Beograd

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Drug teden imam namen iti z vlakom v Beograd na nogomet! Ima kdo kakšne ideje, kje je najceneje prenočiti tam, kje najbolje jesti, kje se najbolje zabavati...
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
verjetno ti bo hotel slavija dovolj, je sicer že res malo dotrajan, tudi sobe niso ne vem kaj, a je dosti poceni, drugače pa imaš tu večino hotelov v Beogradu ........ najbolje da se prehranjuješ kar s fastfood hrano oziroma pri uličnih kolibah, majo puno dobrega za jest, restavracije so večinoma enako drage kot pri nas ........ zabava pa je ponavadi najboljša na splavih
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Nikakor ne izpusti ladjic na Donavi. Dobra hrana in zabava...njihova živa muzika...

Mislim da so to bolj splavi kot ladjice
grin1.gif
 

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Klubi na ladicah so zakon. Pleskavice imaš pa na vsakem koraku. Dobre niso edino v eni nakupovalni stavbi na glavnem trgu. Tam kjer je javni WC noter. Ne vem kako se imenuje.
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Gres bayern gledat?

Drugace pa kako je tam z zurom med tednom....kaj dogaja...ali je zur samo med vikendi?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Gres bayern gledat?

Drugace pa kako je tam z zurom med tednom....kaj dogaja...ali je zur samo med vikendi?
Grem na fuzbal,ja! Sicer ne z agencijo, mi je bolje z vlakom in s prijatelji, da nisi vezan!
Sicer pa sem bil v mlajših letih večkrat tam na nogometu, pa še v vojski sem bil tam, tako da kar poznam...
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
žur je tudi med tednom. oz. je več za delat čez teden kot v slo čez vikend. pa tudi ljudje so skoz zunaj. razen od 4-6ih zjutraj. takrat je baje bolj ali manj prazno. pa javni prevoz je "zastonj"
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Seveda bo pobiral, ko bo naletel na tipa od deklice. Ne se preveč hecat z deklicami oz. se prepričaj, da je samska.
smirk-1.gif
 

kameleon77

Zelenc'
2. okt 2007
22
0
1
Pri splavih/ladijcah pazi, da so bolj rokerski (vprašaj, pa ti bodo povedali, kam treba it). Mi smo enkrat zabluzili in smo zašli na en turbofolk ... Pa nimam neč proti domačem vzdušju, sam to pa ni blo užitno ...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
To povečini velja za kakšne evente, novo leto, itd. Se pa to pojavlja na kakšnem Prestigu, Blaywatchu, Freestylerju, itd. Heaven npr. ima rezervacije, ker ima vedno kakšno znano balkansko osebnost.
Drugače pa magični stavek pri kateri odpira vstop povsod. Se lahko kako dogovorimo? Mu pokažeš nekaj denarja pa boš videl, samo ne težit. Ne poznajo pardona.
Drugače pa svetujem klub Drama oz. po tanovem, ker so se lastniki zamenjali Exile, je pa to diskoteka, ki ima 3 nadstropja. Potem je tukaj še Underground, itd. Tega je malo morje.

Drugače pa meni najboljši klubi: Monte Cristo, Mr. Braun Garden, Mr. Stefan Braun (podobno kot klobal se nahaja na 9. nadstropju, deklice plešejo po šanku, ko se žur resnično zapali pa ne neke grde krastače, ampak mmmm
redface-1.gif
). Super folk, super glasba. Je pa obvezen malo boljši dresscode, kakšne "skejt" čevlje kar pozabi. Še enkrat ponavljam izogibaj se gobcanja, neprimernega šlatanja punc, ker varnostniki ter obiskovalci ne poznajo komuniciranja. Brez besed dobiš po gobcu ter letiš ven po kratkem postopku brez osbenih stvari, ki si jih pustil v garderobi, ki je obvezna! Tako, da s pametjo.
U glavnem Beograd je kraj, kjer lahko žuraš 7 dni v tednu ter ob tem doživiš resnično lepe ter nepozabne dogodivščine.
grin1.gif
 

Duschmanyn

Pripravnik
30. avg 2007
257
0
16
ksz



Tist ki še ni bil na splavu Crni panteri, ne ve za kaj se gre
 
Nazadnje urejeno:

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Evo, sem že nazaj! Spal v hotelu Mladost(odličen, ampak drag hotel), bilo je odlično, ampak vseeno malo razočaran! Pred samo tekmo niti ene stojnice s pleskavicami in navijaškimi rekviziti (včasih jih je bil ogromno, cca. 50-100 sigurno), po tekmi okrog 1h ponoči se ni dalo jesti nikjer!!! Ne trdim sicer, da ni niti enega lokala bilo odprtega, ampak prehodili smo cele Terazije in seveda Skadarlijo, ampak vse je bil zaprto oz. se je zapiralo!!! Lačen sem se vrnil v hotel in iz hladilnika pojede vse vojne rezerve...

Sicer pa je bilo vsaj tole zakon!

Trubači
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
MA za jest se že dobi,sam so kioski ponavad kej v stranskih ulcah oz mal stran-kar je pa k. če ne poznaš
smirk-1.gif


Se pa strinjam, vsako leto je precej manj teh kioskov itd...
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Lahko mogoče kdo malo bolj konkretno pove, kateri splavi naj bi bili bolj rokerski (da ne bo slučajno diskač varianta s komercialno muziko)? Oziroma, če kdo pozna kakšne rokerske klube oz lokale (kot npr. KST), kamor se splača iti? Hvala!