Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.715
113
kod Džej-Zija
Vse lepo in prav, ampak folk se je boril proti maskam, ker jim ni bilo dovolj lepo povedano. Ali pa distanca. Jaz ne rabim vladnega PR, da razumem, da so maske nujne.

Da o cepljenju ne začnemo. Zdaj nam cepivo ostaja, a kriva je vlada, ker kao preslabo motivira folk. Da imaš pa goro idiotov, ki na facebookih in osebno prepričujejo ljudi, kako je to škodljivo, pa nima vpliva, a ne?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Vse lepo in prav, ampak folk se je boril proti maskam, ker jim ni bilo dovolj lepo povedano. Ali pa distanca. Jaz ne rabim vladnega PR, da razumem, da so maske nujne.

Da o cepljenju ne začnemo. Zdaj nam cepivo ostaja, a kriva je vlada, ker kao preslabo motivira folk. Da imaš pa goro idiotov, ki na facebookih in osebno prepričujejo ljudi, kako je to škodljivo, pa nima vpliva, a ne?
O seveda imajo tud take budale vpliv. Pa kretenizmi od monoksida v maskah in tako dalje. Teh blesarij je čuda.

PS: Če cepivo zaradi idiotov ostaja, naj se ga da tistim ki smo v vrsti za njimi. Verjetno je kompleksno. Sam bi se dal. Ni pa Kaco nek hud organizator.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Ja bogi, bogi, bogi revež Hojs res. Kar napada se reveža. To da se tip ne zna obnašat in da bevska vsepovsod nima nič s tem. In Fafangel da je predlagal popolni lockdown? Res je, pa si pokonzumiral še kaj drugega od njega, al se je tam ustavilo? Avstralija in NZ sta pa tudi direktno primerljivi s Slovenijo, podobno kot Indija anede?

Glej, če se tebi zdi vse v najlepšem redu, me pa res mal skrbi zate. Če bi se kdaj tud koga, ki se z Janezom ne strinja dejansko poslušal in ne zminiral, bi mogoče blo mnogo boje.
med vsemi ki driskajo po dobesedno vsem kar se naredi naj bi človek iskal bisere?
lej, ti kar hodi v drisko za tistih par biserov, jaz nekaj ponosa vseeno imam.

sam pa žal nisi referenca, čeprav tvojo drisko občasno prebavljam,
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.715
113
kod Džej-Zija
O seveda imajo tud take budale vpliv. Pa kretenizmi od monoksida v maskah in tako dalje. Teh blesarij je čuda.

PS: Če cepivo zaradi idiotov ostaja, naj se ga da tistim ki smo v vrsti za njimi. Verjetno je kompleksno. Sam bi se dal. Ni pa Kaco nek hud organizator.
Glede Kacota se strinjam. Kaj so Janezek mislili, da so ga namontirali tja gor, mi ni jasno. Trenutno se prijavljeni na cepljenje odzivajo 50-odstotno. Zato imajo na zalogi višek cepiva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.715
113
kod Džej-Zija
Za maj so govorili, da bo nekje pol milijona odmerkov na lagerju. Tako da bi zdaj morali počasi ukiniti prioritetno listo in se cepi vse, ki si tega želijo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.273
113
Posnetek zaslona 2021-05-03 073144.jpg
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Ne, naša država je pač unicum, kjer isti ukrepi kot v tujini ne primejo.


Ali pa se vklopi tisti dve možganski celici in se ugotovi, da so na vrhu teh seznamov v večini male državice. Okužba doma z 200 upokojenci pri nas ali v Nemčiji bo na število populacije dala malo različen rezultat.

Bralne sposobnosti delajo težave?
Zakaj bi pa po tvoje dalo različen rezultat?
Sedaj ali Nemci imajo manj upokojencev na št prebivalcev , imajo bolj organizirane domove, ali kje je po tvoje razlika?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
kak biser se pa najde:
november 2020 : "Aerosol ostaja v zraku. Strinjam se, da so morda opolnoči, ko se sprehajate sami in ni nikogar kilometre v vaši bližini, takšni pomisleki, vendar pa je to po eni strani signal, da je nošnja mask smiselna," je pojasnjevala Bregantova.
januar 2021 :Direktor NIJZ-ja Milan Krek: Po 15. februarju ne bo več težav glede cepiva. Cepil se bo torej lahko vsak, ki bo to želel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.393
113
Oče po protivladnem protestu posilil lastno hči?


Oškodovanka se je z očetom, s katerim nista živela skupaj, udeležila protestnega shoda v Mariboru. Po protestu naj bi jo oče povabil k sebi domov, kjer ji je ponudil alkohol in jo prepričeval, da ni njen biološki oče. Nato naj bi si jo vzel brez njene privolitve in ji storil silo. Zaradi preveč popitega alkohola je oškodovanka zaspala pri očetu. Ko se je naslednje jutro zbudila, je dojela, kaj se je zgodilo prejšnji dan.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.