Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Danes spet plešejo srbsko kolo

Niti slučajno ni tako.
Janša je predsednik vlade, ima podporo ostalih v vladi in v parlamentu, in bi lahko vse te odločitve z lahkoto speljal. Opozicija nima na to nobenega vpliva.
Violeta pa v opoziciji niti slučajno ne more znižat plačilne razrede ne sebi in ne drugim poslancem (govora je bilo o vseh poslanskih plačah) Ona seveda svojo plačo lahko in tudi jo zapravi kakor hoče, ampak ni o tem govora. Govora je o tem, koliko dobi - in ne samo ona ampak vsi. Lahko in tudi prav bi bilo, da bi glede na svoje obljube predlagala kak zakon v tej smeri znižanja plač, ampak vemo da bi bilo to v praksi samo kratenje časa.

Janša je predsednik vlade, ima podporo ostalih v vladi in v parlamentu, in bi lahko vse te odločitve z lahkoto speljal. si ziher? če bi to tvoje veljalo bi bil diktator

Opozicija nima na to nobenega vpliva. opozicija lahko če seveda želi prispeva glasove, podpre določne zakone,.amandmaje in podobno. opozicija ima moč, samo jo zlorablja za neumnosti

Violeta pa v opoziciji niti slučajno ne more znižat plačilne razrede ne sebi in ne drugim poslancem (govora je bilo o vseh poslanskih plačah)
jajca...tomička si lahk zniža plačo, to se je dogajalo tudi po svetu. To ni nobena težava. Lahko bi opravljala funkcijo neprofesionalno, torej da se odpove plači, če ima plačo zagotovljeno kje drugje. Kar se tiče nižanja plač drugim, saj so bili v koaliciji in bi lahk komot predlagali zakon, ki bi te zadeve uredil. Če jim je uspelo vodo spravt v ustavo bi lahk tud plače poštiaml
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Kamele0N

B81

22. jul 2007
34.530
8.972
113
Se že kregajo med sabo....
Ena stranka stevanović, druga stranka bidar, tretja pa troha :D

 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Sem spremljal malo te protestnike. V glavnem vase zagledani osebki, ki sploh ne razumejo o čem govorijo. Če oni uveljavljajo svojo svobodo kršijo mojo. Torej zakaj je moja svoboda manj vredna kot njihova. In nikoli nismo bili svobodni nihče od nas, odkar živimo v civilizaciji imamo omejitve in dolžnosti. Ker če bi bilo po njihovo, bi lahko če bi se komu dozdevalo svobodno pač namesto 50 km/h vozil 250 čez naselje. A ima potem ta fitipaldi svobodno voljo, da pobija sodržavljane, ki se znajdejo na njegovi poti.
Obnašajo se dobesedno kot ta fitipaldi in to že skoraj dve leti. Zaradi njihove pravice, da ignorirajo vse odloke v državi v zvezi s korona virusom, imamo danes 3000 in več okuženih na 1000 mrtvih. Kje je potem svoboda za bolne in mrtve???? Skratka razvajeni otroci, ki jih podpihuje neka zlobna politika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in Kamele0N

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
boš še ti to transparentno pokazal ali samo gobcal kako naj drugi ti pa le jemal?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.337
2.276
113
.... Če oni uveljavljajo svojo svobodo kršijo mojo. Torej zakaj je moja svoboda manj vredna kot njihova. In nikoli nismo bili svobodni nihče od nas, odkar živimo v civilizaciji imamo omejitve in dolžnosti. ...

oni imajo tudi pravico biti NE cepljen ! Oni trdijo, da se ne bodo cepili - oni osebno - se ne bodo cepili)
Cepilci silijo NJIH, da se cepijo, ne sebe - ki so že cepljeni!
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

B81

22. jul 2007
34.530
8.972
113
Zanimivo. Pa niso potem necepljeni "nevarni" za cepljene?
Kdo ima prav oz. kdo je vreden vec? Cepljen ali necepljen?

Cepljeni se po vecini drzijo ukrepov, ne silijo v druge brez mask, necepljeni pa se ne drzijo, zato dam prav cepljenim.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Cepljeni se po vecini drzijo ukrepov, ne silijo v druge brez mask, necepljeni pa se ne drzijo, zato dam prav cepljenim.

