bedaki na cesti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
"When you don't have dash cam in car and you are gonna pay for some asshole fake jump then make sure he suffers"

aexr2J2d_700wa_0.gif
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Iz Siola:

Ni imel veljavnega vozniškega dovoljenja

Voznik je pred nesrečo storil več hujših kršitev cestnoprometnih predpisov, prav tako so policisti med ogledom kraja prometne nesreče ugotovili, da nima veljavnega vozniškega dovoljenja.
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.411
632
113

Pravi divjak, beži pred policijo v Cliotu s hitrostjo 60, 80 pa 70, pa 50, celo s 30 , potem spet 60, pa celo 95 km/h, s 70 se pa zaleti. Pravzaprav se bela Toyota zaleti v njega zaradi nepravilnega zavijanja. Dva vozna pasova. Ali sta šele od zaustavitve vozila naprej? Clio, ki je tudi prišel iz desne, še pred Toyoto, se je ustavil, ker spremlja dogajanje na cesti, kljub zeleni luči na svojem semaforju.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Toyota ga, zaradi Cliota, ki je šel naravnost ni mogla videti. Enako bežeči id10T ni mogle videti Toyote.
Dobro, da se je končalo samo z zvitim plehom tj. “manjšo” škodo na Toyoti.
Če bi bilo po moje bi bumbarja ornk nahoblal, leto dni poslal na družbeno koristno delo in potem vsakič, ko bi samo pomislil, da se vsede v ali na kakršno vozilo in bi se udeležil v prometu, pripeljal dve okoli kepe in za vsak slučaj še kako brco v rit.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Toyota ga, zaradi Cliota, ki je šel naravnost ni mogla videti. Enako bežeči id10T ni mogle videti Toyote.
Dobro, da se je končalo samo z zvitim plehom tj. “manjšo” škodo na Toyoti.
Če bi bilo po moje bi bumbarja ornk nahoblal, leto dni poslal na družbeno koristno delo in potem vsakič, ko bi samo pomislil, da se vsede v ali na kakršno vozilo in bi se udeležil v prometu, pripeljal dve okoli kepe in za vsak slučaj še kako brco v rit.

Predvidevam, da je mel policaj lučke in sireno. Ampak dva pacienta sta kljub temu zapeljala na cesto?
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi