Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Prav mu je.

A ta Vili je tisti deb*l, ki je dal prijavo na policijo zaradi tega plakata, ker naj bi kršil ženevsko konvencijo? Glede na to kakšen provokator je me nič ne čudi, da mu je enkrat priletelo nekaj v glavo.


651fddca9cdbaf605c3c839fef7c93af_XL.jpg
Kaj pa ta plakat drugega kot provokacija? In to politične stranke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
... in to še ni vse...

 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
497
63
Tukaj sploh ni problem v razumevanju, tukaj je problem v tvoji mentaliteti. Če bi se v Nemčiji našel nek nacist, ki bi podal prijavo proti tistim, ki glasno izražajo zadovoljstvo zmage zaveznikov nad Nemčijo, bi verjetno fasal v glavo še kaj drugega kot samo flašo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Pustmo flaše, betice, batine, žaljenje...
Ampak tega pa tudi jaz ne razumem, koga bi ta plakat provociral?
sovraštvo do sdsa je večje kot ljubezen do lastne države in sodržavljanov.
ker če bi bilo vsaj 50% res kar ti hejterji govorijo potem sem prepričan da se noben tuj voditelj ne bi upal srečat z sdsovimi predstavniki ker bi jim to samo škodovalo. obratno, mislim da bi jih tudi aktivno blatili kot to počnejo naši levičarji. ker pa temu ni tako pa je potrebno problematizirat vse. še če bi odstopili bi imeli nekoga kot je nevtralni ki mu nekaj ne bi bilo všeč.
saj ne rečem, municije sds tem levičarjem streže vsakodnevno.
bizarnosti kakršne pišejo pa levičarji pa presegajo zdravo kritiko in se vidi že na daleč da iz njih bruha le sovraštvo.
 
Prav mu je.

A ta Vili je tisti deb*l, ki je dal prijavo na policijo zaradi tega plakata, ker naj bi kršil ženevsko konvencijo? Glede na to kakšen provokator je me nič ne čudi, da mu je enkrat priletelo nekaj v glavo.


651fddca9cdbaf605c3c839fef7c93af_XL.jpg


zelo verjento. Je pa tudi tisti (vsaj bil je), ki skrbi/je skrbel/ še skrbi za kamnitega jožeta na sabotinu
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Pol milijona evrov so do zdaj zagonili davkoplačevalskega denarja s svojimi bebavimi protesti.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.