Od kod ti to?
Ravno cepljeni se ne držijo ukrepov, ker računajo da so "osvobojeni" tegobe. Pa ni res. Ker vseskozi dobivamo nazaj, da je cepljenje zgolj blažev žegen. Če vedno si prenačalec in še vedno zboliš za virusom. Tisto da kao lažje preboliš covid, je zgolj floskula. Nekomu imunski sistem zaigra tako, drugemu pa čisto drugače.

Zgodba je zelo podobna vsakoletnim cepljenjem proti gripi. Si bil lahko 10 let zaporedoma cepljen, pa si vseeno vsako leto prav tako odležal tisti teden z gripo, jebiga :rolleyes: . Virus je zagaman, toda splošen vtis pa je, da se gre samo za biznis. Ta cepiva s katerimi pravkar razpolagamo, vsa zapovrstjo dokazujejo da sploh niso učinkovita. Stranski učinki pa kar precej resni.

V glavnem, ravno necepljeni so disciplinirani, saj že dve leti uspešno kljubujejo okužbi. Zato je vsako posiljevanje in prelaganje krivde iz enega na drugega - popolnoma nesprejemljivo. Raje se naučite živeti malce bolj normalno, torej tako da se ne objemate in ljubčkate brez potrebe vsepovsod kot eni taki čefurji.
Slovenci namreč tradicionalno upoštevamo tako življenje. Najbližji stik je navadno rokovanje in to popolnoma zadostuje za normalne medčloveške odnose. Ljubčkanje in objemanje je pa samo za mojo drago. :cheer:
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.859
3.882
113
Mogoče tisti cepljeni ko so se cepili zato da grejo lahko na pir. Tisti ki smo če cepili pa zraven še za skupno dobro pa se vedno nosimo maske in se redno razkužujemo

Ja dobri samarijan, ti si se pomojem eden redkih cepil da zaščitiš druge. Pa še to zato ker ti je sorodnica ki je dohtarca rekla da je to dobro. Če nebi imel te sorodnice bi se pretekle tedne z zlatkotom pretepal po ulicah.

Drugače ostala večina se jih je cepila ker se boji predvsem zase in potem pridejo šele tisti za pir in morje. Tile ki so se cepili predvsem zase se sedaj drenjajo v cepilnih centrih za tretjo dozo, ko bodo dobili ta pikec pa bodo veselo se drenjali v četrtkih v merkatorju in pa v kafičih če bodo še odprti. Skratka sebičneži prve klase, ko so 1x zaščiteni in jim virus ni nevaren gredo veselo delat vse tisto kar se ne šteje pod socialno distanciranje.

(aja tudi ti si se hvalil tu da si šel čez pol evrope z avtom v času covida, recimo to je osnova za prenašanje virusa, če bi bili vsi doma ali pa vsaj v domačem kraju virusa sploh bilo nebi)
 
  • Wow
Reactions: Matey

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Mi smo razumna familija nevem zakaj bi si delal bruke z Zlatkotom in anticepilci

Po Evropi so ljudje preverjali pct že pred nami, povsod sma kazala green pass , povsod so nosili maske.
Ah ne Slovnija pa ne. Le zakaj bi se zgledovali po Zahodni eu
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Po drugi strani. Zakaj bi pa mogu nosit masko, če sm cepljen? Ti se nočeš cepiti in pričakujes od mene, da nosim masko?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Od kod ti to?
Ravno cepljeni se ne držijo ukrepov, ker računajo da so "osvobojeni" tegobe. Pa ni res. Ker vseskozi dobivamo nazaj, da je cepljenje zgolj blažev žegen. Če vedno si prenačalec in še vedno zboliš za virusom. Tisto da kao lažje preboliš covid, je zgolj floskula. Nekomu imunski sistem zaigra tako, drugemu pa čisto drugače.

Zgodba je zelo podobna vsakoletnim cepljenjem proti gripi. Si bil lahko 10 let zaporedoma cepljen, pa si vseeno vsako leto prav tako odležal tisti teden z gripo, jebiga :rolleyes: . Virus je zagaman, toda splošen vtis pa je, da se gre samo za biznis. Ta cepiva s katerimi pravkar razpolagamo, vsa zapovrstjo dokazujejo da sploh niso učinkovita. Stranski učinki pa kar precej resni.

V glavnem, ravno necepljeni so disciplinirani, saj že dve leti uspešno kljubujejo okužbi. Zato je vsako posiljevanje in prelaganje krivde iz enega na drugega - popolnoma nesprejemljivo. Raje se naučite živeti malce bolj normalno, torej tako da se ne objemate in ljubčkate brez potrebe vsepovsod kot eni taki čefurji.
Slovenci namreč tradicionalno upoštevamo tako življenje. Najbližji stik je navadno rokovanje in to popolnoma zadostuje za normalne medčloveške odnose. Ljubčkanje in objemanje je pa samo za mojo drago. :cheer:
Stvar kje popolnoma enostavna, ampak bukovi štori je še vedno ne razumete. Če bi bili vsi cepljeni, bi se kovid oddelki v bolnicah lahko zmanjšali za 2/3. Takšno je v bolnicah razmerje med cepljenimi in necepljenimi. Število intenzivnih postelj bi se pa lahko zmanjšalo za 80%.
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.365
9.789
113
kod Džej-Zija
Ja dobri samarijan, ti si se pomojem eden redkih cepil da zaščitiš druge. Pa še to zato ker ti je sorodnica ki je dohtarca rekla da je to dobro. Če nebi imel te sorodnice bi se pretekle tedne z zlatkotom pretepal po ulicah.

Drugače ostala večina se jih je cepila ker se boji predvsem zase in potem pridejo šele tisti za pir in morje. Tile ki so se cepili predvsem zase se sedaj drenjajo v cepilnih centrih za tretjo dozo, ko bodo dobili ta pikec pa bodo veselo se drenjali v četrtkih v merkatorju in pa v kafičih če bodo še odprti. Skratka sebičneži prve klase, ko so 1x zaščiteni in jim virus ni nevaren gredo veselo delat vse tisto kar se ne šteje pod socialno distanciranje.

(aja tudi ti si se hvalil tu da si šel čez pol evrope z avtom v času covida, recimo to je osnova za prenašanje virusa, če bi bili vsi doma ali pa vsaj v domačem kraju virusa sploh bilo nebi)
A lahko še več populizma v takle tekst stlačiš?
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko
I

Izbrisan uporabnik #9334

Stvar kje popolnoma enostavna, ampak bukovi štori je še vedno ne razumete. Če bi bili vsi cepljeni, bi se kovid oddelki v bolnicah lahko zmanjšali za 2/3. Takšno je v bolnicah razmerje med cepljenimi in necepljenimi. Število intenzivnih postelj bi se pa lahko zmanjšalo za 80%.

Zakaj? A Pfizer zagotavlja, da če se cepim z njegovim pripravkom, da torej ne bom rabil ventilatorja?
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Ja dobri samarijan, ti si se pomojem eden redkih cepil da zaščitiš druge. Pa še to zato ker ti je sorodnica ki je dohtarca rekla da je to dobro. Če nebi imel te sorodnice bi se pretekle tedne z zlatkotom pretepal po ulicah.

Drugače ostala večina se jih je cepila ker se boji predvsem zase in potem pridejo šele tisti za pir in morje. Tile ki so se cepili predvsem zase se sedaj drenjajo v cepilnih centrih za tretjo dozo, ko bodo dobili ta pikec pa bodo veselo se drenjali v četrtkih v merkatorju in pa v kafičih če bodo še odprti. Skratka sebičneži prve klase, ko so 1x zaščiteni in jim virus ni nevaren gredo veselo delat vse tisto kar se ne šteje pod socialno distanciranje.

(aja tudi ti si se hvalil tu da si šel čez pol evrope z avtom v času covida, recimo to je osnova za prenašanje virusa, če bi bili vsi doma ali pa vsaj v domačem kraju virusa sploh bilo nebi)
Ni edini tudi jaz sem se cepil najprej sicer zaradi zdravja potem pa zaradi civilizacijskih norm, ker imam od civilizacije koristi, predvidevam da imam tudi dolžnosti. Zlatlko je samo pripomogle k temu, da sem se šel prej cepit, ker tako norega virusa pa res nočem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Zakaj? A Pfizer zagotavlja, da če se cepim z njegovim pripravkom, da torej ne bom rabil ventilatorja?
Eh ti si itak izvenserijski. Če se cepiš ne sam da boš rabil ventilator normalnih dimenzij ti boš rabil helikopterski ventilator tist ta največji rotor. Tak da ti ne se cepi za božjo voljo, ker bodo anticepilci zblazneli od svojega prav češ poglejte kaj je cepivo napravilo DEMZ-u. In zarad tebe po tvojem cepljenju bomo spet imeli probleme. Tak da za dobro nas državljanov prosim nikar se ne cepi.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.