Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #9334

Bi lahko ti nehal pit v ponedeljek dopoldan? Ko bos ti nehal pit bom jas volil taleve, to pa vema, da se ne bo zgodilo, tako da ne vem zakaj sploh repliciram...
Neopredeljenih ni. Al si bolj za leve ali pa desne. No vmes s(m)o se taki, ki zasinfamo tudi "svoje" ob pizdarijah. Ti pickaris tu cez vse da bi prikril svojo levo fanaticno privrzenost, skrito za "neopredeljenostjo", ker si toliko v letih, da dejansko pogresas "nasog druga" in si takrat imel zlate case...

Sem hotel, da malce razburkam tisto smrdečo rumeno gnilobo v kevdru :D . Uspelo 95%, samo 123 se še ni pofočkal :aplauz: :valjamse: :valjamse:. Verjetno ker leži nekje v meji pod nekim kevdrom.

Spet si zadet in ti mozak dela samo v eno smer. To se vidi iz vseh smeri, še celo cel Alter te vidi (glede na to, kako srčno si želiš tu biti vpliven).
Malce manj substanc prosim, da ne boš prehitro zaregljal in da si ne bi predstavljal drugače, tvoj rumeni šef takrat ne bo nič kaj preveč pozornosti obračal nate, kljub tvojemu zdajšnjemu trudu. Preverjeno :fredi: .
 
Nazadnje uredil moderator:

B81

22. jul 2007
34.648
9.044
113
Sem hotel, da malce razburkam tisto smrdečo rumeno gnilobo v kevdru :D . Uspelo 95%, samo 123 se še ni pofočkal :aplauz: :valjamse: :valjamse:.

Spet si zadet in ti mozak dela samo v eno smer. To se vidi iz vseh smeri, še celo cel Alter te vidi (glede na to, kako srčno si želiš tu biti vpliven).
Malce manj substanc prosim, da ne boš prehitro zaregljal in da si ne bi predstavljal drugače, tvoj rumeni šef takrat ne bo nič kaj preveč pozornosti obračal nate, kljub tvojemu zdajšnjemu trudu. Preverjeno :fredi: .
Ok ok zmagal si. Verjetno tudi tip v oceh soforumasev. Ko pa bos toliko deda, da bos priznal svojo levo politicno nrav, pa ti bom cestital. Ce ne bom zadet.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ok ok zmagal si. Verjetno tudi tip v oceh soforumasev. Ko pa bos toliko deda, da bos priznal svojo levo politicno nrav, pa ti bom cestital. Ce ne bom zadet.

Nisi dobro prilepil mojega komentarja, namreč za smajliji je še tole :
Verjetno ker leži nekje v meji pod nekim kevdrom.


Jaz sem že premnogokrat tule na forumu razložil, da sem po duši liberalen. Želim z napredkom naprej in ne nazaj v kameno dobo ali vsaj fevdalizem, kot želite vi, ki se imate za desničarje in hlapce Vatikana.

Težava je samo, ker si vsi "desničarji" tule (sem dal v navednice :fredi: , da si ne bi kdo kaj narobe predstavljal) , torej svetovno in zgodovinsko definirane politične usmeritve predstavljate čisto po svoje in maloumno.

Vi niste nobeni "desničarji". Vi ste ekstremisti ! :mad:
Pa - po zgodovini gledano, je bilo čisto vedno vsakega ekstremizma precej hitro in nečastno konec.
 

B81

22. jul 2007
34.648
9.044
113

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.066
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
Pri nas vladajo že od 45 leta pokvarjeni levaki. Leta 1990 se je začelo kazati sonce,92 pa smo zopet šli v rdečo gnilobo. In pri nas so levičarji (sd.levica,smc,desus, zoki,lds in njene izpeljanke), ter levaki(sds, nsi, sls..)
Pri nas ni desne stranke.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.