bedaki na cesti

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113


V torek nekaj pred 22. uro je več voznikov policiste obvestilo o osebnem vozilu, ki vozi v napačno smer po avtocesti v smeri Grosuplja.
Policisti so ugotovili, da je 47-letna voznica osebnega vozila na izvozu Bizovik zapeljala na avtocesto v napačni smeri. Vožnjo je nadaljevala skozi predor Golovec in nato naprej proti Grosuplju. Policisti so voznico ustavili med predoroma Debeli hrib in Mali vrh.
Ugotovili so, da je vozila pod vplivom alkohola – alkotest je pokazal 0,89 mg/l. Odvzeli so ji vozniško dovoljenje in odredili strokovni pregled.
Kazensko jo bodo ovadili zaradi nevarne vožnje v cestnem prometu, poroča PU Ljubljana.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jaka222

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
A mi lahko kdo razloži, zakaj se nekdo vleče kot smrkelj in dela gužo, ko ga počiš dol NA PREKINJENI ČRTI se ti pa obesi na rit?
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Ce je prvi v vrsti, obicajno caka da ga nekdo prehiti in potem pelje hitreje, ker je vecja verjetnost, da bos ti prvi ustavljen ob meritvi hitrosti. Tako si jaz predstavljam to maloumno obnašanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Ker ima "nišan" pred sabo in ga noče izgubit
;)
Vsaj tako sem jaz danes ponoci "divjal"(cetrti v koloni) po Komljanskem. Pa se kako srno kdo pred tabo nabase in ne ti. Samo je nevarnost da ti nabases potem tistega spredaj kar je pa je lahko še slabse kot srno
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Ni bil na telefonu, ker je še med prehitevanjem pohodil, ampak prepozno. In potem takoj limanje na rit.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Če nimaš nikogar da bi mu bil v riti moraš pač enega spustit naprej (tebe). Če že ujet ne moreš nikogar.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
A mi lahko kdo razloži, zakaj se nekdo vleče kot smrkelj in dela gužo, ko ga počiš dol NA PREKINJENI ČRTI se ti pa obesi na rit?
Ker ga ego jebe. Zato.

Se mi je že parkrat zgodilo...vozil krepko pod omejitvijo, ko ga prehitiš pa za tabo direkt na rit. Kaj jim dejansko dogaja si ne znam pravilno razložit.

(Sem imel pacienta, ki me je dobesedno zacel 'lovit' in se mi zaganjat tik za mano..in to stari deda..cez par kilometriv sem imel dost in sem se ustavil na cesti...pol se je zgleda usral ( je skuzil kaj mislim je bilo takoj 20 metrov razlike) pa se baba zraven je zacela udrihat po njemu :valjamse: ..imel je pa bmw.ja)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Meni gredo bolj na organi tisti ki se jim mudi v naselju, pa mogoče te še prehitijo ker greš prepočasi (50 km/h oz. vsaj precej blizu), po koncu naselja pa obdržijo svojo hitrost tam ene 60 pa po možnosti še "s črto na sredi avta".
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon in koliko