Beraški zdravniki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
No, sedaj se pritožujejo predvsem specializanti, ki jih res grdo izkoriščajo. Bojda imajo 6-10 €/h
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
No, sedaj se pritožujejo predvsem specializanti, ki jih res grdo izkoriščajo. Bojda imajo 6-10 €/h

Specializante se izkorišča že od nekdaj. Sicer pa mi je en od njih pred časom rekel če bi tistim ki jih izkoriščajo vzeli nekaj plačilnih razredov (ki si jih precej ne zasluži..njegove besede) in jih dali tistim na nižjih položajih bi bilo za vse dovolj.
 
Nazadnje urejeno:

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Poročilo o tem, da imamo najslabše zdravstvo, ki je na nivoju tistega v kamenih časih, kjer so se zdravili z listi in podobnem:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Naše zdravstvo ima žal mnogo takšnih in drugačnih problemov, ki so res nujni za rešit ampak oznaka, da je pa zdravstvo "na nivoju tistega v kamenih časih, kjer so se zdravili z listi in podobnem" - je pa kretenizem prve klase oziroma zapis vreden tvojega imena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

henkl

Fizikalc
18. nov 2019
424
233
43
Stare dinozavre upokojit,ker so nove bolezni nove tehnike zdravljenja novi aparati nova zdravila oni pa tega ne morejo več razumet plače pa ubijalske.Predstavljajte si da vas uspava prbit Kuštrin:gorjaca:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: igi in jendomen

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Stari dinozavri so eden večjih problemov slovenskega zdravstva ampak spremenilo se ne bo nič ker imajo preveč vez in poznanstev. So zdravniki ki so res že 100 let za časom pa še vedno operirajo ker imajo nek rezime iz preteklih časov. Čeprav se jim ne bi dal noben od sodelavcev nikoli operirat. Ampak takle imamo in dvomim da bo to kdo spremenil. Ker Kuštrin bi štrajk organiziral še isti dan.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: henkl in igi

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.104
485
83
kranj
ok, starejši dohtarji (in načeloma vsi starejši majstri) imajo izkušnje. to je dejstvo, ki se ga mora upoštevati. ok, slabe ali dobre, to se načeloma hitro izve...
ampak, rad bi pa videl enga premierja, ki bi na štrajk dohtarjev mirno dvignil sredinec. in rekel, da bojo oni krivi za vse :) eee...sanja svinja kukuruz
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.303
953
113
Celje
Obišči stran
Naše zdravstvo ima žal mnogo takšnih in drugačnih problemov, ki so res nujni za rešit ampak oznaka, da je pa zdravstvo "na nivoju tistega v kamenih časih, kjer so se zdravili z listi in podobnem" - je pa kretenizem prve klase oziroma zapis vreden tvojega imena.
Odvisno kaj potrebujes. Bi kar nekaj segmentov z lahkoto ocenil s kameno dobo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Odvisno kaj potrebujes. Bi kar nekaj segmentov z lahkoto ocenil s kameno dobo.
Glede na zapis "Poročilo o tem, da imamo najslabše zdravstvo, ki je na nivoju tistega v kamenih časih, kjer so se zdravili z listi in podobnem" je lekvak ocenjeval slovensko zdravstvo zdravstvo kot celoto in v tem primeru gre za popoln kiks. Da sploh ne omenjam, da v samem članku ni nikakršnega poročila o tem, da imamo najslabše zdravstvo ampak je tudi to njegova lastna ocena.

Res so eni deli našega zdravstva (veliko) boljši in drugi (veliko) slabši (zaostali) a tudi najslabših enostavno ne moremo primerjati s kameno dobo. Realno gledano seveda. Če pa "malo" potenciraš problem, kot lekvak rad počne pri vseh njemu nevšečnih zadevah, potem pa seveda lahko narediš tudi to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.886
805
113
Poročilo o tem, da imamo najslabše zdravstvo, ki je na nivoju tistega v kamenih časih, kjer so se zdravili z listi in podobnem:
Če pa iz tega članka to razbereš ("mamo najslabše zdravstvo, ki je na nivoju tistega v kamenih časih"), potem so pa že v osnovni šoli nekaj pri tebi hudo zamočili.

Jaz teh težav nimam. Dobim dokaj dobro zdravstveno oskrbo, ko (če) jo potrebujem.
Težave imata ZZZS in ti, ki plačuješ ZZZSju, ki pa ti ne dostavi, kar ti je obljubil in zaračunal. (uh, preveč podrednih stavkov, boš razumel?)

Ko boš imel kake težave, magari z iskanjem osebnega zdravnika (al pa čakalnimi dobami), pokliči na ZZZS in jih pošlji v k**ac, naj ti oni zrihtajo zdravnika al pa vrnejo denar.

Ne vem kako ti delaš, ampak če mi ZZZS obljubi osebnega zdravnika, jaz pa to plačam mesečno pri plači, potem pričakujem, da bo ZZZS to omogočil.

Ali z drugimi besedami (akterji):
Ne vem kako ti delaš, ampak če mi Ztiglav obljubi kasko zavarovanje, jaz pa to plačam, potem pričakujem, da bo Triglav ob nesreči plačal klepanje.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Če pa iz tega članka to razbereš ("mamo najslabše zdravstvo, ki je na nivoju tistega v kamenih časih"), potem so pa že v osnovni šoli nekaj pri tebi hudo zamočili.

Jaz teh težav nimam. Dobim dokaj dobro zdravstveno oskrbo, ko (če) jo potrebujem.
Težave imata ZZZS in ti, ki plačuješ ZZZSju, ki pa ti ne dostavi, kar ti je obljubil in zaračunal. (uh, preveč podrednih stavkov, boš razumel?)

Ko boš imel kake težave, magari z iskanjem osebnega zdravnika (al pa čakalnimi dobami), pokliči na ZZZS in jih pošlji v k**ac, naj ti oni zrihtajo zdravnika al pa vrnejo denar.

Ne vem kako ti delaš, ampak če mi ZZZS obljubi osebnega zdravnika, jaz pa to plačam mesečno pri plači, potem pričakujem, da bo ZZZS to omogočil.

Ali z drugimi besedami (akterji):
Ne vem kako ti delaš, ampak če mi Ztiglav obljubi kasko zavarovanje, jaz pa to plačam, potem pričakujem, da bo Triglav ob nesreči plačal klepanje.
ZZZS pravi, da se lahko jebemo:
""Zavod za zdravstveno zavarovanje ni tisti, ki bi bil odgovoren, da zavarovanim ljudem zagotovi zdravnika, zavod plačuje programe..."
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.886
805
113
ZZZS pravi, da se lahko jebemo:
""Zavod za zdravstveno zavarovanje ni tisti, ki bi bil odgovoren, da zavarovanim ljudem zagotovi zdravnika, zavod plačuje programe..."
In boš kar obupal?

In če bi ti recimo Triglav rekel: kar sam si poišči kleparja, tu imaš seznam petih kleparjev v SLO, kateri za nas klepajo avte.
In vseh 5 kleparjev je zasedenih za dve leti naprej.
Se bi s tem sprijaznil?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in Pepe

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Dvig plač medicinskim sestram jih je tako razburil, da hočejo ven iz plačnega sistema, najvišji plačni razredi so namreč prenizki

 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Ni dobra primerjava, ker vem da bodo kleparji dosegljivi in zato tudi plačujem zavarovanje. Če bi vedel da bi moral na popravilo avta čakati 2 leti naprej, potem pač ne bi plačeval kaska, dosti enostavno.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
In kaj bi rekel, če bi na kleparja čakal dve leti, če bi ti nekdo, ki ima avto zavarovan pri Triglavu butnil avto? Avtomobilska odgovornost je obvezno zavarovanje tako kot zdravstveno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert