Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
S politiko se nisem nikoli ukvarjal. Težko je, ker eni poznate samo 8% ljudske populacije, leve in desne. Ostalih 90% normalnih ljudi pa se vam samo čudimo, kako izvirni ste. Kako izkrivljate zgodovino, pardon sedanjost.

Koliko let izkušenj pa zahtevaš? Resnica boli?
aha.. torej te je kar naenkrat(čist spontano ejga, v vsakem primeru bi te tud če bi dobesednega klovna mel na vladi - btw smo ga mel) prijela neka višja sila in si nam po 10 letih na forumu prišel moralizirat o korupciji v SLO medtem ko mi o tem debatiramo odkar obstaja forum?
lej izpadeš kot tisti ki pride predavat za piramidni sistem pa prav da to pa res ni, sam 2 kolega prpel pa 2k€ vnaprej dej. znana zadeva, tepček izpadeš le še ti.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.997
-1.289
113
aha.. torej te je kar naenkrat(čist spontano ejga, v vsakem primeru bi te tud če bi dobesednega klovna mel na vladi - btw smo ga mel) prijela neka višja sila in si nam po 10 letih na forumu prišel moralizirat o korupciji v SLO medtem ko mi o tem debatiramo odkar obstaja forum?
lej izpadeš kot tisti ki pride predavat za piramidni sistem pa prav da to pa res ni, sam 2 kolega prpel pa 2k€ vnaprej dej. znana zadeva, tepček izpadeš le še ti.
Korupcija še zdaleč ni samo politično dejanje. S tem bi se morala ukvarjati policija, mi tu na forumu pa lahko le komentiramo, se pogovarjamo. :)
 

B81

22. jul 2007
34.899
9.203
113
Mirne, uglajene, nekonfliktne besede. Do zdaj opažene le pri fajonki, v očeh pa vidiš that she's full of wrath... človek, ki ti (čeprav) na trd, grd način pove svoje mnenje, s katerim se ne strinjaš - takega se ni "za bat"...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in Kamele0N

tomi

Guru
1. sep 2007
18.074
9.252
113
40
MB
tak bi blo v idealnem svetu, raje majmuna ki bo naredil kaj je treba kot tistega ki lepo govori.

to so naredli američani, mi smo pa izvolili doncica slovenske politike ker je tasca prinesla potico na soočenja.

in pol se mi iz njih norca delamo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.042
3.358
113
Mediji nas redno obveščajo o najnovejšem stanju okužb in boju proti Covid-19 in nadaljnjih postopkih glede preventive proti širjenju ter natančno poročajo o sprejetem petem paketu reform.

EjtJGaPXYAAoywz.jpg
EjtBcsQXYAEdL_b.png
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.106
5.487
113
Jah....to so "neodvisni" mediji....porocajo o čemur oni hočejo :D

Its a free will(y)
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.841
9.066
113
Sam tole bom reku..... Dokler bo Jenul vodil proteste mene tam ne bo. Tole zgoraj na sliki je men osebno žalostno, Fajonova, Šarec omojbog Lukec in Bratuškova z Jožetom P Damjanom.....S temi kljukci pa mamo res divjo prihodnost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey

Kettu

Zelenc'
5. okt 2020
12
2
3
tak bi blo v idealnem svetu, raje majmuna ki bo naredil kaj je treba kot tistega ki lepo govori.

to so naredli američani, mi smo pa izvolili doncica slovenske politike ker je tasca prinesla potico na soočenja.

in pol se mi iz njih norca delamo.
V ZDA je na prejšnjih volitvah glede na glasovanje volilcev zmagala Clintonova, pri nas pa SDS.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kettu Glede na to, da je v ZDA elektorski sistem, na katerega absolutna številka volilcev ne vpliva povsem in glede na to, da imajo dvopartijski sistem je zmaga bolj ali manj jasna.
Medtem imamo v Sloveniji večpartijski sistem in relativna zmaga ene stranke brez zmožnosti oblikovanja koalicije nič ne pomeni.
 

Kettu

Zelenc'
5. okt 2020
12
2
3
Kettu Glede na to, da je v ZDA elektorski sistem, na katerega absolutna številka volilcev ne vpliva povsem in glede na to, da imajo dvopartijski sistem je zmaga bolj ali manj jasna.
Medtem imamo v Sloveniji večpartijski sistem in relativna zmaga ene stranke brez zmožnosti oblikovanja koalicije nič ne pomeni.
Zavedel me je izraz mi smo izvolili.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.997
-1.289
113
Sredine ni v Sloveniji. Za sredino se predstavljajo tisti katere je sram javno povedati da so levičarji.
Ta tvoja klasifikacija Slovencev je popolnoma zgrešena. Tako so belogardisti med vojno označevali Slovence. Torej, nekoga normalnega so kar določili, da je komunist ali partizan, kar jim je bilo ljubše in so imeli nove "stranke". Sedaj je za večino ljudi, torej 91% Slovencev, to zgolj zgodovina. Obstojajo levi, desni (tudi desničarski skrajneži) in normalni ljudje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Maxwell
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.