bedaki na cesti

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Ne vem no goba, nazorno se vidi da edini osebek ki je vozil prav (tisti srebrn avto na desnem pasu) je moral konkretno zavirat za kamionom zato ker se po levi vozi kolona kljub temu da je desen pas prost.

To je pač tisto ko folka ne boš premaknil še XX let in bodo veselo trdili da je "nadaljevanje" vožnje po levi ker prehitevaš več vozil pa ja normalno in ne ovira nobenega. Tipičen primer napake si dal pa ti sedaj, pa logično da se ne zavedaš da je kaj narobe (= ker vedno tako voziš in večina jih tako vozi).

V podobni situaciji sem včeraj tudi sam peljal mimo dveh takih perl v razmaku 10 minut na AC. Oba ste kampirala na prehitevalnem pasu s 110 oz. 115 km/h, desni prazen tako, da je bilo med vozili v povprečju vsaj 200 do 300 m prostora... torej ja, dovolj prostora, da bi se mečkači lahko varno umaknili, ostali na voznem pasu vsaj 20 sekund in potem s svojimi 110 km/h prehiteli tovornjake in avtobuse. Ne vem sicer kako hitro si ti vozil, turbobiach...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Da sploh ne omenjamo uporabe mobilnega telefona oz. ročnega snemanja z mobitelom :fredi: Pa kaj je to zaena driska od muske, se sliši kot da bi koza po plehu scala :evil:
To je edina napaka ki sem jo delal priznam. Ostalo pa.. Brez besed :) pameten alter... Druzga tak ni za pričakovati več od tega foruma
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Ne vem no goba, nazorno se vidi da edini osebek ki je vozil prav (tisti srebrn avto na desnem pasu) je moral konkretno zavirat za kamionom zato ker se po levi vozi kolona kljub temu da je desen pas prost.

To je pač tisto ko folka ne boš premaknil še XX let in bodo veselo trdili da je "nadaljevanje" vožnje po levi ker prehitevaš več vozil pa ja normalno in ne ovira nobenega. Tipičen primer napake si dal pa ti sedaj, pa logično da se ne zavedaš da je kaj narobe (= ker vedno tako voziš in večina jih tako vozi).
Očitno je, da tukaj pametujete samo osebki, ki nimate pojma kako se vozi. Lahko je bit pameten tukaj na forumu in pametovat na podlagi nekih posnetkov.
Očitno se vidi, da je bil hitrejši od vseh ostalih na cesti, tudi tistih na prehitevalnem pasu, ker je pravilno hotel obdržat varnostno razdaljo je zmanjšal hitrost, če ne bi kot je na začetku videt šel lahko hitreje kot tisti pred njim. In zakaj koji k bi se potem moral umikat na desni pas. Če že bi se to morala umaknit tiste najmanj dva, ki sta vidna pred njim. Največjo štalo pa tukaj dela tisti kombi.
Tako da ne bit preveč pametni. Spokajte se na avtobus, vlak al pa hodte peš, če ne znate vozit, ne pa da delate sranje na cestah.
Ne se sekirat. Vidi se da tukaj gor prevladujejo določeni pacijenti, ki so jim v bolnici dali dostop do alter foruma.
Ja tisti, ki opozarjamo na take pacijente pa potem iztopajo. Naši dragi moderatorji pa dopuščajo žaljenje z debili in podpirajo take bedake na forumu.
Žalostno.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Ko bo folk začel dobivat položnice in izvržbe se bo kaj spremenilo, prej ne.
Zakaj 90% folka telefonari?
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
saj opozarjaš na debile, edino na kar nisi računal je to da si ti tisti.. debil namreč ;)
Maš čist prav. Žalostno je, da se tega ne zavedate taki debili kot si ti , romzi... očitno vam to "narekujejo osnovni refleksi (žretje, sranje in fukanje). " :bonk:
Še bolj žalostno pa je da to opozoriš,Moderatorji pa na to drkajo k.
Potem, ko pa se spustiš na njihov nivo jim pa popustijo tablete.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Maš čist prav. Žalostno je, da se tega ne zavedate taki debili kot si ti , romzi... očitno vam to "narekujejo osnovni refleksi (žretje, sranje in fukanje). " :bonk:
Še bolj žalostno pa je da to opozoriš,Moderatorji pa na to drkajo k.
Potem, ko pa se spustiš na njihov nivo jim pa popustijo tablete.
dobro si se opisal :nazdravje:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
to je pač moj intelektualen doseg da opozarjam na debile ;)
drugače pa - nekaj jamraš o kamperjih na levem pasu a sam si čez cel posnetek isto naredl. kaj si pričakoval da bom sočustoval s tabo? sploh po tisti temi ko ti na noben način ni bilo jasno precej preprosto križišče v LJ....
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Res si moron fak.
Prvo če bi prebral bi videl da nisem opozarjal na kamperje na levem pasu ampak na une ki vozijo nekomu 5cm za ritjo.
Drugo kar je ka jaz nisem kampiral na levem pasu ampak sm prehiteval počasnejse na desnem kar tud lepo vidi ker so počasnejši in ko vse prehitim se tudi premaknem sam na desni pas? Al to tvoje nesposobni možgani niso procesiral pri drugem posnetku?
Vozu sm okoli 130, hitrejši sm bil od unih na desni, imel sm varnostno razdaljo. Edino telefon sm držal pa se to sm imel obe roki na volanu in gledal na cesto.
Ampak dobr ti si se obesil na nekaj kwr si hotu izpast nekaj boljšega ali nevem kaj... Like I care :) jaz vem kar sm doživel :) ampak oprosti ker si ti boljši od mene
Kao