bedaki na cesti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
Noro, česa takšnega pa še ne :aplauz: Tisti, ki je pa posnel prvi filmček od daleč, je pa iz vidika snemanja tudi talent posebne sorte :D
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Črnomaljski policisti so sinoči nekaj pred 21. uro, med kontrolo prometa na Malinah pri Štrekljevcu s svetlobnimi in zvočnimi signali ustavljali voznika osebnega avtomobila znamke Audi. Mladenič znakov policistov ni upošteval, z veliko hitrostjo je nadaljeval z vožnjo, izgubil oblast nad vozilom, zapeljal s ceste in se prevrnil na streho.

26-letni voznik, ki med vožnjo ni uporabljal varnostnega pasu, in 23-letni potnik, sta se v nesreči lažje poškodovala. Policisti so še ugotovili, da je povzročitelj nesreče, ki nima veljavnega vozniškega dovoljenja, vozil pod vplivom alkohola, saj je imel v litru izdihanega zraka 0,88 miligramov (1,76 promila) alkohola. Poleg tega je vozil neregistriran in nezavarovan avtomobil, na katerem so bile nameščene registrske tablice, ki pripadajo drugemu vozilu.
A je lahko še hujše? :)
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
https://siol.net/novice/crna-kronika/na-stajerski-avtocesti-umrl-23-letnik-565187
To je bilo prejšnji četrtek. Nekje sem med komentarji prebral, da so tovornjake usmerjali čez počivališče (ali mogoče bivšo cestninsko bazo?) in so stali že na avtocesti. Ker je šlo za planiran nadzor, je verjetno upravljalec avtoceste poskrbel za obvestila v prejšnjih kilometrih, da sledi zastoj? Se je kdo peljal pred nesrečo mimo? V vsakem primeru so umetno ustvarili nevarno situacijo in rezultat je bil uspešen. En mrtev. Voznik je seveda kriv, ampak mogoče z drugačno rešitvijo ne bi bil ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.331
5.850
113
pri taščici
https://siol.net/novice/crna-kronika/na-stajerski-avtocesti-umrl-23-letnik-565187
To je bilo prejšnji četrtek. Nekje sem med komentarji prebral, da so tovornjake usmerjali čez počivališče (ali mogoče bivšo cestninsko bazo?) in so stali že na avtocesti. Ker je šlo za planiran nadzor, je verjetno upravljalec avtoceste poskrbel za obvestila v prejšnjih kilometrih, da sledi zastoj? Se je kdo peljal pred nesrečo mimo? V vsakem primeru so umetno ustvarili nevarno situacijo in rezultat je bil uspešen. En mrtev. Voznik je seveda kriv, ampak mogoče z drugačno rešitvijo ne bi bil ...
Na dolenjski AC prejsnji teden je bil isti nacin. Pa nimam obcutka da ne bi bilo dovolj oznaceno. Je pa res da zaradi tega ni bilo kolone na AC..
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
wd40: ni problema, samoplačniško vse....lepo naj pridejo sorodniki z denarjem ali plačilnio kartico in plačajo vse.

zakaj moramo mi pošteni davkoplačevalci to plačevati?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
to samo gas, ce nimas ravno kaj alkohola v krvi, ker potem si avtomatsko kriv, pa ce je un telefoniral hkrati, drkal kura.c in vozil po zadnji gumi.