bedaki na cesti

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
A je celoten rondo Tomačevo pod kamerami? Namreč danes zjutraj ob cca 7.30 je kreten vozil po trzinki od tomačevskega rondoja proti Črnučam v kontra smeri.

Po mojih izkušnjah gre to nekako takole:

Dokler ni nesreče se noben ne ukvarja z tem.
Kazen bi dobil samo če bi ga pri tem videli in ustavili policaji.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Pa da obnovimo temo o skrajno levem pasu in AD. Včeraj sem se vozil po precej nabito polni Primorki od Črnega kala do Ljubljane. Seveda je bila nedelja, gužva in seveda posledično ni bilo kamionov, zato sem striktno uporabljal "počasne" pasove, ker seveda tako usekan nisem. Prvi klanec proti Kastelcu, ta, ki je betoniran, gre super, takoj naslednji proti Postojni, je bil pa komentar od moje zraven..."a tok veter piha..., pa vetra ni bilo, avto pa levodesno ko podivjana kobila, potem naslednji proti postojni podobno, vendar mal boljš, un proti Ravbarkomandi pa še mal boljš, ampak še vedno vigivagi.

Ko so desno kamioni, je to edini plac, kjer greš lahko mimo kamionov brez da zasedeš prehitevalnega, tako da ponavad počnem to, poden gas, 120 na uro in mimo čimveč kamionov. Na prazni cesti pa žal ne mislim vozit tam, kjer me premetava kot bi vozil v bočni veter, izjema so betonirani pasovi, tam gre super.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.293
2.274
113
Na AC sekam ovinke in vozim tudi sam po prehitevalnem.
Če drugi 80 ali 160, pa blendanje na prehitevalnem ko je kolona, bom pa še jaz po svoje :)
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.293
2.274
113
Ja, krucefiks no!
Imate grif, da ste jo kdaj poceni odnesli glede na to, da ste ga zapalčkali?
Ne, imeli nesrečo, ampak da se je vse mirno izšlo. Ja, pri meni kar nekajkrat. Ne iščem opravičila, ampak sranje na cesti res hitro pride!
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
Apollo,

ali obstaja kakšna telefonska oz emajl kamor lahko javiš nepravilno delujočo prometno signalizacijo oz. kakšne predloge glede prometnih znakov ?
Pa recimo na pomlad ko se po tednu deževja začnejo pojavljati udarne jame.