Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Kdaj se to začne. Jest bi šu pogledat, mogoč fašem še viruzs pa mi avtomatsko pade karantena pa 80% bolniška. jebiga dopust so mi vzel med karanteno ko smo "delali od doma" :gorjaca::jok:
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.695
6.266
113
Kot vidim na FBju Jaša "DramaKing" Janull poziva k drugačnim demonstracijam kot so mirne glede na to da mirne očitno niso kaj preveč uspešne (pa pustimo to, kako je pretekle petke razlagal po megafonu da kolesarji zmagujejo). Kakšne so torej demonstracije, ki niso mirne? Pa menda ja ne poziva k nasilju?




Pa model bi rad ustanovil slovenski CHAZ po vzoru Seatlla ali kaj? :D


Odločno zavzeli ulice dokler bo potrebno, me prav zanima ja :aplauz:
On bo govoru o odlocnosti... ko majo sestanke pred protesti pa more skor da ne zaprosit za besedo
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Aja pa danes zna biti prisotnih veliko več ljudi v rumenih jopičih. Me zanima ali bodo tudi zdaj vsi ti avtomatsko nacisti, kot je veljalo do sedaj na podlagi zgolj par prepoznanih udeležencev :cheer:
Eden od predlogov je, da vsi, ki protestirajo, oblečejo rumene jopiče. Tako bo tista začetna peščica morala jopiče odvreči in pričeti kazati svoje naci simbole, da se bo razlikovala od protestnikov. :p
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in Matey

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Problem, ker je rumeni jopič simbol nac...

Ma tud naziji niso več kar so bli. Jest sm si jih vedno tkole predstavljal, ne pa v nekih cestarskih brezrokavnikih...
1379182038000-AP-Germany-Nazi-Grave.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Ma tud naziji niso več kar so bli.

Hja glej, časi se spreminjajo. Tudi fašisti niso več to kar so bili in se danes predstavljajo kot kvazi antifašisti. Se pa še vedno tako kot pravi fašisti včasih tudi današnji oblačijo v črno.

#Mussolini&črnosrajčniki #Antifa
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Tej na sliki so pusiji. Ta rumeni harajo.

Ma ne vem, če so bli glih pusiji:

On 14 October 1922 Adolf Hitler led 800 members of the SA from Munich and other Bavarian cities[1] by train to Coburg for a weekend rally. Once there, numerous pitched street battles with leftists and communists occurred. In the end, the final victory belonged to the Nazis. Later, the day was known as the Deutscher Tag in Coburg (German Day in Coburg).[2]


coburg-badge.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Če koga zanima dogajanje v živo:
(dogajanje se lahko pogleda tudi za nazaj)
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.782
-212
113
Aja pa danes zna biti prisotnih veliko več ljudi v rumenih jopičih. Me zanima ali bodo tudi zdaj vsi ti avtomatsko nacisti, kot je veljalo do sedaj na podlagi zgolj par prepoznanih udeležencev :cheer:
Ah, če je vseh 5000+ kolesarjev lahko skrajnih levičarjev, pa antifa, pa vsi brezposelnih pa na podpori države, bo pa tudi 60 rumenih jopičev lahko ostalio nacijev. Pa če so ali pa niso.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Heh... Catch je v tem, da naj bi bili danes tudi kolesarji v rumenih jopičih (beri FB profil Dramaking-a).
Torej tisti, ki načeloma naj nebi bili naciji ampak, če te rumen jopič naredi nacista potem pač preobrazi še tako levega levičarja :D
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.