Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.458
113
Ni SLO bicikljada......ampak ma "Shamija" v skupnem....
serbiademos.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec
Aja pa danes zna biti prisotnih veliko več ljudi v rumenih jopičih. Me zanima ali bodo tudi zdaj vsi ti avtomatsko nacisti, kot je veljalo do sedaj na podlagi zgolj par prepoznanih udeležencev :cheer:


mene samo zanima (ne glede na to ali nosijo jopič ali so proti janezu) kako je možno da so vsak petek popoldan frai in lahk palamudijo po LJ. V bistvu me zanima kako je z njihov zaposlitivjo, koristijo dopust, nadure, ali cuzajo državni jošk in varianta mama hotel, pa majo zato čas da cele dneve lutajo naokrog
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
mene samo zanima (ne glede na to ali nosijo jopič ali so proti janezu) kako je možno da so vsak petek popoldan frai in lahk palamudijo po LJ. V bistvu me zanima kako je z njihov zaposlitivjo, koristijo dopust, nadure, ali cuzajo državni jošk in varianta mama hotel, pa majo zato čas da cele dneve lutajo naokrog

Zna bit da komu uspeva 8 urni delovnik oddelat že v tistih 12 urah dneva pred protesti. Vem, za alter nezamisljivo, ampak dejansko je v centru takrat še vsaj 10x toliko lenuhov in pijavk. V šoping centrih pa 100x toliko. Oziroma ne, pijavke so sam oni, ki se bunijo.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113

Airpower

Pripravnik
11. jul 2020
54
23
8
mene samo zanima (ne glede na to ali nosijo jopič ali so proti janezu) kako je možno da so vsak petek popoldan frai in lahk palamudijo po LJ. V bistvu me zanima kako je z njihov zaposlitivjo, koristijo dopust, nadure, ali cuzajo državni jošk in varianta mama hotel, pa majo zato čas da cele dneve lutajo naokrog
Protesti so v petek ob 19. uri. Za večino Slovencev je to že vikend.

Evropski parlament je komunizem povsem jasno izenačil z nacizmom in fašizmom.
Ve vem samo zakaj temu ni sledil tudi naš parlament... ...zakaj le. :zavijazocmi:
https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/TA-9-2019-0021_SL.html
Ne vem sicer kaj zate pomeni povsem jasno, ampak v tvojem linku ni niti enkrat uporabljena beseda komunizem.
 
Nazadnje urejeno:

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
Protesti so v petek ob 19. uri. Za večino Slovencev je to že vikend.


Ne vem sicer kaj zate pomeni povsem jasno, ampak v tvojem linku ni niti enkrat uporabljena beseda komunizem.
– ob upoštevanju resolucij in izjav o zločinih totalitarnih komunističnih režimov, sprejetih v več nacionalnih parlamentih,
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Airpower

Pripravnik
11. jul 2020
54
23
8
– ob upoštevanju resolucij in izjav o zločinih totalitarnih komunističnih režimov, sprejetih v več nacionalnih parlamentih,

V resoluciji obsojajo tako totalitarne! komunistične režime in stalinizem kot tudi nacizem. Primer (citat)

5. poziva vse države članice EU, naj jasno in načelno izrazijo svoje stališče glede zločinov in agresivnih dejanj, ki so jih zagrešili totalitarni komunistični režimi in nacizem;

6. obsoja vsako izražanje in širjenje totalitarnih ideologij, kot sta nacizem in stalinizem, v EU;

20. poziva države članice, naj poskrbijo za spoštovanje določb okvirnega sklepa Sveta, tako da ukrepajo zoper organizacije, ki v javnem prostoru in na spletu širijo sovražni govor in nasilje, ter dejansko prepovejo neofašistične in neonacistične skupine ter vse druge ustanove ali združenja, ki slavijo in poveličujejo nacizem in fašizem ali katerekoli drugo obliko totalitarizma, pri čemer je treba spoštovati nacionalni pravni red in sodno oblast;

Moje vprašanje je, ali v točko 20 spadajo t.i. rumeni jopiči, ki protestirajo in izražajo podporo trenutni vladi. Po moje da ja.
 
