bedaki na cesti

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Tukaj se vidi koliko debilov in bedakov imamo pri nas v slo vsi po levi :bonk:
Dobro, da smo v večini:valjamse:
Potem se pa eni čudijo, če bi jaz take streljal :bonk:
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Povodje predvidevam? Se najdejo pacienti, ki se čez ta počivališče izognejo koloni, da potem kao ful profitirajo......
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
Včeraj po 3 pasu šel pol vrhniškega, celega pri lomu in celega pred ravbarkomando mimo (tovornjakov za čuda ni bilo). 2 je bil prazen prehitevalni pa poln v koloni 90-100 na uro.


Če sem bedak ne vem, ogrožal nisem nikogar.
Ne ponavljajo za menoj!
Vrhniški je zdaj mal skrajšan zaradi del, ampak te klance jaz gledam v desno ogledalo in ne levo. Ponavadi sem s tovornim kombijem, in tovorni smo bolj počasni in grem raje desno. Če sem naložen itak ne pridem s 130 na vrh klanca
Saj si najbrž videl tole sliko pobrano s kamere na Lomu. Ti si pa isti kot jaz. Samo da imaš ti hibrida, pa gledaš na dcl porabe ;)
 

Priponke

  • IMG_20191019_141747.jpg
    IMG_20191019_141747.jpg
    110,5 KB · Ogledi: 188
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Fak a je spet kakšna povhna luna. Ah nedelja pa so spet debilčki ala Romzi uletel na cesto. Dober da nimam pištole v avtu, ker bi jih spet ene par pošical.
Mislm kdo je enim takim dal izpite res ne vem.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Dihaj, dihaj, dihaj....... Od vseh zgleda, da edino ti nisi za na cesto. Prilagodi hitrost vožnje na NEDELJSKO....... Tak pač je v NEDELJO. :)
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Fak a je spet kakšna povhna luna. Ah nedelja pa so spet debilčki ala Romzi uletel na cesto. Dober da nimam pištole v avtu, ker bi jih spet ene par pošical.
Mislm kdo je enim takim dal izpite res ne vem.
Kwa je pikec? Je bla dolga noč? :norec:
Nobene nove besede? Vse po starem?
Vidim da si pogruntal, kako se kopira tekst. Bravo. Napreduješ.
Vseeno zobaj tiste tabletke, ki so ti predpisane, verjemi bo boljše za vse okoli tebe. Če bi jih tvoja mama pravi čas jemala.... ah ja.
No ja, saj tvoje nedolžno, infantilno kozlanje je občasno prav zabavno.
Drži se. :biceps:
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Ne da bi se hvalil tukaj ampak me zanima je tukaj lastnik belega bmw f11 s kp tablicami, s katerim sva danes "tekmovala" od Kp do cca Postojne potem sem jaz postal utrujen (z vw touran)? :D
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Kwa je pikec? Je bla dolga noč? :norec:
Nobene nove besede? Vse po starem?
Vidim da si pogruntal, kako se kopira tekst. Bravo. Napreduješ.
Vseeno zobaj tiste tabletke, ki so ti predpisane, verjemi bo boljše za vse okoli tebe. Če bi jih tvoja mama pravi čas jemala.... ah ja.
No ja, saj tvoje nedolžno, infantilno kozlanje je občasno prav zabavno.
Drži se. :biceps:
Kaj si imel nedeljski izhod. Jeba ja, tako malo časa za sprostitev. Nč bat saj bo kmalu spet praznik, če boš priden te spet spustijo ven. :valjamse:
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Kaj si imel nedeljski izhod. Jeba ja, tako malo časa za sprostitev. Nč bat saj bo kmalu spet praznik, če boš priden te spet spustijo ven.
Ne, sem imel cel vikend fraj. Danes grem pa spet, saj veš, v službo. Aja, ne veš. :zardelalter:
Ne ne, ne bo te prihitel, dobil jih boš po riti :valjamse:
Itak ti pa verjetno paše zato se pa nastavljaš:ok:
No, lepo, vidim da ti je scena poznana. Vedno prvi, lokomotivček. :srce::srce::srce:
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Danes iz MB do LJ. En pešec čez AC, en model iz ostavnega pasu z 10 km direkt na voznega, en debil z 80 na prehitevalnega pred enega in pa ta debil štajerski. Vsakemu na milimeter pa se kako prehitevanje po desni na tesno.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
Danes iz MB do LJ. En pešec čez AC, en model iz ostavnega pasu z 10 km direkt na voznega, en debil z 80 na prehitevalnega pred enega in pa ta debil štajerski. Vsakemu na milimeter pa se kako prehitevanje po desni na tesno.
Zakaj si vozil po levem pasu, ko je bilo na desnem dovolj prostora in nisi prehiteval nikogar?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Zakaj si vozil po levem pasu, ko je bilo na desnem dovolj prostora in nisi prehiteval nikogar?
Ko sm začel snemat je bil lihk eden na desnem pasu ki ga ne vidiš. Lahko ti pošljem filmček malo kasneje ko sm zavil desno... Če mi ne verjameš.. Aja pa prehitevam sivega pa rumen tovornjak če ne opaziš da sm hitrejši...
 
  • Jezen sem
Reactions: navlixx

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Ko sm začel snemat je bil lihk eden na desnem pasu ki ga ne vidiš. Lahko ti pošljem filmček malo kasneje ko sm zavil desno... Če mi ne verjameš.. Aja pa prehitevam sivega pa rumen tovornjak če ne opaziš da sm hitrejši...

Ne vem no goba, nazorno se vidi da edini osebek ki je vozil prav (tisti srebrn avto na desnem pasu) je moral konkretno zavirat za kamionom zato ker se po levi vozi kolona kljub temu da je desen pas prost.

To je pač tisto ko folka ne boš premaknil še XX let in bodo veselo trdili da je "nadaljevanje" vožnje po levi ker prehitevaš več vozil pa ja normalno in ne ovira nobenega. Tipičen primer napake si dal pa ti sedaj, pa logično da se ne zavedaš da je kaj narobe (= ker vedno tako voziš in večina jih tako vozi).
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
jao goba opažamo da nisi za v avto... od osnovnih pravil v križišču do prehitevanja na avtocesti. me prav zanima kakšne ostale pizdarije še delaš po cesti...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Hahaha. Vrhunsko. :) jaz opozorim na debile a vi, ki niste bili tam pravite da nisem prehiteval avtomobila :)
BRAVO Alter :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Luce

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Ja jaz se vozim nonstop po prehitevalnem ja... Meh upam da se ci doživite kdaj take debile na AC..