Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.181
113
in to podpira organizator protestov RTV SLO.... prejemnik desetino milijarde evrov na leto denarja od Slovencev . Za kozlat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
politkolesar.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
bo zveza borcev prevzela teroristićno dejanje ?
napad na gardo vojske je v vsaki državi najboj zaničujoče dejanje.
Če jokajo zaradi žvižganja niso vojska, še manj pa garda, ampak so pussiji.

Policijski sindikat je pa takoj protestiral, ko jih je Hojs užalil, podtikal neresnične stvari....
vojska se pa še protestirat ne upa, morate vi zanjo.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
Me je zmrazilo, ko sem slišal da bo Basic-Hrvatinovo komentirala v odmevihVerjetno je vsem postalo jasno, kaksna je njena danasnja emisija na RTV SLO in kaj bo govorila... Uvod pa kar Kadunc. Groza. Prava beznica je ta RTV, ki jo "prostovoljno" placujemo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
Bilo nekada na hribovitome Balkanu.
Čisto na začetku je bil originalen video, ko so policali kar talal štrudle okoli. V komunizmu!
Video izginil. Mogoče ma kdo veze na balkanu?
Policija nesreča.jpe
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.126
1.222
113
Me je zmrazilo, ko sem slišal da bo Basic-Hrvatinovo komentirala v odmevihVerjetno je vsem postalo jasno, kaksna je njena danasnja emisija na RTV SLO in kaj bo govorila... Uvod pa kar Kadunc. Groza. Prava beznica je ta RTV, ki jo "prostovoljno" placujemo.
In sedaj bom moral prostovoljno plačevati še večjo beznico v obliki Nove24 in PlanetTV?
Naj se tile vaši fantje lepo hebejo.
Poln gobc kako ukint prispevk, sedaj pa ko je treba, pa ne, samo preusmert denar na svoje račune.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
In sedaj Janša, ne samo, da ne bo plačeval prispevka, temveč ga bo del v obliki dividend pospravil v svoj žep. :jok: :evil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Kot vidim na FBju Jaša "DramaKing" Janull poziva k drugačnim demonstracijam kot so mirne glede na to da mirne očitno niso kaj preveč uspešne (pa pustimo to, kako je pretekle petke razlagal po megafonu da kolesarji zmagujejo). Kakšne so torej demonstracije, ki niso mirne? Pa menda ja ne poziva k nasilju?

Že več kot dva meseca čakamo, da spričo v nebo vpijoče korupcije, klientelizma, neupoštevanja stroke, brezobzirnih napadov na posameznike in demokratične inštitucije ter neodvisne medije sprejmete edino logično odločitev in zagotovite tej državi tehnično vlado oz. čimprejšnje predčasne volitve.
Protestniki smo bili do sedaj brez izjeme mirni, odgovorni in zadržani pri izražanju našega popolnega neodobravanja te straho-vlade, ki je večina državljanov na zadnjih volitvah ni želela. Z vero v demokratični proces smo čakali, da pogledate okrog sebe in sprejmete edino logično, etično in moralno potezo v tej situaciji.
Čas za mirno razrešitev te situacije se zaradi vlade, ki neumorno priliva olje na ogenj in z vsako svojo potezo zaostruje konflikte, dokončno izteka

Pa model bi rad ustanovil slovenski CHAZ po vzoru Seatlla ali kaj? :D
Narod hlapca Jerneja bo ponižno prenašal krivice samo toliko časa. Na kateri strani zgodovine hočete biti? V kolikor ne boste nemudoma ukrepali bomo ponovno in še bolj odločno zavzeli ulice ne samo v petek, temveč tudi v soboto, nedeljo, ponedeljek in vse dokler bo potrebno!

Odločno zavzeli ulice dokler bo potrebno, me prav zanima ja :aplauz:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Aja pa danes zna biti prisotnih veliko več ljudi v rumenih jopičih. Me zanima ali bodo tudi zdaj vsi ti avtomatsko nacisti, kot je veljalo do sedaj na podlagi zgolj par prepoznanih udeležencev :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Konec
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.