Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Morda je vmes tudi kdo, ki je normalen in spada v skupino 90% Slovencev, ki imajo ničelno toleranco do korupcije.:)

LOL 90% Slovencev in ostalih državljanov Slovenije ima 100% toleranco do korupcije. Kadar imajo seveda možnost, da kej pobašejo v žep.
Sam bohnedej, da bi to počel drugi (rdeči, črni, nenaši v glavnem). Ti pa ne smejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Garfildd

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
LOL 90% Slovencev in ostalih državljanov Slovenije ima 100% toleranco do korupcije. Kadar imajo seveda možnost, da kej pobašejo v žep.
Sam bohnedej, da bi to počel drugi (rdeči, črni, nenaši v glavnem). Ti pa ne smejo.
Moj (naš) ni nihče. Nisem ne levi ne desni. Zgolj opazujem in se zgražam nad opravičevanji zagovornikov sedanje vlade. Torej, ker so oni kradli, lahko še mi. Jaz sem proti kraja vseh.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jendomen in cappy

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Moj (naš) ni nihče. Nisem ne levi ne desni. Zgolj opazujem in se zgražam nad opravičevanji zagovornikov sedanje vlade. Torej, ker so oni kradli, lahko še mi. Jaz sem proti kraja vseh.
Ja sevede. Vsi bojo kradl. Za to so tm.
Samo telim zdej vsi pod prste gledajo in posledično še zobotrebca ne morejo ukrast, ne da bi to po vseh cajtengih pisal.

Uni prej bi lahko Triglav ukradl, pa bi brali, da so ga dal na varno v depo, da ga ne bo raja pokvarla...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in MrDaco

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.164
1.177
113
Ja sevede. Vsi bojo kradl. Za to so tm.
Samo telim zdej vsi pod prste gledajo in posledično še zobotrebca ne morejo ukrast, ne da bi to po vseh cajtengih pisal.

Uni prej bi lahko Triglav ukradl, pa bi brali, da so ga dal na varno v depo, da ga ne bo raja pokvarla...
In ti verjameš, da Janševi pa ne gledajo pod prste ostalim?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
"Življenjski standard bi bil 40% višji brez tega " - od kje ta številka, zakaj ne 27%?
"Pa naši mediji so ja vsi v rokah levičarjev" - vsi po vrsti, Siol, Nova24...
Dobro... Nova24 teh ne jemljem med medije. Oni sami sebe gledajo, zato praktično niso medij in nimajo vpliva na večino. So pa tukaj RTV Slo, Proplus, Večer, Delo, da ne omenim Mladine. Tile akupaj pa z lahkoto operejo možgane 85% ljudem. In prav vsi so levo usmerjeni. So lepo v zgodbicah o ubogih beguncih pokazali kam spadajo.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.164
1.177
113
Dobro... Nova24 teh ne jemljem med medije. Oni sami sebe gledajo, zato praktično niso medij in nimajo vpliva na večino. So pa tukaj RTV Slo, Proplus, Večer, Delo, da ne omenim Mladine. Tile akupaj pa z lahkoto operejo možgane 85% ljudem. In prav vsi so levo usmerjeni. So lepo v zgodbicah o ubogih beguncih pokazali kam spadajo.
Praviš, da je tko velika večina zavedena, samo SDS-ovi so pa pametni nepravih možganov, pa še ti ne vsi?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Ja sevede. Vsi bojo kradl. Za to so tm.
Samo telim zdej vsi pod prste gledajo in posledično še zobotrebca ne morejo ukrast, ne da bi to po vseh cajtengih pisal.

Uni prej bi lahko Triglav ukradl, pa bi brali, da so ga dal na varno v depo, da ga ne bo raja pokvarla...

Mediji oz. raziskovalni novinarji lahko le razkrijejo razna kazniva dejanja, korupcijo. Oni nimajo pooblastila zapreti storilcev. To je naloga policije, katere vodstvo pa je postavila ravno ta vlada. Tako ni bojazni, da bi se jim kaj zgodilo.

Bom še to napisal, za desničarske skrajneže: Prejšnji člani vlade, ki sedaj ne vladajo, danes praviloma ne morejo izvrševat kaznivih dejanj korupcije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Fanatični ljubitelji poglavarja današnje vlade pa ne opazijo niti korupcije niti spodbujanja korupcije trenutne vlade z lastnim zgledom. :)

Fanatićni peciklisti niti slučajno niso opazili korupcije prejšnjih vladajočih niti korupcije opankovića, po njihovo se korupcija dogaja izključno, ko je na oblasti SDS...

V tvojo teorijo bom verjel, ko bodo peciklirali proti korupciji, ko bo na oblasti levosučna vlada
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
Praviš, da je tko velika večina zavedena, samo SDS-ovi so pa pametni nepravih možganov, pa še ti ne vsi?
Pametnih nepravih možganov... kaj bi pa to pomenilo?
O Novi24 pa nima smisla izgubljat besed... A misliš da se najde kdo normalen n reče danes ob 19.00 bom pogledal dnevnik na Novi24.... ma daj...
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Fanatićni peciklisti niti slučajno niso opazili korupcije prejšnjih vladajočih niti korupcije opankovića, po njihovo se korupcija dogaja izključno, ko je na oblasti SDS...

V tvojo teorijo bom verjel, ko bodo peciklirali proti korupciji, ko bo na oblasti levosučna vlada
To bi lahko dokazali že s tem, da bi proteatirali proti odpisu dolga dožibljenskemu šerifu, ki je "toliko naredil" za Ljubljano.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Gavran

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
To, da so mediji v lasti levičarjev trdijo zgolj na Norem TV političnem trobilu, še Janša jim je nasedel.

Ejf92kgXkAE_Zg7.jpg

EjgZI6vWoAEY0Qf.jpg
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in Matey

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
To bi lahko dokazali že s tem, da bi proteatirali proti odpisu dolga dožibljenskemu šerifu, ki je "toliko naredil" za Ljubljano.
Pozabil si še napisat proti pranju Iranskega denarja v NLB". Skrajni desničarji imate skoz ene in iste fore, da opravičujete korupcijo trenutne vlade. Pojdi pred parlament in protestiraj. Lahko si še rdečo zvezdo gor natakneš. Ne pa tu mlatit prazne slame, ker je ni.

Neumen predlog za dokazovanje.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Pozabil si še napisat proti pranju Iranskega denarja v NLB". Skrajni desničarji imate skoz ene in iste fore, da opravičujete korupcijo trenutne vlade. Pojdi pred parlament in protestiraj. Lahko si še rdečo zvezdo gor natakneš. Ne pa tu mlatit prazne slame, ker je ni.

Neumen predlog za dokazovanje.
decbb269d5632f4578efe5ae0ec3ace5b2953bde300f1ed1f30226e3f1cb448a.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Ta zlatan čordić se lahk spoka tam od kjer je prišel če mu ne paše v Sloveniji.
Te moram opozoriti na dejstvo, da nas je čistokrvnih Slovencev samo še 40%. Ostali so iz Zlatkove dežele ali pa da ima vsaj eno korenino od tam. Morda je na kaki vasi, kjer se ljudje parijo samo med sabo, ostalo nekaj več. Jaz takih izjav v sedanjem času ne bi več pisal v javnih forumih.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.