bedaki na cesti

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Lažeš kot pes teče ali si pa jajca liže.
Lej, jaz sem tudi precejkrat tam, pa za hudiča srečam dokaj redko motoriste.
Ti pa se 4x dnevno tam pelješ in SKORAJ VEDNO srečaš motorista, pa ne samo to, še SKORAJ VSI padejo mimo kot sneta sekira. No dej, da nam dokažeš, kakšni bedaki smo, naredi 2 vožnji tam mimo in posnemi to divjanje. Glede na to, da SKORAJ VEDNO srečaš divjaka, to ne bo problem. Ti nakažem 5 EUR za bencin.

Smo pa sedaj vsaj že na 150-200+ km/h in ne 200+ km/h. Še par postov, pa bomo morda na 100km/h. :) Loool.
Malo se preberi, pa poglej, če je tvoje posploševanje komu koristno ali le svoje frustracije izživljaš. To je isti k..., kot če bi jaz preklete karavanarje pljuval, ker delajo samo gužvo po cesti in silijo nas bogaboječe avtomobiliste v nevarna prehitevanja.
Tole.
In odklop.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
sad: 5 čez omejitev? cesta je bila 80-90, že ta je letel 150.....ostali podobno, 5 čez?
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Darwin jih pridno izloča iz prometa in skrbi za boljšo varnost normalnih voznikov.
Nič ni slišat, da se na pisti (stara cesta proti Šentilju) še vedno podirajo rekordi...
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
evo danes od 10 motoristov, najmanj 8 prehitro in agresivno vozili, smernik kaj to je itd.
 

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
214
43
28
ljubljana
evo danes od 10 motoristov, najmanj 8 prehitro in agresivno vozili, smernik kaj to je itd.

Ali ti demomstriram vožnjo 90 km/h v drugi prestavi ali pa v 6.prestavi?
Kaj pa boš potem pribijal?
Zvok motorja ni pokazatelj objestne vožnje.

Sam vozim motor z 6 cilindri in 160 KM in ti lahko povem,da sem dostikrat ovira na kakšni lokalni cesti zaradi lokalnih frajerjev,da pa so na AC še večji modeli z avti,ki hočejo dokazovati svoje sposobnosti vožnje v ravni liniji.Take pustim z velikim veseljem naprej.
Jaz v vožnji na motorju uživam in vozim v okviru predpisov.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
....Punto s 75KM gre tudi v rokah infantilnega voznika 150km/h in je še vedno nevaren....
... ko sem jest peljal iz štajerskega konca svoj 60KM domov pred 6 leti, sem šel po AC tudi 200 po števcu (realno 175) navzdol od Trojan proti LJ :zardelalter: ... Je res nevarno letelo ... pol sem napravil varnostno modifikacijo za "težko nogo" :zmaga: ... nikoli več tako hitro :rolleyes: max realno 150 ... pa še to, če je prazna dobra cesta navzdol ... in skoraj nikoli ... nečem ventile vržt v luft :cool: ... pravi Alter divjak :eek: ... moram avtohipnozo ušaltat ... umiri se, umiri se, umiri se ... o_O
------------------------------------
" ... " Shit Happens" ! ..." :eek:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.330
2.275
113
Ali ti demomstriram vožnjo 90 km/h v drugi prestavi ali pa v 6.prestavi?
Kaj pa boš potem pribijal?
Zvok motorja ni pokazatelj objestne vožnje.

Sam vozim motor z 6 cilindri in 160 KM in ti lahko povem,da sem dostikrat ovira na kakšni lokalni cesti zaradi lokalnih frajerjev,da pa so na AC še večji modeli z avti,ki hočejo dokazovati svoje sposobnosti vožnje v ravni liniji.Take pustim z velikim veseljem naprej.
Jaz v vožnji na motorju uživam in vozim v okviru predpisov.
Ali ti demomstriram vožnjo 90 km/h v drugi prestavi ali pa v 6.prestavi?
Kaj pa boš potem pribijal?
Zvok motorja ni pokazatelj objestne vožnje.
Sam vozim motor z 6 cilindri in 160 KM avto s 4 cilindri in 160KM in ti lahko povem, da sem dostikrat nisem ovira na kakšni lokalni cesti zaradi lokalnih frajerjev, da pa so na AC še večji modeli z avti motorji, ki hočejo dokazovati svoje sposobnosti vožnje v ravni liniji.Take pustim z velikim veseljem naprej.
Jaz v vožnji na motorju z avtom uživam in vozim v okviru predpisov.
 
  • Wow
Reactions: dugi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.876
113
pri taščici
Ti si imel tudi števec friziran ;)
Kaj če so ga kaj updejtali tekom proizvodnje?
Kaj se dogaja potem s takimi "specialkami"
Kje je tvoj končal če.mogoce veš?
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Ti si imel tudi števec friziran ;)
Kaj če so ga kaj updejtali tekom proizvodnje?
Kaj se dogaja potem s takimi "specialkami"
Kje je tvoj končal če.mogoce veš?
Števec je ostal serijski, vse glavne komponente (motor, menjalnik, zavore, podvozje, ...) pa so bile predelane in praktično vse tudi homologirane. :) tTwingo je trenutno v znanih rokah na Koroškem, čaka na ponovno sestavo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi