Covid-19 Bi podprli obvezno cepljenje proti COVID-19 v Sloveniji

Podpirate morebitno obvezno cepljenje

  • Da

    Glasovi: 99 48,5%
  • Ne

    Glasovi: 98 48,0%
  • To se te ne tiče

    Glasovi: 3 1,5%
  • Vse ostale razen mene

    Glasovi: 4 2,0%

  • Skupaj glasov
    204

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Sem moral.

Zelo zanimivo je kako ljudje dojemamo realnost okoli sebe. Jaz sem v taki vrsti večkrat in za vraga se ne spomnim, da bi prevladovali starejši od 50. Zelo mešane so te vrste, odvisno od dneva v tednu ali kaj. Za konec tedna definitivno prevladujejo mlajši!

Je pa zanimivo. Zagovorniki najdete kritične necepljene (okoli vas so sami taki sodeč po zapisih), necepljeni pa obratno. Samo gledam in se čudim ...
Ob petkih so tamladi ja, edini, ki se jim po mojem skromnem mnenju ne bi blo treba it tega. Seveda so pa v soboto na vrst upokojenci, ker morjo po nakupih. Ti se kar čudi in še limaj bebave smajlije.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Ne samo ob petkih, tudi ob sobotah prevladujejo (in to bogato) tamladi. No, vsekakor mlajši od 50. Take so vsaj moje izkušnje.

Smajlije (po tvoje bedaste) pa limam, ker ne grem več prepričevat prepričanih (vsaj večinoma gre za to). Ker smo tukaj že kar nekaj časa na na tej točki. Rekel bi tam približno leto.
Zadeva stoji ali pade na par preprostih osnovnih zadev. Kje je virus (memgrede, od kod je že prišla koda za mRNA?), ali so zdravila, ki bi lajšala in reševala potek bolezni (ne, "konjska pasta" ni ne edino in ne zveličavno zdravilo) in ali bo medicinski postopek, ki se mu korajžno reče cepljenje rešil svet. Odgovori na vsa vprašanja so čisto razočaranje.
Žal je pokazna vežba na WEF dala odgovore na vsa ta vprašanja in še več. Gremo pa točno po scenariju, le časovnica je malo zamaknjena. To da razmišljujočemu osebku misliti. Takih pa ni veliko. Pogovarjamo s žilah na listih, gozd nam pa gori. Nadaljevanje pa ni nič lepše. Najkasneje spomladi se bomo zelo resno pogovarjali o osebnih CO2 kuponih .... (za kmetijstvo kot dejavnost in kmete kot nosilce je to ena od opcij v zelo konkretnih zakonodajnih debatah).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.167
3.090
113
Samoplačniško si takoj na vrsti, še več: takoj enega skipajo s postelje, da ti omogočijo mesto.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.334
9.727
113
kod Džej-Zija
Ne samo ob petkih, tudi ob sobotah prevladujejo (in to bogato) tamladi. No, vsekakor mlajši od 50. Take so vsaj moje izkušnje.

Smajlije (po tvoje bedaste) pa limam, ker ne grem več prepričevat prepričanih (vsaj večinoma gre za to). Ker smo tukaj že kar nekaj časa na na tej točki. Rekel bi tam približno leto.
Zadeva stoji ali pade na par preprostih osnovnih zadev. Kje je virus (memgrede, od kod je že prišla koda za mRNA?), ali so zdravila, ki bi lajšala in reševala potek bolezni (ne, "konjska pasta" ni ne edino in ne zveličavno zdravilo) in ali bo medicinski postopek, ki se mu korajžno reče cepljenje rešil svet. Odgovori na vsa vprašanja so čisto razočaranje.
Žal je pokazna vežba na WEF dala odgovore na vsa ta vprašanja in še več. Gremo pa točno po scenariju, le časovnica je malo zamaknjena. To da razmišljujočemu osebku misliti. Takih pa ni veliko. Pogovarjamo s žilah na listih, gozd nam pa gori. Nadaljevanje pa ni nič lepše. Najkasneje spomladi se bomo zelo resno pogovarjali o osebnih CO2 kuponih .... (za kmetijstvo kot dejavnost in kmete kot nosilce je to ena od opcij v zelo konkretnih zakonodajnih debatah).
Čemu služijo zdravila, če ni virusa? :eek: :valjamse:
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.968
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Država je razdeljena.
Alter je razdeljen:
1637600687500.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.344
3.434
113
To pomeni, da tisti ki so že cepljeni bodo zahtevali cepljenje za tiste ko še niso.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.853
3.371
113
40
Lj
Vsak ve da v demokraciji lahko večina prisili manjšino v poljubne medicinske eksperimente. To je temelj demokracije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen