Covid-19 Bi podprli obvezno cepljenje proti COVID-19 v Sloveniji

Podpirate morebitno obvezno cepljenje

  • Da

    Glasovi: 99 48,5%
  • Ne

    Glasovi: 98 48,0%
  • To se te ne tiče

    Glasovi: 3 1,5%
  • Vse ostale razen mene

    Glasovi: 4 2,0%

  • Skupaj glasov
    204

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Sem dodal še eno možnost, mislim da se bo jih dosti odločilo za njo.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
"Verjetno bi bilo prav, da bi se strinjali, da je cepljenje proti covidu-19 obvezno vsaj za ljudi, ki so recimo starejši od 50 let"
ker se je pokazalo da avstrijski eksperiment "obvezno za vse" in slovenski "obvezno za vse v državni upravi" sproži prevelik odpor, bodo šli po manjših skupinah, torej bodo igrali na karto slovenskega značaja "jaz sem star 49, mene se to ne tiče" in potem postopoma uvajali še obvezno za starejše od 40, obvezno za starejše od 30, obvezno za starejše od 20, obvezno za starejše od 10, obvezno za starejše od 5, in na koncu še obvezno enkrat v prvem letu življenja. Upam, da jih bo Ustavno sodišče tudi tokrat raztrgalo na drobne koščke.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Drifter in Ytbnd

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
Glede na posledice covida in možnosti ki jih imamao, lahko sanjamo na primeren konec epidemije.
Odločanje, koga sprejeti v bolnico? Odvisno od kriterijev!
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Vsekakor naj imajo prednost pri obrovnavi bolezni covid19 cepljeni...
NE cepljeni pa če bodo bolnice prepolne se lahko obrnejo po pomoč FB in YT zdravnikom in si filajo zdravila za ovce in konje...
Bi moralo bit ravno obratno. Cepljeni v bolnicah so sami simulanti in lažno cepljeni, te bi morali vržt iz bolnice. Saj cepivo deluje, cepivo jih varuje.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
A ti se voziš z avtom in kuriš za ogrevanje? S tem namreč posredno zihr konkretno škoduješ tistim okoli sebe.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Naj ostane po prosti izbiri. Ampak cepljeni naj dobijo dodatke in imajo prednost v primeru covid bolnisnične oskrbe. Isto z boni in kar še pride.
In tukaj se gre samo za tole ker necepljeni oravijo da ni to nič. Torej nič tudi dobijo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Na prvem mestu moje zdravje, takoj na drugem pa zdravje ljudi, s katerimi sem v stiku. Ti si pa tako "jači od sudbine", kajne?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Obkrožil sem ne, samo mi manjka ena možnost..."iskreno rečeno ne vem". Sem z malim stal v vrsti za testiranje v soboto, ker pri svojih 12 letih pač v šolo lohk gre, se je popalčkal brez težav v šoli v petek, v trgovino po čevlje pač ne. Hebiga, sej je bil hitr na vrst. Klientela v vrsti pa pretežno 50+, prej 60+ kot 50....pa božjo jim milo materino, kaj tem ljudem ni jasno, se človek vpraša. Tko da bi se po videnem sodeč lahko odločil tudi za da. Mimgrede, samsvoj, bebavega smajlija, ki se reži obdrži zase, ne se spuščat na ta nivo, kar ostani na svojem.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Sem moral.

Zelo zanimivo je kako ljudje dojemamo realnost okoli sebe. Jaz sem v taki vrsti večkrat in za vraga se ne spomnim, da bi prevladovali starejši od 50. Zelo mešane so te vrste, odvisno od dneva v tednu ali kaj. Za konec tedna definitivno prevladujejo mlajši!

Je pa zanimivo. Zagovorniki najdete kritične necepljene (okoli vas so sami taki sodeč po zapisih), necepljeni pa obratno. Samo gledam in se čudim ...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
No v glavnem dobivamo ,nek okvir kje smo.

Mogoče pa ne bilo problema že sedaj uvesti pogoj PC , mislim da bi to bil kar soliden zagon za cepljenje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko