Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oakey

Majstr
3. feb 2016
818
493
63
A ni zanimivo da je bil obsojen dajatelj te nagrade in še priznal to?

A si že kdaj slišal za to, da se tožilec in obsojenec pogodita za priznanje v zameno za nižjo kazen?
Zaradi mene je lahko nekdo priznal tudi to, da je napisal Prešernove poezije, pa se mi dozdeva da boš ti eden izmed tistih, ki bo slepo verjel temu. :valjamse: :bonk:

Pred leti je en izmed znanih poslovnežev v Sloveniji rekel celo to, da bi on raje takoj priznal dejanje pa čeprav ga ni storil, saj bi bil lahko npr. že čez eno leto na prostosti, medtem ko te bo lahko v primeru nepriznanja naš pravosodni sistem mrcvaril še nekaj let preden te bo obsodil - če bi sploh uspel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
A si že kdaj slišal za to, da se tožilec in obsojenec pogodita za priznanje v zameno za nižjo kazen?
PA pritožil se je na vrhovno avtrijsko sodišče, da je lahko priznal, mar ne.
Sodba je javno dostopna, sodnik pa je dejanje v celoti opisal in tudi imenoval končnega prejemnika (samo v sodbi so zvezdice za inicialkami, funkcija pa ni prekrita)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.132
113
Mimogrede - ali morda kdo ve zakaj je bilo tokrat tako malo udeležencev teh protivladnih protestov? Dejansko jih je bilo manj kot prejšnji teden pa že prejšnji teden jih je bilo manj kot še en teden prej.
Kaj niso protestniki (beri: Jenull) obljubljali stopnjevanje protestov in veliko večjo udeležbo v jesenskem podopustniškem času?
Ali so bile to bolj prazne obljube in blefiranje kot tisto, ko so trdili, da bodo nek petek mnogo tednov nazaj zasedli ulice ter se z njih ne umaknili toliko dni, dokler vlada ne sprejme njihovi zahtev oziroma odstopi nato pa so kot vedno po par urah šli domov?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

MikiVeliki

Pripravnik
7. sep 2020
40
22
8
Protest proti doloceni stranki je ena izmed vecjih neumnosti. Delitev na leve in desne je znana taktika deli in vladaj, znana ze od nekdaj. Kdaj bo folk skapiral, da ne vladajo stranke. Koliko strank se je ze zamenjalo, pa je bistvo korupcije se vedno nespremenjeno. Po besedah zvizgaca Dr. Erik Brecelj so vse vlade do zdaj sodelovale s strici z ozadja, ki plenijo drzavo. Intervju najdete na rtvslo pod arhivi. Kdaj boste ugotovili, da politika ni tisto, kar vam obljubijo in recejo ampak tisto kar delajo za hrbtom. Eno govorijo, drugo mislijo in tretje delajo.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Mimogrede - ali morda kdo ve zakaj je bilo tokrat tako malo udeležencev teh protivladnih protestov? Dejansko jih je bilo manj kot prejšnji teden pa že prejšnji teden jih je bilo manj kot še en teden prej.
Kaj niso protestniki (beri: Jenull) obljubljali stopnjevanje protestov in veliko večjo udeležbo v jesenskem podopustniškem času?
Ali so bile to bolj prazne obljube in blefiranje kot tisto, ko so trdili, da bodo nek petek mnogo tednov nazaj zasedli ulice ter se z njih ne umaknili toliko dni, dokler vlada ne sprejme njihovi zahtev oziroma odstopi nato pa so kot vedno po par urah šli domov?
Na zgornje vprašanje, sem ti odgovoril že nekaj strani nazaj, poglej prejšnje strani, ni treba vsako soboto isto spraševat.

Samo, A ni rekel, da se spomladi vidimo še v večjem številu na trgih in ulicah? klik
So bile to prazne obljube ali blefiranje? kaj praviš?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.132
113
Na zgornje vprašanje, sem ti odgovoril že nekaj strani nazaj, poglej prejšnje strani, ni treba vsako soboto isto spraševat.
Kaj ti dejansko misliš, da vsakič sprašujem tebe? Ja, ti si mi že povedal svoje mnenje in hvala ti za to. Moje vprašanje ob ponovnem padcu števila udeleženih demonstrantov je namenjeno vsem, lahko si ga pa razlagaš tudi kot zgolj retorično vprašanje.

In seveda, da (se) bom vsako soboto znova spraševal, če pa število protestnikov kar pada in pada in pada in to kljub lepemu vremenu ter bolj kot ne koncu dopustov za večino. V kolikor ti je pa to preveč moteče pa lahko mirno preskočiš te poste.

