Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Hater?
Če bi tisti dve Skandinavki, ki so jih prijazni fantje druge vere prijazno obglavili, bili "hajterki" bi bili še živi.
Z ateisti in LGBT je pa enako... ...v VB se to že dogaja, pa levičarji še vedno tiščijo glavo v pesek.
Kle ne gre za loverje ali haterje ampak to, kakšna pravila (kot družba) sprejmemo in kako striktno se jih potem držimo.
Če mi pride en model iz neke tretje države in ima pri sebi mobilca in keš, ne me jebat da nima tudi osebnih doumentov. Oz. - kje jih ima?
No dokuments, no entri. Maj kantri - maj rulz. No rulz - get dafak avt of hir.
Da ne naštevam....
 
  • Všeč mi je
Reactions: leibstandarte

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.125
1.221
113
Kaj si ti dojel je tvoj problem.
Kakšne misli ti po glavi blodijo tudi. Moje sigurno niso ble v tej smeri usmerjene, tolk fuknjen in pokvarjen pa spet nisem,

Človek se iz politike lahko umakne sam v dobro vseh, ali pa ga volilci enostavno ne volijo, tudi to so opcije. Če pa desne paranoja daje pa to ni več moj problem, oziroma je, ker vem in vidim s kakšnimi moram to zemljo bogo gazit in si hrbet varovat pred norci.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Kaj si ti dojel je tvoj problem.
Kakšne misli ti po glavi blodijo tudi. Moje sigurno niso ble v tej smeri usmerjene, tolk fuknjen in pokvarjen pa spet nisem,

Človek se iz politike lahko umakne sam v dobro vseh, ali pa ga volilci enostavno ne volijo, tudi to so opcije. Če pa desne paranoja daje pa to ni več moj problem, oziroma je, ker vem in vidim s kakšnimi moram to zemljo bogo gazit in si hrbet varovat pred norci.

Čakaj jaz bi rad da gre janša v penzijo in "prestol" prepusti drugim.

Torej po tvojem je rešitev, da ga ljudje pač ne volijo? Ok.

Ampak ne bi pa tudi rad, da je na prestolu Mesnc&Co.

Kaj je za storit?
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.125
1.221
113
Ne vem kaj vas muči, a po navodilih pišete? Nimate svoje pameti?
Neumnosti 8 niti nima smisla komentirati.
Mesec&Co so dobri sam za ravnotežje izven vlade.
Če gre pa vaš šef v penzijo se bo pa desni pol znormaliziral, s tem levi izgubi desni pridobi, istočasno pa pridobimo vsi. Anti Janša volivci enostavno zgubijo razlog, se bodo pa mogoče bolj na program usmerili.

Desne, kao desne ker to niso ampak so samo feni Janeza. Kar se pa Rotarja in Krambergerja tiče, pa kolk bi slednji škode levem polu takrat naredu, bi več naredil škode določenim na desni, tako da teh teorij je lahko malo morje.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: ferdo in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Ne vem kaj vas muči, a po navodilih pišete? Nimate svoje pameti?

Mene muči oz. v tem primeru zdaj zabava tvoja zadnja nerealnost, najprej o neki paranoji, zdaj o našem šefu, fuc.king priceless :aplauz:

Drugače pa ja, na splošno pišem po navodilih, običajno direktno iz Trstenjakove, ni druge. Tebe imata pa Kučan & Stanovnik na plačilki kajne? :valjamse:

Sieg heil! :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
Kle ne gre za loverje ali haterje ampak to, kakšna pravila (kot družba) sprejmemo in kako striktno se jih potem držimo.
Če mi pride en model iz neke tretje države in ima pri sebi mobilca in keš, ne me jebat da nima tudi osebnih doumentov. Oz. - kje jih ima?
No dokuments, no entri. Maj kantri - maj rulz. No rulz - get dafak avt of hir.
Da ne naštevam....

Stari, teb se'j pa čist puslabšal...
Fašist, nacist, islamofob, janšovc...
.
Nubene vojskke na meje.
NO BORDERS - OPEN BORDERS FOR ALL
REFJUĐIS WELKOM:cheer::cheer:
 
Mene muči oz. v tem primeru zdaj zabava tvoja zadnja nerealnost, najprej o neki paranoji, zdaj o našem šefu, fuc.king priceless :aplauz:

Drugače pa ja, na splošno pišem po navodilih, običajno direktno iz Trstenjakove, ni druge. Tebe imata pa Kučan & Stanovnik na plačilki kajne? :valjamse:

Sieg heil! :bonk:

kolk maš tarifo? če je okej tarifa bi tud jaz rad prispevkse ustvarjal...baje je govora o sendiču, soku pri SD je golaž na vsake toliko...ali imam nemara zastarel cenik?
 
Biciklijada, ne parada ponosa, džamija, žid, nacist, RKC.......

Poglej priponko 33647

in zakaj točno bi morali iti, oz se zbuditi? Saj če smo spali pod mojškro, tišlerjem, ne vem zakaj ne bi smeli še pod čelavim? ali ste se nemara naspali? morda ste premalo spali, pa zdaj zato sitnarite.....kdobivedel
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
1 piškotek na 1 post, sčasoma pa morda še kako vodilno mesto na "novi" politični listi ter poslanski stolček. Se lahko kar nabere :cool:
kaj je fora da maš ti bol plačan kot jaz?!?! kermu si bl u rt lezu, a je biu mahnič a??? kr priznej!
men dajo 1 haribo bombonček na vsaka 2 posta :( pa vse vikende dežurn :bonk:
službico so mn pa tud oblubl na lokaln komunal
 
  • Haha
Reactions: Matey
kaj je fora da maš ti bol plačan kot jaz?!?! kermu si bl u rt lezu, a je biu mahnič a??? kr priznej!
men dajo 1 haribo bombonček na vsaka 2 posta :( pa vse vikende dežurn :bonk:
službico so mn pa tud oblubl na lokaln komunal

pri nas jo je na lokalni komunali (pred leti) dobil nekdo, kateri je bil od karla..no on jse je zanjo zagrebel, dobilo jo je njegovo sorodstvo
 

superfly

Majstr
12. feb 2008
921
290
63
KSZ

Naslovnica jutrišnje mladine:

mladina21.jpg


Matoz pomoje že piše tožbeni zahtevek.
 

Priponke

  • 1590059422290.png
    1590059422290.png
    832,4 KB · Ogledi: 127
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.