Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-213
113
Torej če prav razumem je en protestnik verbalno provociral, policaji pa so masedli provokaciji in fizično napadli protestnike.
Tole je pa zelo nestrokovno s strani policije.

haha, a policaji so samo opravljali svoje delo??? Bi rekel da je nasprotno, da ljudje imajo po ustavi pravico demonstrirat, policajem pa ni delo da ljudem krši pravico demonstrirat.

Se pa na posnetku vidi, da je policija prva uporabila silo, tip je samo gobec gonil, ni uporabljal fizične sile, ni delal škode, nikogar ni neposredno ogrožal.
 
  • Haha
Reactions: sixpower

B81

22. jul 2007
34.495
8.960
113
Torej če prav razumem je en protestnik verbalno provociral, policaji pa so masedli provokaciji in fizično napadli protestnike.
Tole je pa zelo nestrokovno s strani policije.

haha, a policaji so samo opravljali svoje delo??? Bi rekel da je nasprotno, da ljudje imajo po ustavi pravico demonstrirat, policajem pa ni delo da ljudem krši pravico demonstrirat.

Se pa na posnetku vidi, da je policija prva uporabila silo, tip je samo gobec gonil, ni uporabljal fizične sile, ni delal škode, nikogar ni neposredno ogrožal.
Malo ti glej kake se menis pa video si nastimaj pa poglej...
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Torej če prav razumem je en protestnik verbalno provociral, policaji pa so masedli provokaciji in fizično napadli protestnike.
Tole je pa zelo nestrokovno s strani policije.

haha, a policaji so samo opravljali svoje delo??? Bi rekel da je nasprotno, da ljudje imajo po ustavi pravico demonstrirat, policajem pa ni delo da ljudem krši pravico demonstrirat.

Se pa na posnetku vidi, da je policija prva uporabila silo, tip je samo gobec gonil, ni uporabljal fizične sile, ni delal škode, nikogar ni neposredno ogrožal.
Po ogledanem posnetku sem zdi da gre za ilegalnega migranta.
Težko rečem, ne razumem kaj je govoril.
Ne poznam postopkov za take primere, samo policiototi gotovo vejo.
Če jih je slučajno žalil, bi bilo prav da se ga oglobi za razžalitev uradne osebe. Potem ko bo dobili prevajalca. Bi znalo trajat kak teden....
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Kolikor sem seznanjen so biciklisti za danes sporočili, da jih ne bo in pozivali ostale petkove protestnike naj ostanejo doma. Če je res kdo ostal doma je drugo vprašanje, boste povedali tisti, ki ob petkih hodite po mestu. V tej temi vas ne bo težko najt.

8888: niti 24 ur ne zdržite brez vlečenja za jajca, čeprav se v takih temah oglasim na vsakih 10.000 vaših izbljuvkov žolča. Najkrajšo vžigalno imam sicer za tiče tvoje sorte. Skoraj tako kratko kot za te, ki danes galamijo sredi Ljubljane.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Prejle je mel en čefur nagovor policistov v ćisti ŁubŁanšćini. Je tako ganljivo "sve" povedal, da so se mi kar oči orosile :srce:

no ne vem, men se to ni zdel kot ljubljanščina
ljubljanščino je moja stara mama govorila

men je to zgledal kot srbohrvaščina in jest ki sem že iz juge multikultiviran sem ga še kar razumel... mislim besede, kaj je hotu povedat mi itak ni jasno
 
  • Všeč mi je
Reactions: Yagi
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.