Samo, A ni rekel, da se spomladi vidimo še v večjem številu na trgih in ulicah? klik
So bile to prazne obljube ali blefiranje? kaj praviš?

Kaj pravim? Pravim, da si me več kot očitno narobe razumel ampak nima veze - zdaj so aktualni protivladni protesti (torej protesti proti Janši & kompaniji) in ti protestniki so obljubljali stopnjevanje tako aktivnosti kot stopnjevanje števila udeležencev v jesenskem času, zdaj ni pa nič od tega.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
:valjamse: :valjamse: :valjamse:
119652846_654330642180302_1040561425004418974_o.jpg
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
zbal se je za svoje privilegije, če se še ni znebil svoje stare razvade, pol rabi prihodke :D
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
750
869
93
Mimogrede. Kaj pa tisti islamist Zlatko, se je že distanciral od protestov? Očitno je dojel, da mu to ne bo prineslo dodatne priljubljenosti ampak ravno obratno. Bumbar klošarski.
Kakšnih 10 let nazaj je bil na youtubu en posneteke enega njegovega intervjuja, kjer je govoril čez Slovence. Se spomni kdo? Ali pa celo, če ve kdo kje dobiti ta intervju?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Na teh protestih niso le Jaša, Zlatko, Gale. Številnim drugim ni všeč, kar počnejo politiki, funkcionarji... Zloraba izrednega stanja pri nabavi ventilatorjev preko "svojih", zloraba položaja ministrice za brezplačno prenočevanje sinov, direkten vpliv politikov na policijo... itd. To tudi meni ni všeč in podpiram protestnike. Seveda, ko so bile volitve mi še nismo vedeli, kako bo počivalšek nabavljal ventilatorje, kje vse bo potovala Aleksandra, kaj bo počel Hojs. Trenutno stanje je tako, da so protesti postali nujno zlo. Treba je vedeti, če ne bi bilo korupcije, pa ne samo med politiki, tudi v zdravstvu, pri razpisih v gospodarstvu, bi bil standard Slovencev približno za vsaj 30% višji. Politika, ki podpira korupcijo je ničvredna. Hvala, ker sem lahko napisal svoje mnenje. :)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.132
113
Ah, to kar počnejo politiki, funkcionarji zadnjih 30 let se tudi meni ne dopade niti malo. Protestnikov pa ne podpiram, ker je njihov domet bolj kot ne omejen na zgolj odstop vlade ter predčasne volitve in ko bi v primeru odstopa trenutne vlade novo vlado sestavili drugi, protestnikom in njihovim potrebam/navadam bolj všečni politiki, ki bi pa seveda delovali povsem enako kot so še vsi do sedaj (torej načeloma več skrbi za lasten žep in podobno kot pa za dejansko dobrobit naroda) pa o protestih nebi bilo več ne duha ne sluha. Politika, ki podpira korupcijo je ničvredna in enako so ničvredni protestniki, ki imajo dvojna merila in jim je pri enih določena reč absolutno nesprejemljiva, pri drugih pa kar nekako "gre čez". Fuj in fej.
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
818
493
63
Ah, to kar počnejo politiki, funkcionarji zadnjih 30 let se tudi meni ne dopade niti malo...
... enako so ničvredni protestniki, ki imajo dvojna merila in jim je pri enih določena reč absolutno nesprejemljiva, pri drugih pa kar nekako "gre čez". Fuj in fej.

Ravno to je problem teh protestnikov, ker so oni prepričani (ali pa vehementno prepričujejo ljudi), da se vse slabe stvari, zlorabe itd. dogajajo samo od marca 2020 naprej, pred tem je bilo pa vse idilično. To mi je naravnost blesavo od protestnikov - jaz bi jih tudi podprl, če bi bili protestniki pošteni in bi protestirali tudi pri prejšnjih vladah. Ampak ne, takrat so bili "njihovi" na oblasti in takrat je vse OK, tudi takrat ko se krade na veliko in tudi bolj evidentno kot pa se to morda dogaja zdaj.

In potem se obešajo na neko plačano bivanje ministrice, kar je pljunek v morje v primerjavi z Jankovičevimi 27 + 9 milijoni pokradenih eur. Ampak hej, Janković jim je zgradil mostove in jim ni treba več plavat čez Ljubljanico!
Pa obešajo se na nekega Tompsona, pa lepo te prosim no...kot da niso večji problemi v Sloveniji, kot pa nek neizvedeni koncert.

Dobesedno za norca imajo leve volilce, ki jim slepo verjamejo samo zato ker je nek Janez na čelu vlade, pozabljajo pa, da so v vladi tudi druge stranke. Ampak za vse je kategorično kriv Janez.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.