Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Če jih je slučajno žalil, bi bilo prav da se ga oglobi za razžalitev uradne osebe. Potem ko bo dobili prevajalca. Bi znalo trajat kak teden....
Da policija tako ukrepa, je najboljše način, da se mirne demonstracije spremenijo v krvave.Pro katerih nastane velika materialna škoda, radnjeni, kak umre - in to na obeh straneh. In policaji to dobro vedo, in ravnajo tako, kot se jim naroči. Če oblast želi nerede, po katerih nam bo še malo bolj zategnila pas, sebi pa utrdila diktaturo, bodo policaji hitro napadli. Če oblast noće neredov, bodo pa policaji mirno stali in poslušali žalitve.
Ne dela policaj/vojak nič, kar mu ni ukazano.

A si že slišal, da je kak migrant že plačal kako kazen? Pol miljona pred leto, sedaj pa v stotinjah ilegalno prećkajo mejo, za kar je v zakonu predvidena tudi denarna kazen.
Si že slišal, da je komu policija izstavila položnico?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
no ne vem, men se to ni zdel kot ljubljanščina
ljubljanščino je moja stara mama govorila

men je to zgledal kot srbohrvaščina in jest ki sem že iz juge multikultiviran sem ga še kar razumel... mislim besede, kaj je hotu povedat mi itak ni jasno

Saj nisem rekel, da je govoril v ljubljanščini ampak v ŁubŁanšćini. "Manjša" razlika. :p

P.S. Vem, ker sem se obeh (na)učil, ko sem gor rasel in se učil tako s pomočjo mojih multikulti sosedov kot s poslušanjem prave ljubljanščine moje babice :)
 
Nazadnje urejeno:

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
očitni so "normalni" protestniki dobili memo naj ostanejo doma, plačanci in provokatorji pa niso znal prebrat kaj piše pa so vseeno prišli.

da vas ni sram vsi ki podpirate to ... resnično težko rečem kaj drugega kot golazen.
to vam je druga in tretja generacija priseljencev. slišite? še razumete? al boste moral čez 5 let ne tečaj da boste v svoji državi razumel kaj se govori.

ps: nimam prav veliko proti preseljevanju/priseljevanju ampak pravila morajo bit stroga in brez ujčkanja.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Počakat, da je ura 9...in pol...brez maske, po 21., več kot 6 ljudi in mogoče v tuji občini :)
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Od kdaj policija tako stoično prenaša, da se policista tako brcne v hrbet med postopkom? Če sem čefur, lahko delam kar hočem?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Saj nisem rekel, da je govoril v ljubljanščini ampak v ŁubŁanšćini. "Manjša" razlika. :p

ne vem, nekaj je blebetal o narodu...

v slovenščini ima narod mal drugačen pomen
neki je že cankar pisal o tem, po mojem se mora tud na netu kaj najt, glede na to da copyright ne velja več...

no tole:

In po salonu je velichastno zaorila himna: »Slovenec sem ...« Nato so hoteli zapeti she »Hej, Slovani«, toda glave so klonile in glasovi so umirali ... Ljudstvo se je razshlo zhe zgodaj, ker je bilo trudno, narod pa je ostal pod mizo in je smrchal ...

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Od kdaj policija tako stoično prenaša, da se policista tako brcne v hrbet med postopkom? Če sem čefur, lahko delam kar hočem?
Jah nekateri pač tudi ne prenašajo stoično, ko se oblast in policija izživlja nad njimi.
In ja, policija mora ubogat ukaze, če se jim reče, naj stojijo, ko granitne kocke letijo vanje, morajo tam stat. Z samovoljo in letanjem za metalci lahko ogrozijo svoje življenje in življenje sodelavcev.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.916
278
83
tam ko se terc po tori rola
Prej sem gledal posnetek, ko so policisti imeli enega na tleh...pa prilavfa model, brcne policista in zbeži.... Jebentiš... malo predaleč je šlo vse skupaj. Bodo policisti dobili neomejena pooblastila, pa ga bodo počili. Ne njega, takšne.
Kaj pa Jenulli.. je kaj skakal okoli? Bo kar zanimiv razplet. Vodni top že vidimo, da je v uporabi.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
očitni so "normalni" protestniki dobili memo naj ostanejo doma, plačanci in provokatorji pa niso znal prebrat kaj piše pa so vseeno prišli.

da vas ni sram vsi ki podpirate to ... resnično težko rečem kaj drugega kot golazen.
to vam je druga in tretja generacija priseljencev. slišite? še razumete? al boste moral čez 5 let ne tečaj da boste v svoji državi razumel kaj se govori.

ps: nimam prav veliko proti preseljevanju/priseljevanju ampak pravila morajo bit stroga in brez ujčkanja.
Sram je lahko tiste, ko podpirate skorumpirano vlado, in tolčete po tistih, ki protestirajo in zahtevajo odstop skorumpiranih politikov.
No ravno danes je imela KPK veliko za povedat o nabavi zaščitne opreme.

Ja, bomo čez 5 let res na tečaj, če ne bo vlada čimprej odstopila.

Ampak Hojs je krivca že našel - to so mediji.

Da je prišlo do nasilja, so krivi policaji.
Smo videli na posnetkeh. A je bilo treba policajem pristopati do mirnih protestnikov, in jih zajebavat, popisovat, najprej za distanco, potem je bil en brez maske - Jasno da bo tole nekaterim prebilo toleranco. Pa je izskrica skočila.
Leo primer ravnanja policije, ki vodi do nasilja, nenamerno ali namerno in načrtovano - to bo pokazal čas.

A Kreka brez maske pa niso znali oglobit?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.