bedaki na cesti

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Sam golf vreden 50.000 eur kamera pa kitajskega izvora za 5 eur. Kvaliteta posnetka je katastrofalna. Take posnetke smo snemal 2003.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Hehe glasba je za en kur.ac, drugace pa tudi jaz pogosto tako vozim. Jebiga kupite si enkrat hiter avto. Zivljenje je prekratko, da bi se vozili okoli z golfi 1.6 dizel. In zdaj bodo spet komentarji, da mulc kompenzira za majehen lulek, krizo srednjih let, ce je starejsi mozakar. Ne! Tak avto vozi, ker mu je vsec. Zaradi avta samega. In ne vidim kje je koga ogrozal. Itak je bil pri vecini mimo preden so se zavedali.

Guess what, tudi jaz si dostikrat dam duška, a to je vedno na prazni, meni poznani cesti, kjer je edina nevarnost da nabašeš kako divjad. Kdor pa zagovarja takega tepca, ki divja na obvoznici, v mestu... brez besed. Saj on lahko obvLada, predvideva, ampak kaj ko 99% udeležencev v prometu ne pričakuje takega izstrelka. Hvaležen je lahko ostalim, da mu je na posnetku povsod skoraj čudežno zneslo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano in kalbo

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Mislim res težko poiskat modeŁa...
Bel (srebrn?) Golf VII R, latnik očitno ne posluša Avsenikov. Glede na pot ki jo opravi (in jo dobro pozna) ni iz Celja, tak se ne bi po tej špuri peljal . Kok je takih registriranih avtomobilov v (zelo verjetno) v Lj.?
Pol pa še mal z Darsom v navezi ki imajo nadzorne kamere in verjetno tudi snemajo ....
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Mislim res težko poiskat modeŁa...
Bel (srebrn?) Golf VII R, latnik očitno ne posluša Avsenikov. Glede na pot ki jo opravi (in jo dobro pozna) ni iz Celja, tak se ne bi po tej špuri peljal . Kok je takih registriranih avtomobilov v (zelo verjetno) v Lj.?
Pol pa še mal z Darsom v navezi ki imajo nadzorne kamere in verjetno tudi snemajo ....
To ni noben dokaz. To so samo indici ... policija zato prosi, če se javi kak naivnež, ki se bo izpostavil s svojim imenom, priimkom, naslovom, življenjem, da potunka nekega šiptarja s svojim pričanjem na sodišču.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Pred mnogimi leti nisi mel pod ritjo Golfa z 200+ konji. Se pa strinjam drugač.

To res ne, sem pa imel 260+ hp RWD Nissana. Sem se pa do takrat za razliko od hondaških let (ko je bila najbolj noro) že malce umiril a bil še vedno kakšnega šamarja potreben. Največji problem iz tistih časov registriram kot preveč fokusa zgolj nase in na cesto brez (oz. s premalo) upoštevanja drugih dejavnikov ala drugi (bolj in manj sposobni) vozniki, kolesarji, otroci.... vozil sem kot da sem bolj kot ne sam na cesti, na svetu even ampak za razliko od tega morona smo mi v glavnem dirkali naokoli v poznih nočnih urah in ne čez dan v rush hour-ju. No, hvalakuhcu sem se streznil brez kakšne večje in težje nesreče.Yey.

P.s. vidim, da me je že turbobitch malce prehitel :D lahko ob priliki še kaj dopiše kako pa on kaj dandanes vozi mrcino, ker je tudi on med bolj... hmmm... dinamičnimi :p
 
Nazadnje urejeno:

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Dokaz, da se Ljubljano z dinamično vožnjo da prevozit v par minutah. Do nesreče ni prišlo, ker noben od sanjačev ni uspel pravočasno preklopit v sheriff mode, da bi ga lahko oviral.
Če bi vsi vozili po svoje in se ne bi ozirali na to, kaj drugi delajo, jih ovirali in poskušali šolati, jim želeli da se v tovornjak skantajo ker so hitrejši, bi na cestah bilo 90% manj nesreč.
90% nesreč je zaradi takšnih na posnetku.
Kreten!
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Da imaš povprečno 250, mora avto iti gladko 300+. Ker ovinkov Zadobrova, Golovec, Kozarje, Podutik ne greš 250 s civil avtom, pa če.....
Da o morebitnem prometu ne govorim. Ne smeš imeti niti enega kamperja na prehitevalnem.

Ja unih ovinkov, se ne zvozi, vse ostalo gre pa lahko toliko hitreje, če si taprav. Če ga je ta z golfom žgal podnevi pri kar nekaj prometa okoli 250 zakaj ga potem nebi ponoči 300+? Upoštevaj, da se pogovarjava o takrat zelo zelo hitrih avtih in verjetno ornk pacientih za volanom (v kolikor so res dirkali za ključe avtov s katerimi so tekmovali). Dopuščam neko mero bullshita, zraven nisem bil.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
To ni noben dokaz. To so samo indici ... policija zato prosi, če se javi kak naivnež, ki se bo izpostavil s svojim imenom, priimkom, naslovom, življenjem, da potunka nekega šiptarja s svojim pričanjem na sodišču.
z življenjem? Ti že groziš?

Missunderstanding. Tip cilja na tveganje, da ob prijavi naletiš na takšnega kretena, ki bi se posledično fizično spravil nate ter ti morda ogrozil življenje.