Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-247
113
Sam sicer nimam trnih dokazov, sem pa to slišal iz zanesljivih virov iz stroke.

Tudi novinarji sploh tisti na RTVSLO bi se lahko malo konkretneje pozanimali zakaj točno je 20 letnica umrla. Ampak če pride v javnost zgodba o večkratnem cepljenju pade zgodba o nevarnosti cepiv. Pade vse za kar se trudijo že 2 leti proti JJ. Resno misliš, da se bodo šli raziskovanja tega primera??? Kdor koli izmed glavnih levičarskih medijev?

Punca je bila narkomanka iz razdrte družine. Oče sploh ni živel s hčerko in ni imel pojma kaj se dogaja z njo. Zato je zagnal tak vik in krik. Kje je zdaj, da bi povedal resnico in resničen vzrok smrti svoje hčerke??? Spet ga zavezuje molčečnost, ker je za svoj vik in krik proti cepljenju pokasiral lepe denarce KUL in anticepilcev.
A to si slišal iz stroke iz kleti Trstenjakove?
Ko si izmišljate takšne zgodbice jih naslednjič spesnite tako, da bodo vsaj verjetne in ne protislovne.
A tisti, ki so že pred časom nabijali o drugačnem vzroku smrti žene diplomata, kot je ugotovila zdravniška komisija so iz iste stroke?

Ampak razumemo, izkazalo se je, da cepiva niso tako varna, kot so nam zagotavljali, pa je treba ljudi spet prepričat v cepljenje in varnosti cepiv. Če ne gre drugače pa z lažmi. To je podtalno delovanje proti državljanom slovenije s strani tistih, ki služijo na cepivih in epidemiji.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Ko si izmišljate takšne zgodbice jih naslednjič spesnite tako, da bodo vsaj verjetne in ne protislovne.
A tisti, ki so že pred časom nabijali o drugačnem vzroku smrti žene diplomata, kot je ugotovila zdravniška komisija so iz iste stroke?

Ampak razumemo, izkazalo se je, da cepiva niso tako varna, kot so nam zagotavljali, pa je treba ljudi spet prepričat v cepljen
A to si slišal iz stroke iz kleti Trstenjakove?
Ko si izmišljate takšne zgodbice jih naslednjič spesnite tako, da bodo vsaj verjetne in ne protislovne.
A tisti, ki so že pred časom nabijali o drugačnem vzroku smrti žene diplomata, kot je ugotovila zdravniška komisija so iz iste stroke?

Ampak razumemo, izkazalo se je, da cepiva niso tako varna, kot so nam zagotavljali, pa je treba ljudi spet prepričat v cepljenje in varnosti cepiv. Če ne gre drugače pa z lažmi. To je podtalno delovanje proti državljanom slovenije s strani tistih, ki služijo na cepivih in epidemiji.
Vsaj dva alteraša v tej temi nabijata o 20. letnici neke nepreverjene resnice: Ugotoviti je treba, ali gre za obrekovanje, žaljivo obdolžitev, opravljanje.

O mrtvih je treba imeti spoštljiv odnos. Še Janez Janša ga ima.

Garda SV v imenu Janše položila venec k spomeniku padlim domobrancem​

 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Ko pa ti širiš neresnice, laži in neumnosti pa je OK. Imaš ti kje podatke da govorim neresnico???
Ti kar nabijaj, če ti je to v veselje. :)

Sem govoril z dvema njenima sošolkama in enim sošolcem (reče se bivšim) in vsi trije so imeli o njej le pozitivno mnenje.
To, da hči ni živela več pri fotru še ne potrjuje tvojih navedb.

Naj K. počiva v miru.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.989
3.749
113
Ljubljana
hmpg.net
Imaš ti kje podatke da govorim neresnico???
Sicer ne smem deliti od kod vem, vendar sem iz enih virov izvedel kako ti veš, da je bila narkomanka. Viri, ki jih ne smem se razkriti, so povedali, da si ti razpecevalec drog, ona je pa bila tvoj odjemalec. Pravijo tudi, da imas preveč razredčeno robo, ker toliko porabiš zase.
Pa ne mi metka poslati, bom takoj objavil.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.173
1.179
113
A se vam je že čist sfuzlal?
Punca ni bila narkič, če pa nekdo sedaj natolcuje, pa več o seb pove in idiotizmih, ki jih stresa.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.506
1.000
113
Ker ste vsi doživeli že smrt otroka, sploh v takšni situaciji, da zdaj znate povedat kako bi reagirali? Pa seveda tipično slovensko kako se je treba obnašat "normalno" in tako, da bognedaj ne povzročiš kakšnega škandala...

