Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
si opazil tale modus operandi? VEDNO kadar levi naredijo pizdarijo je nek "false flag" kjer je sds zadaj.

prozorno.
Mal uporabi zdravo pamet.
Noben, ne bo šel ponarejat neke znane slike, ker ve, da se bo to 100% odkrilo, razen če lako ponarejanje podtakne tistemu, ki ga ne mara in ga tako diskreditira.
Po drugi strani pa ena slika policajev z napisom ne bo nobenega prepričala, da se bo ravno zaradi te slike odločil prit na protest (ki ga itak ne bo).
Tko da bi rekel, da to sliko ni ponaredila leva opcija, bi prej rekel, da je narejena v kleti trstenjakove.
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
Kak ne bo? Kaj zaj jebes? Kaj pa te plakate delate pa se nekaj menite brezveze...
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Žal te moram razočarat, da pri SDSu niso dovolj brihtni da bi bili sposobni tako "globoko" spletkarit.

Poglej si npr Jerajevo in njeno odisejado z laganjem glede udeleżbe na odboru za kulturo. Enga klinčevga pildka za odobren dopust ne znajo ponaredit.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Sem hotel napisati podobno, ja. Taka spletka bi bila kar pogumna. :)

Mirsi, tistemu, ki je sliko ponaredil, je ZKP rekla, da jo bodo naokoli širili naivneži in škodoželjneži. In ni se zmotila, ker se je slika kar hitro razširila po spletu ter prišla tako daleč, da so morali nanjo opozoriti celo javni mediji. Oki? :)
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Sem hotel napisati podobno, ja. Taka spletka bi bila kar pogumna. :)

Mirsi, tistemu, ki je sliko ponaredil, je ZKP rekla, da jo bodo naokoli širili naivneži in škodoželjneži. In ni se zmotila, ker se je slika kar hitro razširila po spletu ter prišla tako daleč, da so morali nanjo opozoriti celo javni mediji. Oki? :)
Sliko širijo naokoli ravno sds-ovci, da bi s tem pokazali čim večim, da so levaki ponarejevalci. In v to so vključili še javne medije.
Sem jo je pa privlekel Gavran, ki tudi paše na desno stran.

In ko smo že pri tem zboru 5.nov. Kdo pa misliš da je avtor tistega prirejenega poziva za ta zbor, na katerem je napisana lokacija zbora na naslovu psihiatrije v polju???
 
Nazadnje urejeno:

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Žal te moram razočarat, da pri SDSu niso dovolj brihtni da bi bili sposobni tako "globoko" spletkarit.
Ne podcenjuj.
Se nebi strinjal, nisi brihtni volilci, tisti ki vodijo stranko in propagando, so pa sposobni, veliko bolj kot levi. Imajo goebelsa naštudiranega v nulo. In tudi diktatorje in njihove metode, kako prit in se obdržat na oblasti.

Ravno sedaj imaš na national geografic serijo o diktatorjih (Hitler, Mussolini, Kim -i, Hussein, Amin....) kako so prišli na oblast in kakšne metode so uporabljali.
Podobnost med njimi in metodami, ki se izvajajo v zadnjem pol leta pri nas je marsikdaj presenetljiva.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
sicer pa....edini plakat Kekca v Avstriji....hm...Mladina.
Naci plakati v Velenju...hm...od udbaša sin.
Avro atentat na rtv kamero...hm...spet trdeč.
Pecilni praški ...hm...
hm..
eh...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in Gavran

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.959
5.154
113
Ne, in jih tudi ni videti med tistimi v črno zamaskiranimi.

Ne zavajaj. Makarovička je SDS provokator, isto Jenul in reper Zlatko. Zakaj misliš, da so toliko ga vlekli po novi24?

Ko bodo ukrepi padli, bo pa repal na pikniku v Lepeni, Jenul pa bo uprizoril gledališko priredbo Kraljestva belega panterja.

Tudi Fajnovova je zgolj infiltrator v SD, notranji sovražnik, o katerem je Janša vse slišal v Kumrovcu.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Saj zelo verjetno so janševci zmanipulirali tudi to fotografijo, da lahko tolčejo po levakih.
False flag operation.

Če sem prav obveščen, zadevo forsirajo tile:


Iz kater kleti se plazijo, pa poguglaj...
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Sliko širijo naokoli ravno sds-ovci, da bi s tem pokazali čim večim, da so levaki ponarejevalci. In v to so vključili še javne medije.
Sem jo je pa privlekel Gavran, ki tudi paše na desno stran.

Nisem vedel, da SDS nadzira Siol. In popravek, antileve podpiram izključno zato, ker so manj slabi oziroma manj nesposobni kot razni mesečniki, fujonkoti, serpentinški in podobni lubadarji.
Če se pokaže sposoben in neskorumpiran levak (ja, vem, oksimoron), ki botudi po stavil neskorumpirano vlado, ga takoj podprem, pa tudi če se bo pisal Kordiš...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.952
3.241
113
Kam pa po tvoje paše Peter Jančič, imenovan tudi grobar Dela, ki so ga nastavili za šefa Siola?
Dober je bil, cele pol leta urednik med 2006 in 2007 pa je kar lastnoročno kriv za propad časopisa, ki ga potem v naslednji 13 letnih pravi uredniki niso več uspeli pobrati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Koliko je cenjen in priljubljen med svojimi stanovskimi kolegi, se vidi po tem, da se je z njegovo namestitvijo strinjal en sam novinar. Očitno neka pičkica, ki je pripravljen vsakemu zlesti v rit. Da zjebeš medij, je pa pol leta čisto dovolj, da ti pobegnejo dolgoletni naročniki in se nikoli več ne vrnejo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.