bedaki na cesti

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
casio če se bo na podlagi pričanja in njegovih posnetkov s kamere izkazalo, da mu nisi pustil varno te prehiteti, si ga najebal.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.896
3.020
113
To sem jaz že pri nas doživel. Pa ne da je tovornjak prehiteva kot verjetno ni tukaj ampak ni imel dovolj varnostne in je zavil da ni nabasal avta pred samo. Jaz sem bil takrat dovolj stran in sem počasi vozil tako da sem ustavil pred tovornjakom. Pa seveda za razliko od tega sem imel še možnost da zapeljem na travnik ki bil bil še vedno boljša izbira kot prikoličar.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.701
113
Začelo se je obdobje meglenkarjev na odsekih kjer megle ni že nekaj 10 km. Pričakovano glede na situacijo na cesti. Letos pa je ob temnih jutrih še nov pojav. Nekdo je očitno začel prodajati neke LED žarnice za osvetlitev tablice in sedaj ima kak % starejših vozil tablico prav moteče osvetljeno in še cesto pod njo. Zanimivo, da je spekter tak, da je tablica kljub prekomerni osvetlitvi v bistvu strašno slabo berljiva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in Hanzi

Corvette

Majstr
6. nov 2008
399
264
63
Teh ledic imaš pri kitajcih kolikor želiš, mene bolj kot zadaj motijo spredaj v žarometih za kratke oz. dolge luči, ker se zaradi neustrezne kombinacije LED žarnice in žarometa bleščijo v vse smeri.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Nekdo je očitno začel prodajati neke LED žarnice za osvetlitev tablice in sedaj ima kak % starejših vozil tablico prav moteče osvetljeno in še cesto pod njo. Zanimivo, da je spekter tak, da je tablica kljub prekomerni osvetlitvi v bistvu strašno slabo berljiva.
Opazil ja v zadnjih mesecih. Ozek snop svetlobe osvetljuje tla za avtom, namesto tablico.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.701
113
Corvette : Kitajci gotovo ponujajo to že precej let. Ampak letos opažam velik porast števila vozil, ki to imajo vtaknjeno notri. Sumim, da se je našel kak uvoznik.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.984
113
EU
Na prejšnjem avtu sem tudi montiral takšne ledike, ki svetijo mimo tablice na tla. :valjamse: To mi ni bilo všeč in sem glave ledik pobrusil z brusnim papirjem, tako da so bile motne. Svetloba ni več bila usmerjena in tablica je bila bolj razločna.:fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in Matey

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
747
113
zakaj bi sploh hotel, da je tvoja tablica bolj razločna? s tem samo narediš več dela tistemu, ki objavi sliko tvojega avta med prekrškom in mora zaradi GDPR prej zakriti tvojo tablico :)
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Jaz vedno trdim, da so taki dinamiki potrebni za pretočnost prometa. Vsi so začeli pospeševati, ko so videli da jih nekdo prehiteva. Jeba je, ko naleti na norca, pol je pa sranje tu.
Itak ni nobene ovire nikjer, malo meglice pa folk že bremza na 50km/h.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.739
2.346
113
Pomurje
Včeraj po 3 pasu šel pol vrhniškega, celega pri lomu in celega pred ravbarkomando mimo (tovornjakov za čuda ni bilo). 2 je bil prazen prehitevalni pa poln v koloni 90-100 na uro.


Če sem bedak ne vem, ogrožal nisem nikogar.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Včeraj po 3 pasu šel pol vrhniškega, celega pri lomu in celega pred ravbarkomando mimo (tovornjakov za čuda ni bilo). 2 je bil prazen prehitevalni pa poln v koloni 90-100 na uro.


Če sem bedak ne vem, ogrožal nisem nikogar.
Pa nisi bedak :valjamse:
Debil si, ki ne zmore namere, samo počne tisto kar mu narekujejo osnovni refleksi (žretje, sranje in fukanje). :fredi:
Upam da si kapiral:valjamse:
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.127
867
113
V bistvu sta ista :) Trpimo pa mi 'normalni' na cesti. Ko se vam pa kej nardi pa nc nism kriv, hocem zavarovalnino in podobne glume. In ce bi rad kaj obracunaval, prid, te cakam, sruta kavcarska.