Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

erikson

Guru
25. avg 2007
21.392
5.373
113
na forumih ki jih berem se je omenjalo/pisalo da je na igli. Več pa nisem zasledil. Pav tako kot brezdomci so se za denar hodili cepiti narkomani. Mislim da je bil prispevek nekje iz okolice Kr ali Lj, kjer so jih pač intervjujali na kak način to prakticirajo...mogoče od tu ideja, oz trditev da se je večkrat cepila. Ker če je bila na igli, je bil takšen način ceplejnja vir denarja za mamila, cepivo jansen pa kot so rekli kupljena svoboda zaradi certifikata.
Na katerem forumu konkretno si prebral to glede 20 letnice?

Spominja na primer Lipa in tri umrle mladoletnice.
 
Moje ravnanje je bilo pravilno. Ne skrbi glede naštetega. Oz skrbi zase.

dej bod car pa se še ti tega drži. Jaz se bom, upam da tudi ti...sploh ker celemu kupu forumašev tu gor "soliš pamet", hkrati pa prijavljaš take da bog se usmili
tvoje ravnanje je bilo (morda) okej, samo napačnega si citiral, bi moral kak post višje seči. Oz vsaj prebrati kaj smo drugi napisali
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in koliko

koliko

Guru
21. avg 2007
4.226
2.053
113
SV SLO
Da se hodijo klošarji cepiti za denar ni nobena skrivnost. Imaš pa kakšen dokaz za potrditi to o 20 letnici?
Sam sicer nimam trnih dokazov, sem pa to slišal iz zanesljivih virov iz stroke.

Tudi novinarji sploh tisti na RTVSLO bi se lahko malo konkretneje pozanimali zakaj točno je 20 letnica umrla. Ampak če pride v javnost zgodba o večkratnem cepljenju pade zgodba o nevarnosti cepiv. Pade vse za kar se trudijo že 2 leti proti JJ. Resno misliš, da se bodo šli raziskovanja tega primera??? Kdor koli izmed glavnih levičarskih medijev?

Punca je bila narkomanka iz razdrte družine. Oče sploh ni živel s hčerko in ni imel pojma kaj se dogaja z njo. Zato je zagnal tak vik in krik. Kje je zdaj, da bi povedal resnico in resničen vzrok smrti svoje hčerke??? Spet ga zavezuje molčečnost, ker je za svoj vik in krik proti cepljenju pokasiral lepe denarce KUL in anticepilcev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Ne samo da roba odlicno zadane, tudi drži dolgo. Ali pa si vzel se en odmerek?

Da si narkoman sicer nimam trnih dokazov, sem pa to slišal iz zanesljivih virov iz stroke.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Sam sicer nimam trnih dokazov, sem pa to slišal iz zanesljivih virov iz stroke.

Tudi novinarji sploh tisti na RTVSLO bi se lahko malo konkretneje pozanimali zakaj točno je 20 letnica umrla. Ampak če pride v javnost zgodba o večkratnem cepljenju pade zgodba o nevarnosti cepiv. Pade vse za kar se trudijo že 2 leti proti JJ. Resno misliš, da se bodo šli raziskovanja tega primera??? Kdor koli izmed glavnih levičarskih medijev?

Punca je bila narkomanka iz razdrte družine. Oče sploh ni živel s hčerko in ni imel pojma kaj se dogaja z njo. Zato je zagnal tak vik in krik. Kje je zdaj, da bi povedal resnico in resničen vzrok smrti svoje hčerke??? Spet ga zavezuje molčečnost, ker je za svoj vik in krik proti cepljenju pokasiral lepe denarce KUL in anticepilcev.
Dej ti povej zakaj je umrla. Nisem zasledil kaj je povedala skupina, ki je preiskovala ta primer.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Opozicija naj plača.
Toliko o metanjih polen pod noge
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.959
113
Sam sicer nimam trnih dokazov, sem pa to slišal iz zanesljivih virov iz stroke.

Tudi novinarji sploh tisti na RTVSLO bi se lahko malo konkretneje pozanimali zakaj točno je 20 letnica umrla. Ampak če pride v javnost zgodba o večkratnem cepljenju pade zgodba o nevarnosti cepiv. Pade vse za kar se trudijo že 2 leti proti JJ. Resno misliš, da se bodo šli raziskovanja tega primera??? Kdor koli izmed glavnih levičarskih medijev?

Punca je bila narkomanka iz razdrte družine. Oče sploh ni živel s hčerko in ni imel pojma kaj se dogaja z njo. Zato je zagnal tak vik in krik. Kje je zdaj, da bi povedal resnico in resničen vzrok smrti svoje hčerke??? Spet ga zavezuje molčečnost, ker je za svoj vik in krik proti cepljenju pokasiral lepe denarce KUL in anticepilcev.
To bi lahko potrdilo tudi dejstvo, da je foter dan po njeni smrti stal na odru protestov. Kdo normalen skače po ulicah medtem ko mu otroka še niti pokopljejo ne. Meni se zdi čudno.
 
Nazadnje urejeno:

koliko

Guru
21. avg 2007
4.226
2.053
113
SV SLO
Dej ti povej zakaj je umrla. Nisem zasledil kaj je povedala skupina, ki je preiskovala ta primer.
Vprašaj se zakaj nisi zasledil nič. Medijski mrk recimo. Dokler kaže dobro levim medijem je rompompom, ko pa pride na dan nekaj kar levim medijem ni všeč pa mrk. V teh časih se bo pač treba naučiti, da mediji poročajo o tem, kar je njim všeč na način kot oni hočejo. Bo treba razmišljat s svojo glavo in ne samo slepo verjet plačanim medijem. Pa tu ne mislim samo na eno stran tudi tisti desni niso povsem brez napak.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.226
2.053
113
SV SLO
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
A zdej upaš, da bomo med čakanjem pozabili na tole, kar si ravnokar natrosil.
Lej, če take mečeš ven, jih še z nečem podpri.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Mamilaši se večinoma dobro zavedajo kaj se lahko zgodi zaradi uživanja mamil...
Seveda je pa potem najbolj elegantno zvaliti krivdo na cepljenje proti kovidu....
Posnetek zaslona 2021-11-07 095036.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.