Bela krajina: vaška straža z mitraljezom razgnala migrante

erikson

Guru
25. avg 2007
21.633
5.583
113
Ostalih 95% pa ima med gibanjem po Sloveniji oblečen čudežni plašč nevidnosti?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Axi

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Ugrabijo domacina, ukradejo avto pa so v dveh urah cez, ce grejo na Ilirsko Bistrico pa se prej. Vmes pa po potrebi vlomijo v kaksno vikendico, tam prezivijo dan, vikendico unicijo in izginejo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in Matey

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.463
9.939
113
kod Džej-Zija
Bomo vdeli kako bo Italija z tema dvema američanoma.
Tisto amričanko, ki je ubila cimro so spustili in sedaj fehta denar, da si naredi nepozabno poroko po svoj domisiji.
Pahor 4, pa tak halo, Kučan 200.
Še enkrat pomembno je kdo!
Na pamet nabijaš. Tista ni nič ubila cimre, jo je kar migrant. Samo nesposobni italijanski policiji se ima zahvaliti, da je bil predolgo na prostem. Zdaj za to sedi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
main_1561087389-Wayne-Knight-Signed-Jurassic-Park-DANGER-Sign-PA-COA-PristineAuction.com.jpg
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.777
253
113
kako pravzaprav ves koliko % jih ujames? kako ves kaksen je dnevni prestop meje? kako dolocis kaksen % jih ujames?

sicer pa, a ni ze ena, dve temi na to temo?
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Se spomnem parol pred 2-3 leti begunci dobrodošli, pa kaj rabimo vojsko saj nas bodo sosednje države branile...
Ti so kar naenkrat utihnili. Žalostno da si vsi zatiskajo oči .
Pač imamo koliko imamo vojakov naj jih postavijo na mejo da branijo nas in našo zemljo. Ali bodo res potrebne vaške straže.
 
  • Všeč mi je
Reactions: haloski_pepek

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.728
14.465
113
Se spomnem parol pred 2-3 leti begunci dobrodošli, pa kaj rabimo vojsko saj nas bodo sosednje države branile...
Ti so kar naenkrat utihnili. Žalostno da si vsi zatiskajo oči .

Ne ravno vsi no, definitivno pa preveč ljudi.
Pro-ilegalno migrantski PR in relativiziranja težav, ki se zganja zraven, tudi tu na temu forumu, je pa naravnost O-GA-BEN :bonk::zavijazocmi:
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.463
9.939
113
kod Džej-Zija
Jap! Po WIKI imaš ti prav!
Nisem našel potrditve za moje trditve.
Jap! Po WIKI imaš ti prav!
Nisem našel potrditve za moje trditve.
Ta primer sem kar natančno spremljal. O njem je v Delu poročal Tone Hočevar. Punco so obtoževali vsega živega, med drugim, da sta s tipom cimro ubila med satanističnim obredom seksualne orgije. Največji očitek je bil, da je bila ob smrti cimre videti čisto neprizadeta. Potem pa mora biti kriva. Krivca je policija dolgo ignorirala, čeprav so bili dokazi za njegovo vpletenost. Med drugim je posral wc v stanovanju žrtve in ni potegnil vode. Wtf
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Ne ravno vsi no, definitivno pa preveč ljudi.
Pro-ilegalno migrantski PR in relativiziranja težav, ki se zganja zraven, tudi tu na temu forumu, je pa naravnost O-GA-BEN :bonk::zavijazocmi:

Tvojih nabijanj s slepimi naboji smo ze navajeni.
Ampak kot ponavadi ti kar nekaj veglas (kot zgonjeni driftmobil) brez da sploh razmislis. Potem ko ti se servira tebi intelektualno nedosegljiv odgovor se zateces se vecjemu verglanju ali ponizevanju na osebni ravni.

Samo da si (mogoce ti blo slo) razjasnis dve zadevi.
Zdruzene drzave so ena "drzava" z centralno prakticno absolutno oblastjo do zunanje politike. Torej ce kongres in trump recejo da ne bodo zeleli migrantov (ceprav so jim centralno ameriko sami razjebali in jih pahnili v revscino) bo to "official stance". Gradilo se bo zidovje in (nazalost) tudi streljalo.

EU ni niti ena drzava, niti ima centralno zunanjo politiko. Glede migrantov so mnenja znotraj same EU mocno deljena. Vecinoma pa se visoki lobiji (levi-desni-zgornji-spodnji) kar poenotijo ko gre za politicne tocke.
1) Slovenija kot drzava ni niti izvor niti ciljna destinacija za ilegalne migrante ali njihove ekspoziture. Ce bi EU imela konkretno politiko glede migrantov bi hermeticno zaprla shengen. Pa ga ni, vbistvu ji porozna meja zelo odgovarja.
2) Gospa multikulti jih sama na veliko vabi ze 5 let, se posebej ko so ji ekonomisti naracunali da ji bo za primat znotraj "neenotne EU" potrebno vec mio ljudi "na dolgi rok". Kljub vsem negativizmom si migrante "zeli" marsikatera vlada napredne, superdemokraticne severne in zahodne evrope. Gledajo to kot "projekt za vec stoletij".
3) Vprasanje migracij izkoriscajo vsi, o okoriscanju pa ne govori nihce. Zato ker tiste ki za vsem skupaj stojijo najbolj ugajajo taksni pametnjakovici kot ti in tvoji pajdasi tukaj ki bi se po vaseh igrali call of duty.

Obstaja sansa da bos razumel vsaj malo bistva doticnega teksta:
https://www.zdravo-slovenija.com/blog1/2019/7/28/zakaj-reujemo-ladje-ne-ljudi
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

jest5

Guru
18. avg 2007
25.362
-8.426
113
Ugrabijo domacina, ukradejo avto pa so v dveh urah cez, ce grejo na Ilirsko Bistrico pa se prej. Vmes pa po potrebi vlomijo v kaksno vikendico, tam prezivijo dan, vikendico unicijo in izginejo...
Glede na kao množične prehode, bi bile izropane že vse zidanice/vikendice, pokradeni vsi avtomobili ter domačini, če bi se to res dogajalo v tako velikem %.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in erikson

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.619
2.359
113
Kako egoistična je ta Gospodična Carola Rakete. Želi pomagati.
Kaj pa jaz. Jaz tudi nimam svojega doma, pa mi naj kupi AvtoDom.