Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jutri me čaka pot v Belo krajino in naprej v belo ljubljano - pa domov. Pišuka, Janša je točno ciljal, kako me bo obral :bonk: .

Ne moreš vozit po naših cestah, ne da bi grešil. Žal. :confused:
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Če si slučajno gledal mini serijo o znanem levem "revolucionarju", Teroristu Carlosu Ramirezu - Šakalu, si videl, da so se takrat levi skrajneži z islamističnimi skrajneži kar dobro povohali.
In danes se tudi.
Tud ZDA se je kr dobr povohala z SA pa en kup skrajneži. Tud Binladna so ustvaril, pa ISIS...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Levičarski skrajneži lahko dobro sodelujejo z islamističnimi skrajneži samo toliko časa, dokler imajo skupnega sovražnika - danes so to v glavnem desničarji (že navadni, ektremni pa itak) s svojim nasprotovanjem LGBTQ foram, "open border" migrantskim scenam itd. - oziroma dokler eni od njih ne dosežejo svojega cilja nato pa čao bao in se prelevijo v sovražnike. Samo predstavljajte si naprimer soočenje levičarjev s svojimi LGBTQ idejami proti skrajnemu muslimanu.

Enako velja za ZDA & ISIS & Al-Qaedo in podobne. Sodelujejo, dokler so eni uporabni potem pa adijo pa raketo ali 3 za slovo.
 
Kwa sem mimo vsekal? Desničar zna samo krave poštimat in koso sklepat - to znam tudi jaz, ki sem zaprisežen levak. A zna zdrav kmečki in pobožno vzgojeni fantič zašvasat aluminijast karter, ki ga je, štremljast kot je, podrl na traktorju?

Ne zna ! Prinesel ga bo k meni, priznanemu levičarju, čeprav uporabljam obe roki, desno še celo malce bolj, prisežem.


ne desni pobožni tega res ne znajo. Vem pa za enega kmečkega pobožnega fanta ki je med top 10 v svetu na svojem področju. Pa da se razumemo ni govora o klepanju kose ion štimanju krav, čeprav zna tud to, bod brez skrbi.Mimogrede ta človek tebe ne rabi, ti pa njega bolj kot ne krvavo
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
Levičarski skrajneži lahko dobro sodelujejo z islamističnimi skrajneži samo toliko časa, dokler imajo skupnega sovražnika - danes so to v glavnem desničarji (že navadni, ektremni pa itak) s svojim nasprotovanjem LGBTQ foram, "open border" migrantskim scenam itd. - oziroma dokler eni od njih ne dosežejo svojega cilja nato pa čao bao in se prelevijo v sovražnike. Samo predstavljajte si naprimer soočenje levičarjev s svojimi LGBTQ idejami proti skrajnemu muslimanu.

Saj pravim, da pričakujem, da bo naslednja ljubljanska parada ponosa šla tudi po Džamijski ulici.
kokice
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
Samo (pretežno ateistične) levake pa z veseljem (s)krajšajo za glavo. Medtem ko kakemu mežnarju pa včasih vseeno prizanesejo, za čevlje in greznice pucat jim je dober.
Saj ravno to je izven pameti, da jih potem le-ti tako zagreto podpirajo :nigladek: .
Sem videl na FB poste, ko nekdo, ki se predstavi kot ateist, čestita ljubljanski islamski skupnosti za odprtje džamije. Kaj človeku ni jasno?
Je pa to znana islamska taktika, dokler so v manjšini paktirajo z vsemi od katerih lahko imajo korist za "svojo stvar", ki jih je pa dovolj, pa obrnejo ploščo.:zavijazocmi:
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Nevem zakaj ne moreš nekomu iskreno čestitat? Ti ka si desn mogoče res tega ne razumeš čist dobr Al ka? Jaz tudi vernim prijateljem pošljem voščilo za božič.
Nekak dvomim da boste nekateri ljudje kadarkoli prišli do kakega pametnega spoznanja
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
Nevem zakaj ne moreš nekomu iskreno čestitat? Ti ka si desn mogoče res tega ne razumeš čist dobr Al ka? Jaz tudi vernim prijateljem pošljem voščilo za božič.
Nekak dvomim da boste nekateri ljudje kadarkoli prišli do kakega pametnega spoznanja
Mogoče zato, ker z iskrenim čestitanjem pokažeš, da si iskreno zabit.
To je podobno, kot bi npr. žid iskreno čestital nacistom za odprtje nove železniške proge do Auschwitza :zavijazocmi: .
.
Čudno, da niso poslali čestitke še iz LGBT skupnisti - no saj mogoče so jo pa:sprasujemse:.
 
Nazadnje urejeno:

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Biciklijada, ne parada ponosa, džamija, žid, nacist, RKC.......

bicikl.jpg
 

B81

22. jul 2007
34.478
8.954
113
Biciklijada, ne parada ponosa, džamija, žid, nacist, RKC.......

Poglej priponko 33647


hehe, karavana laja.... nima veze, samo da se deremo "dol z vlado", pa je zatrta psihoza in težnja po "slišanju" v glavah nekaterih že vsaj malo potešena...
bravo bravo... potem pa na volitve, volit šarca, mesečnika, janšo ali žida, malo počakat, pol pa spet na ulico.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.675
3.560
113
Na antiJJ volitvah ljudje volijo pač vse kar ni JJ. Če bi bila namesto teh, ki si jih naštel žirafa, bi volili žirafo. In zaenkrat nič ne kaže da bi lahko kdaj bilo bolje oziroma drugače. Vsaj dokler si ne zamenja ljudstva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.