Nazadnje urejeno:

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
V resoluciji obsojajo tako totalitarne! komunistične režime in stalinizem kot tudi nacizem. Primer (citat)

5. poziva vse države članice EU, naj jasno in načelno izrazijo svoje stališče glede zločinov in agresivnih dejanj, ki so jih zagrešili totalitarni komunistični režimi in nacizem;

6. obsoja vsako izražanje in širjenje totalitarnih ideologij, kot sta nacizem in stalinizem, v EU;

20. poziva države članice, naj poskrbijo za spoštovanje določb okvirnega sklepa Sveta, tako da ukrepajo zoper organizacije, ki v javnem prostoru in na spletu širijo sovražni govor in nasilje, ter dejansko prepovejo neofašistične in neonacistične skupine ter vse druge ustanove ali združenja, ki slavijo in poveličujejo nacizem in fašizem ali katerekoli drugo obliko totalitarizma, pri čemer je treba spoštovati nacionalni pravni red in sodno oblast;

Moje vprašanje je, ali v točko 20 spadajo t.i. rumeni jopiči, ki protestirajo in izražajo podporo trenutni vladi. Po moje da ja.
Rumeni jopiči slavijo nacizem in fašizem?? :nigladek: :sprasujemse: .
Aja to RTV tako pravi???:nigladek:
.
Pri mahanju z rdečo zvezdo si stvari vseeno zelo jasne - tega pa "ne vidiš"??
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.968
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
V resoluciji ekspicitno piše :
" ker so v nekaterih državah članicah komunistične in nacistične ideologije zakonsko prepovedane " - ne zahteva pa, da se jih prepove povsod.
Piše sicer tudi:
" ker odkrito radikalne, rasistične in ksenofobne skupine ter politične stranke v družbi spodbujajo sovraštvo in nasilje, na primer s spletnim razširjanjem sovražnega govora, ki pogosto vodi v porast nasilja, ksenofobije in nestrpnosti; "
"želi spomniti, da sta nacistični in komunistični režim zakrivila množične poboje, genocide in deportacije ter povzročila izgubo življenj in svobode v 20. stoletju, kar je brez primere v zgodovini človeštva, ter znova opominja na grozovit zločin holokavsta, ki ga je zagrešil nacistični režim; najostreje obsoja dejanja agresije, hudodelstva zoper človečnost in množične kršitve človekovih pravic, ki so jih zakrivili nacisti, komunisti in drugi totalitarni režimi; "
" obsoja vsako izražanje in širjenje totalitarnih ideologij, kot sta nacizem in stalinizem, v EU; "
" obsoja zgodovinski revizionizem in poveličevanje nacističnih kolaborantov v nekaterih državah članicah EU; je globoko zaskrbljen zaradi vedno večjega sprejemanja radikalnih ideologij ter naraščajočega normaliziranja fašizma, rasizma, ksenofobije in drugih oblik nestrpnosti v Evropski uniji ter ga vznemirjajo poročila iz nekaterih držav članic, da politični voditelji, politične stranke in organi pregona sodelujejo z radikalnimi, rasističnimi in ksenofobnimi gibanji različnih političnih usmeritev; poziva države članice, naj najstrožje obsodijo taka dejanja, saj spodkopavajo vrednote EU, mir, svobodo in demokracijo; "
"poziva države članice, naj obsodijo in preprečijo vse oblike zanikanja holokavsta, vključno s trivializiranjem in zmanjševanjem pomena nacističnih in kvizlinških zločinov, vključno s preprečevanjem trivializacije v političnem in medijskem sporočanju; "
...
ampak znamo brati selektivno mar ne?
 

Airpower

Pripravnik
11. jul 2020
54
23
8
Rumeni jopiči slavijo nacizem in fašizem?? :nigladek: :sprasujemse: .
Aja to RTV tako pravi???:nigladek:
.
Pri mahanju z rdečo zvezdo si stvari vseeno zelo jasne - tega pa "ne vidiš"??
Tako je videti.

Torej, so ali niso neonacisti?

Katere stvari so jasne pri mahanju z rdečo zvezdo?
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
Tako je videti.

Torej, so ali niso neonacisti?

Katere stvari so jasne pri mahanju z rdečo zvezdo?
Si pa dal referenco... ...vseeno, če linkaš kar direktno spletno stran Levice.
Ali pa tistega "Rdeči džihadist" i.diota... :nigladek:
8154407.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri in 8888

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.277
113
mene samo zanima (ne glede na to ali nosijo jopič ali so proti janezu) kako je možno da so vsak petek popoldan frai in lahk palamudijo po LJ. V bistvu me zanima kako je z njihov zaposlitivjo, koristijo dopust, nadure, ali cuzajo državni jošk in varianta mama hotel, pa majo zato čas da cele dneve lutajo naokrog
Javna uprava naj bi v petek že ob 10:00 šla domov!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.277
113
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.