Človek je, glede na to da je izgubil otroka z danes na jutri, verjetno bil šokiran, jezen, pod neverjetnim stresom. Nekateri v takšnih situacijah čustva potlačijo, se zaprejo in mirno stopicljajo za župnikom na pogrebu, grejo na sedmino kjer gledajo folk kako se nažira in najeda z nekimi puhlicami tipa "zdaj ji je lepo, jo je tisti gor vzel k sebi". Nekateri pa pustijo, da čustva izbruhnejo in v takšni situaciji verjetno ne razmišljajo preveč kaj je smiselno ali pametno narediti. Mogoče je človek imel še občutek, da bo naredil nekaj dobrega, da smrt njegovega otroka ni bila povsem zaman.

Ne moreš verjet kakšni ste eni oprani, da boste zdaj trosili okoli laži in rekla-kazala in javno blatili eno punco, samo zato, da ne bi kdo podvomil v - ne vem kaj? Klinc, cepiva imajo stranske učinke, nekaj od teh lahko povzroči smrt, in na toliko in toliko ljudi se kaj takega lahko zgodi. Koji k. je zdaj treba da so vsi narkomani, samo zato, da ne bi slučajno pripisali tej smrti stranskim učinkom cepiv?

Pa še enkrat, preden mi začne kdo pripisovat kdo ve kakšne motive: sem cepljena, podpiram (smiselne) ukrepe.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Pa.....ne vem glede na tvoj fašističen ton tukaj na alterju...

Če bi ti bolj pasale rjave hlače....al rjava srajca!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Res? Boš mogel prej še do okulista...

Ker zadnje čase zelo malo pišem...

Stopi prej še do psihologa....da preveri še tvoje namišljene "kolege"...
 
Ker ste vsi doživeli že smrt otroka, sploh v takšni situaciji, da zdaj znate povedat kako bi reagirali? Pa seveda tipično slovensko kako se je treba obnašat "normalno" in tako, da bognedaj ne povzročiš kakšnega škandala...

Človek je, glede na to da je izgubil otroka z danes na jutri, verjetno bil šokiran, jezen, pod neverjetnim stresom. Nekateri v takšnih situacijah čustva potlačijo, se zaprejo in mirno stopicljajo za župnikom na pogrebu, grejo na sedmino kjer gledajo folk kako se nažira in najeda z nekimi puhlicami tipa "zdaj ji je lepo, jo je tisti gor vzel k sebi". Nekateri pa pustijo, da čustva izbruhnejo in v takšni situaciji verjetno ne razmišljajo preveč kaj je smiselno ali pametno narediti. Mogoče je človek imel še občutek, da bo naredil nekaj dobrega, da smrt njegovega otroka ni bila povsem zaman.

Ne moreš verjet kakšni ste eni oprani, da boste zdaj trosili okoli laži in rekla-kazala in javno blatili eno punco, samo zato, da ne bi kdo podvomil v - ne vem kaj? Klinc, cepiva imajo stranske učinke, nekaj od teh lahko povzroči smrt, in na toliko in toliko ljudi se kaj takega lahko zgodi. Koji k. je zdaj treba da so vsi narkomani, samo zato, da ne bi slučajno pripisali tej smrti stranskim učinkom cepiv?

Pa še enkrat, preden mi začne kdo pripisovat kdo ve kakšne motive: sem cepljena, podpiram (smiselne) ukrepe.


drži kar si napisala. me pa tu nekaj moti..oče je izjavil da si je kupila svobodo...KUPILA SVOBODO....kupila pa jo je s tistim kar je bil najkrajše, vzelo najmanj časa ...skratka cepivo - certifikat - juhuhu freeee

zakaj recimo ni šla kak mesec prej na cepljenje, vzela pfizerja ali npr astrozeneco, moderno ali pa kaj pa vem...nekaj tretjega? Kaj se je res tak zelo mudilo? Kaj pa npr. ko se kupuje nov mobitel? Zakaj takrat prebrat vse teste prevert kolege itd..kateri fon ja, katerega ne....pri cepivu pa taprvo kar pride pod roko? Sam da bo čimprej konc? Konc koncev to dobiš v telo...

Pač zgolj moje mišljenje
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jezek

Guru
24. jul 2008
2.628
1.237
113
Fotra so pred bolnico cakali novinarji na dan ko je umrla, je dal izjavo da se gre poslovit od umirajoce hcere....
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.