopirane tele kretnje iz original verzije BB?....ko reče BB vas gleda, potegne prvo čez oči, potem pa po pokaže na gledalce
confused-1.gif

Kaj si hotela pravzaprav povedat?
crazy1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Da sem imela preveč časa
hysterical-1.gif


Slučajno mi je v oči padlo to kar sem napisala,..da ona želi s kretnjami pokazat to kar pove, pa da se ne ujema,...Ko reče BB vas gleda,..najprej potegne čez oči in nato pokaže v ekran,...če bi pa dejansko pokazala to kar pove, bi morala pa prvo pokazat v ekran (vas), pa šele potem potegnit čez oči(gleda),...pač ni se mi skladalo to dvoje
redface-1.gif
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
BB citat: V hišo sta se vselila nova stanovalca. Prva je Primorka Tea, ki zase pravi, da vedno pove, kar si misli. Ne mara zahrbtnih ljudi in ne prenese laži. S svojo dobro voljo bo poskrbela za pozitivno vzdušje v hiši.

uf-1.gif
vedno ko se vselijo "energični", "ekstravagantni", "kako-sem jaz-oh-in-sploh", je BB najbolj dolgočasen in teli itak najprej ven letijo...
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
BB citat: V hišo sta se vselila nova stanovalca. Prva je Primorka Tea, ki zase pravi, da vedno pove, kar si misli. Ne mara zahrbtnih ljudi in ne prenese laži. S svojo dobro voljo bo poskrbela za pozitivno vzdušje v hiši.

uf-1.gif
vedno ko se vselijo "energični", "ekstravagantni", "kako-sem jaz-oh-in-sploh", je BB najbolj dolgočasen in teli itak najprej ven letijo...

Eno leto živi v Sloveniji, pa je že kar Primorka..he he
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Pomoje, da bodo danes pri podložnikih nominirani vsi štirje. Marcelo in Jeanine bosta nominirala Saro in Sandija, verjetno bo tudi obratno.
Pri gospodarjih pa bosta ElTyeb in Mateja nominirala Nasketa.
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Ne glede na to, kdo bo nominiran, bodo gledalci izlocil tiste, ki si to res zasluzijo!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.