bedaki na cesti

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.015
832
113
Zato ker je zabar z mecko in lahko, kdo mu pa kaj more :) Eh...

Drgac pa nekam postran stoji tale mecka al jst kej narobe vidm...
 

DOMEK

Fizikalc
11. dec 2013
628
53
28
tega ne razumem. če že parkiraš na prehodu, zakaj ni parkiral pet metrov nazaj proti hofru in si tako prihranil še nekaj korakov?
a00d8adaa9f3ecbb1d3b413ca58361ea.png
Ker vozi mercedesa...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Jaz pa pocasi razumem tele nerazumneze, ki sami sicer nimajo pojma zakaj tako parkirajo. Pravzaprav bom zacel scasoma sam tako parkirati cisto iz socio-kulturoloskega vidika. Namrec avto imas v senci, parkiras 2m od vhoda, 500 ljudi se obregne ob avto, tezi po forumu in za sankom, nihce pa nima jajc najprej se soociti z osebkom v zivo. Nihce nima jajc se vprasati cemu tisti prehod za pesce in zakaj striktno spremljati pravila, ce je zivljenje 50 odtenkov sive :)
always two steps ahead
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.872
8.894
113
EU
Jaz pa pocasi razumem tele nerazumneze, ki sami sicer nimajo pojma zakaj tako parkirajo. Pravzaprav bom zacel scasoma sam tako parkirati cisto iz socio-kulturoloskega vidika. Namrec avto imas v senci, parkiras 2m od vhoda, 500 ljudi se obregne ob avto, tezi po forumu in za sankom, nihce pa nima jajc najprej se soociti z osebkom v zivo. Nihce nima jajc se vprasati cemu tisti prehod za pesce in zakaj striktno spremljati pravila, ce je zivljenje 50 odtenkov sive :)
always two steps ahead
Boljše je da parkiraš pri nadstrešku za vozičke, tako da jih ni možno zlahka ven in noter zapeljati :fredi:
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Jaz pa pocasi razumem tele nerazumneze, ki sami sicer nimajo pojma zakaj tako parkirajo. Pravzaprav bom zacel scasoma sam tako parkirati cisto iz socio-kulturoloskega vidika. Namrec avto imas v senci, parkiras 2m od vhoda, 500 ljudi se obregne ob avto, tezi po forumu in za sankom, nihce pa nima jajc najprej se soociti z osebkom v zivo. Nihce nima jajc se vprasati cemu tisti prehod za pesce in zakaj striktno spremljati pravila, ce je zivljenje 50 odtenkov sive :)
always two steps ahead

OK, samo povej mi, kam in kdaj hodiš kupovat, da ne dobiš kako "žal besedo" in focn...
Ker eni pač rečemo (vedno) in naredimo, če se nasprotna stranka repenči... :cool:
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Jaz pa pocasi razumem tele nerazumneze, ki sami sicer nimajo pojma zakaj tako parkirajo. Pravzaprav bom zacel scasoma sam tako parkirati cisto iz socio-kulturoloskega vidika. Namrec avto imas v senci, parkiras 2m od vhoda, 500 ljudi se obregne ob avto, tezi po forumu in za sankom, nihce pa nima jajc najprej se soociti z osebkom v zivo. Nihce nima jajc se vprasati cemu tisti prehod za pesce in zakaj striktno spremljati pravila, ce je zivljenje 50 odtenkov sive :)
always two steps ahead
Jaz sem enkrat 2 tako napizdil pred vsemi ljudmi...en se je neki repencil, potem sem mu rekel, da bom policijo poklical in mi je rekel, da sem nekulturen in da nimam bontona..nekaj takega..potem ga je sel premaknit, drugi je stekel hitro noter, da bo takoj. Sem sel v svojega 50m proc in ko sem se peljal mimo, ga ni bilo vec. Oba sta parkirala skoraj pred vhod v Lidl oz vzporedno z vozicki, pred oglasno tablo, da se morajo potem vozila umikat in cakat drug drugega, ker 2 vozili potem ne moreta iti en mimo drugega, ker velepomembnezi parkirajo tako.
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
225
31
28
Štajerska
Iz radovednosti: Kaj ti lahko lahko lastnik tako parkiranega vozila, če se po nesreči pri odhodu iz trgovine, malo nasloniš nanj? Pogovarjal si se po telefonu in iskal ključe po žepih pa je voziček po nesreči zaneslo vanj...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
OK, samo povej mi, kam in kdaj hodiš kupovat, da ne dobiš kako "žal besedo" in focn...
Ker eni pač rečemo (vedno) in naredimo, če se nasprotna stranka repenči... :cool:
Eh ja, same besede so vas na forumu, verjemi, ce se vidiva v zivo greva na pivo, ker sam sem tudi vedno kokodakal za debili ampak vidim, da se je najlazje naredit debila. Je zivljenje lazje. Sploh pa se ne bos upal. ;)
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Iz radovednosti: Kaj ti lahko lahko lastnik tako parkiranega vozila, če se po nesreči pri odhodu iz trgovine, malo nasloniš nanj? Pogovarjal si se po telefonu in iskal ključe po žepih pa je voziček po nesreči zaneslo vanj...

Če si tak junak počakaj lastnika in še njemu obljubi kakšno prasko na lapah če se takoj ne odfooka stran. Če narediš škodo in spyzdiš pa si iste sorte pyzda kot on.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.011
113
za šankom
Iz radovednosti: Kaj ti lahko lahko lastnik tako parkiranega vozila, če se po nesreči pri odhodu iz trgovine, malo nasloniš nanj? Pogovarjal si se po telefonu in iskal ključe po žepih pa je voziček po nesreči zaneslo vanj...
Lah ti izstavi račun za popravilo nastale škode in, če si taprav dec, ga boš plačal
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
225
31
28
Štajerska
Lah ti izstavi račun za popravilo nastale škode in, če si taprav dec, ga boš plačal
Tudi, če se je šlo za nesrečo? Ti bi torej izdajal račun za poškodovanje tvojega napačno parkiranega vozila? Če je lastnik tak "frajer" in pusti avto na prehodu za pešce, tako da se ga morajo le ti izognit s tem, da stopijo na vozišče, kjer ga lahko nekdo drug zbije, lahko potem ta poškodovana oseba toži lastnika tako parkiranega vozila zaradi povzročenih bolečin in uničenega zdravja?
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Eh ja, same besede so vas na forumu, verjemi, ce se vidiva v zivo greva na pivo, ker sam sem tudi vedno kokodakal za debili ampak vidim, da se je najlazje naredit debila. Je zivljenje lazje. Sploh pa se ne bos upal. ;)

Ah, valda da bi midva šla na pivo... Ker niti ti, niti jaz, ne parkirava tako, da bi lahko kaj bilo... ;)
Sem pa v soboto na Leclerkovem parkirišču v Ljubljani dal focn. Prišel mimo in videl, da se en mulo dere na starejšega gospoda in ženo v invalidskem vozičku, kaj sta mu naredila... Narobe in poševno je seveda parkiral on, mentalni invalid. In to tako, da ni blo šanse, da bi gospa iz vozička sedla na sopotnikov sedež. Sem mu povedal, pa se je začel dret na mene. Je padu "lep" focn in se je malo pobiral, šel v avto in se odpeljal... Kakih 10, ki so opazovali, pa ploskat... Prej pa niso upali niti...