bedaki na cesti

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Saj mu nič nočemo. Samo v življenju še nismo napredovali toliko kot on. Torej, s 4runnerco alkajže 200 km/h v izvoz, gume za dva jurja, v vsakem trenutku na voljo 5 nažajfanih 18 letnic, aja in jurja na uro v petek ob sedmih zvečer ko smo brezvezniki frej.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Saj mu nič nočemo. Samo v življenju še nismo napredovali toliko kot on. Torej, s 4runnerco alkajže 200 km/h v izvoz, gume za dva jurja, v vsakem trenutku na voljo 5 nažajfanih 18 letnic, aja in jurja na uro v petek ob sedmih zvečer ko smo brezvezniki frej.


In še nisi uspel ugotoviti, da je trol?


Kje so časi, ko si je Malcom lastil M3 in Elvir s policijsko kartoteko debelejšo od zdravstvene... starate se, fantje. :)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Ker pretiravas, sam prehitim tiste, ki se jajcajo do 120kmh, ker vem, da bodo vozili izvoz 40kmh kar mi nekako ni logicno in skregano z zdravo pametjo. Vsak izvoz se da zvoziti z 80kmh marsikaterega pa 120kmh in mi res ni, da bremzam iz 200kmh na 40 v 100m.
Res pa imate vecinoma linglong in kelly gume, 10 let stare in ne gre hitreje cez ovinke.
Pri meni ne bos rabil nikoli bremzati, ker me ne uspes dohiteti. Zaradi slabega avtomobila ali bednega dojemanja okolice okoli sebe. Ego je pa druga stvar. To vam jebe percepcijo na forumu.
Poznam mularijo ki je bila tvojega mnenja.
Z volvom,blizu Ljubljane.
1 mrtev,
En na vozičku
Na izvozu.
Srečno
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Poznam mularijo ki je bila tvojega mnenja.
Z volvom,blizu Ljubljane.
1 mrtev,
En na vozičku
Na izvozu.
Srečno

Jaz tudi, samo da je en tetra drugi pa paraplegik, tretji jih je odnesel pa samo z nekaj zlomi. Že leta nazaj. So bli ta hudi frajerji ........takrat, za prva dva pa danes njihovi starši doma skrbijo namesto da bi lepo živela in imela dužine.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Zdej bote pa vsi dobili povabilo na osebni razgovor, na katerem se vam bo lahko še bolje predstavil. :oops1:
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ker pretiravas, sam prehitim tiste, ki se jajcajo do 120kmh, ker vem, da bodo vozili izvoz 40kmh kar mi nekako ni logicno in skregano z zdravo pametjo. Vsak izvoz se da zvoziti z 80kmh marsikaterega pa 120kmh in mi res ni, da bremzam iz 200kmh na 40 v 100m.
Res pa imate vecinoma linglong in kelly gume, 10 let stare in ne gre hitreje cez ovinke.
Pri meni ne bos rabil nikoli bremzati, ker me ne uspes dohiteti. Zaradi slabega avtomobila ali bednega dojemanja okolice okoli sebe. Ego je pa druga stvar. To vam jebe percepcijo na forumu.
Dej še kej napiš. :cheer: :zaljubljen:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
Ker pretiravas, sam prehitim tiste, ki se jajcajo do 120kmh, ker vem, da bodo vozili izvoz 40kmh kar mi nekako ni logicno in skregano z zdravo pametjo. Vsak izvoz se da zvoziti z 80kmh marsikaterega pa 120kmh in mi res ni, da bremzam iz 200kmh na 40 v 100m.
Res pa imate vecinoma linglong in kelly gume, 10 let stare in ne gre hitreje cez ovinke.
Pri meni ne bos rabil nikoli bremzati, ker me ne uspes dohiteti. Zaradi slabega avtomobila ali bednega dojemanja okolice okoli sebe. Ego je pa druga stvar. To vam jebe percepcijo na forumu.
še zmerom manjši avto kot ego.
 
  • Haha
Reactions: Matey

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Ker pretiravas, sam prehitim tiste, ki se jajcajo do 120kmh, ker vem, da bodo vozili izvoz 40kmh kar mi nekako ni logicno in skregano z zdravo pametjo. Vsak izvoz se da zvoziti z 80kmh marsikaterega pa 120kmh in mi res ni, da bremzam iz 200kmh na 40 v 100m.
Res pa imate vecinoma linglong in kelly gume, 10 let stare in ne gre hitreje cez ovinke.
Pri meni ne bos rabil nikoli bremzati, ker me ne uspes dohiteti. Zaradi slabega avtomobila ali bednega dojemanja okolice okoli sebe. Ego je pa druga stvar. To vam jebe percepcijo na forumu.
Alo pa mojster a ne velja, da je v SLO in večini evropskih državah največja dovoljena hitrost na avtocestah 130 km/h. Če gređ dol z avtoceste se na ta manever običajno pripravi km pred dejanskim izhodom z avtoceste. Kaj si kura, ki ne ve sekundo prej kako zrno bo pojedla? Če je omejitev 40 km/h je to z razlogom verjetno... Veš kak je kazen če na 40km/h priletiš s 120 km/h? Upam, da te za dobro vseh nas običajnih uporabnikov avtocest čimprej eliminirajo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
najbolj je da res kak km ali še bolje 2, da se rukneš na odstavnega pa v 2 in 40 na uro do izvoza.. varnost in previdnost na prvem mestu
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
tako ja, tist je pa druga skrajnost, da furaš slalom med tovornjaki, vidljivost pa 0 koma josef.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
dva dni nazaj.. siv BMW.. KR neki.. brez zelene L - a vseeno golobrad mladenič za volanom
tukile se je držal dosledno 40.. in je prekleto deleč do avtoceste...
kaj vse spustijo skozi avto šolo...
 

JustOne

Pripravnik
20. avg 2007
435
24
18
Gorenjska
dva dni nazaj.. siv BMW.. KR neki.. brez zelene L - a vseeno golobrad mladenič za volanom
tukile se je držal dosledno 40.. in je prekleto deleč do avtoceste...
kaj vse spustijo skozi avto šolo...

Moral bi napisati, kaj vse napravi teorijo, ker očitno dopolnilnih tabel ni jemal, ali pa je mogoče imel prtljažnik s strešnim kovčkom in mislil da tabla velja zanj
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
Moral bi napisati, kaj vse napravi teorijo, ker očitno dopolnilnih tabel ni jemal, ali pa je mogoče imel prtljažnik s strešnim kovčkom in mislil da tabla velja zanj
Mogoče je smatral, da gorivo v tanku njegovega avta predstavlja nevarno snov (razstrelivo) in je pač upošteval dopolnilno tablo :evil: :valjamse: .