Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Sam te2 se pač ne poganjata na perpetuum left....trans....whoever....? :)
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Izvoli.
Zajeta slika.PNG
Kje maš vir?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in Kamele0N

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.989
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Moja, potem bi SDS bankrotirala. Bodi vsaj pri določenih stvareh tiho. Pri nas tako eni kot drugi kradejo, se lažejo in zavajajo. JJ vlade so za odtenek boljše drgač pa je isto stanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
0,5M € v primerjavi z 4,5 milijardami minusa, mala malica. Cena rekreacije.

Konc koncev pa so en tolk tud prek DDV in trošarin nazaj dobil. Alko je drag v gostilnah.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.313
113
Petkov protest potekal mirno, udeležilo se ga je okoli 2500 ljudi

Protivladni protestniki so se na ulice Ljubljane in drugih slovenskih mest podali že 22. petek zapored. Tokrat so napovedali "obleganje parlamenta, kjer se bo treslo in bliskalo"

Protestniki, med katerimi so nekateri nosili tudi bakle, so včeraj obkolili parlament, pri čemer so jim policisti preprečili, da bi naredili celoten krog.
"Danes ne bomo požgali parlamenta, ker je parlament naš in ga bomo še potrebovali, ko bomo vzpostavili bolj pravičen in bolj demokratičen sistem v tej državi," je dejal aktivist Jaša Jenull.

Neformalni vodja protestov Jaša Jenull je na trgu izpostavil zahtevo po odstopu ministra Aleša Hojsa in z njim celotne vlade, da bi odšli na predčasne volitve. Protestnike je pozval pred DZ, kjer "trenutno poteka še ena v seriji izdaj slovenskega ljudstva". "Sem smo prišli, da jasno povemo in pokažemo, da ne bomo dopustili kraje naše države," je poudaril Jenull.


Žvižgač Gale vladi: Naj uživajo, dokler lahko
Pred DZ-jem je zbrano množico nagovoril tudi žvižgač Ivan Gale: "Vztrajati je treba. Ne bom se pustil več poniževati, svoje aktivnosti bom zaostril. Naredil bom vse, da se ta vlada vrže, zavrže in pozabi za vse večne čase. Tistim notri sporočam: uživajte, dokler lahko. Dolgo ne boste!"



 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
828
497
63

Dejstvo je, da jim diktatorski Janez Janša to pušča, ker bi ga sicer še bolj obtoževali represije, če bi zaprli vodje protestov. Ker potem bi bil pa sploh en velik jok in stok s strani sicer zelo miroljubnih, delavnih, pa tudi sicer zelo tolerantnih levičarjev (še posebej so tolerantni do desničarjev, vernikov RKC in vseh, ki se ne strinjajo z njimi).

Tako pa diktatorju Janezu ne more nihče očitati prepovedi teh zborovanj zombijev, da ne rečem kar ovc.

/sarkazem OFF

Ok zdaj pa resno...roko na srce, policija bi tega debilnega Jenulla že zdavnaj lahko strpala v zapor, ker so zelo jasni INDICI, ki kažejo na njegovo NAMERO kršenja zakona, na ZNANEM KRAJU in ČASU. Pa prepričan sem tudi, da obstajajo tudi drugi digitalni dokazi, ki kažejo direktno proti Jenullu in njemu podobnim moronom.
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
828
497
63
A ni zanimivo, da so nekoč za nekaj mesecev celo strpali v zapor človeka, ker naj bi na neznanem kraju, na neznan način sprejel obljubo o nagradi. Se pravi je tukaj govora o nameri, ne pa o dejanski izvedbi. Ergo, za namero kršenja zakona te lahko ne samo aretirajo, ampak celo spravijo v zapor.

Ampak je pa res, da ni bil pripadnik politične levice, jap to je pa res. Se pravi se zakoni tolmačijo na vsaj dva različna načina, na kakšnega je pa odvisno od tvoje politične usmerjenosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi in tomi

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
A ni zanimivo da je bil obsojen dajatelj te nagrade in še priznal to?
Da pa prejemnik ni bil pravilno obsojen je pa samo dokaz o nesposobnosti organov policije in sodstva.
Da pa se nekdo, ki izigrava sistem, ne zna pošte dvignit in odpret, sedaj razglaša za nedolžnega je pa sprevrženo. Če bi bil tko nedolžen bi to lahko enostavno dokazal na sodišču
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.