bedaki na cesti

jello

Guru
22. sep 2008
9.685
3.567
113
Rešitev je na prejšnji strani. Ven iz avta, prefookat do nezavesti in do smrti v zapor. Ga ni junaka, ki bi si še drznil z neprilagojeno na cesto.

Bedaki na cesti mode off.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.805
4.301
113
Rešitev je na prejšnji strani. Ven iz avta, prefookat do nezavesti in do smrti v zapor. Ga ni junaka, ki bi si še drznil z neprilagojeno na cesto.

Bedaki na cesti mode off.


Na žalost folk osebne furstacije puca na cesti in potem je kup nestrpnežev, vrivanja, popanja na rit itd.... misleč da bo nekaj
prej prišel, ampak samo zaŁebe promet, sebe in druge itd...

Na AC bi morali uvesti aktivno prometno ureditev, svetlobne prometne znake in glede na gostoto prometa zmanjševati najvišjo hitrost
oz. kar določit s kakšno hitrostjo je treba peljat, sočasno bi morali biti aktivni sekcijski radarji in minimalna toleranca glede preseganja hitrosti,
ter še merjenje varnostne razdalje, tako bi se dosegel tekoč promet....

Ampak tega ljudje nismo sposobni, tko da edina rešitev za opičnjake bodo avtonomna vozila čez kakih 30let.... če nas ne bo že zemlja prej odplaknila,...

 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Na žalost folk osebne furstacije puca na cesti in potem je kup nestrpnežev, vrivanja, popanja na rit itd.... misleč da bo nekaj
prej prišel, ampak samo zaŁebe promet, sebe in druge itd...

Na AC bi morali uvesti aktivno prometno ureditev, svetlobne prometne znake in glede na gostoto prometa zmanjševati najvišjo hitrost
oz. kar določit s kakšno hitrostjo je treba peljat, sočasno bi morali biti aktivni sekcijski radarji in minimalna toleranca glede preseganja hitrosti,
ter še merjenje varnostne razdalje, tako bi se dosegel tekoč promet....

Ampak tega ljudje nismo sposobni, tko da edina rešitev za opičnjake bodo avtonomna vozila čez kakih 30let.... če nas ne bo že zemlja prej odplaknila,...


Na AC bi moral res uvest aktivno prometno ureditev, sevede bi moral glede na gostoto prometa, sodobna vozila in njihove zmogljivosti tudi zviševati najvišjo hitrost oz. kar določit, s kakšno jebeno najnižjo hitrostjo se vsi nesposobni za vožnjo (80%) lahko vozjo, sočasno bi moral počasnete sterat s ceste, jim zaplent avto in nagont na bus, seveda bi morala biti tudi minimalna toleranca za vse govna, ki se na AC vključujejo s 25 km/h in to direkt na vozni pas.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fe3 in Garfildd

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-213
113
Rešitev je na prejšnji strani. Ven iz avta, prefookat do nezavesti in do smrti v zapor. Ga ni junaka, ki bi si še drznil z neprilagojeno na cesto.

Bedaki na cesti mode off.
Točno tako. In bi ga prefookalo mnogo bolj upravičeno, ta je nekoga ubil, tisti s prejšnje strani je pa samo sebi škodo naredil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Skrajnik

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-213
113
Ne vem zakaj me taki posnetki spominjajo na migrante. Ko dobijo tihotapca, ki prevaža ilegalne migrante, je največji kriminalec, ko so jih pa policaji prepeljali pol miljona, je bil pa to humanitarni koridor. Ko pa tale divjak c 30-60km/h divja, vozi sloz rdečo... je za prefookat pa za v zapor, ker ogroža vse, ko pa policaj za njim enako vozi skoz rdečo, pa z isto hitrostjo, prehiteva v škarje, vozi po nasprotnem pasu... je pa oh in sploh varno in zaželeno :-(
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: Pepe in afroC

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Je pa zanimivo, zakaj se nihče ne vpraša, kako je lahko kamion šel čez ograjo? A ni tam ravno zato, da ne padeš 10 metrov globoko?

Avto bi verjetno še zadržala, ampak 15 tonski tovornjak? Verjetno bi ustrezna ograja morala biti iz betona debeline 1 meter, torej mission impossible? Imajo kje drugje na svetu take ograje, torej predvidene za recimo 40 ton (če bi bila cisterna polna)?
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Ne vem zakaj me taki posnetki spominjajo na migrante. Ko dobijo tihotapca, ki prevaža ilegalne migrante, je največji kriminalec, ko so jih pa policaji prepeljali pol miljona, je bil pa to humanitarni koridor. Ko pa tale divjak c 30-60km/h divja, vozi sloz rdečo... je za prefookat pa za v zapor, ker ogroža vse, ko pa policaj za njim enako vozi skoz rdečo, pa z isto hitrostjo, prehiteva v škarje, vozi po nasprotnem pasu... je pa oh in sploh varno in zaželeno :-(
Policaj ne bi sel za njim, ce bi on ustavil in ne bi bezal.
Kaj bi pa ti? Dal nagrado takemu. Odvzem in v Soco 1x tedensko, da bo videl kaj se zgodi zaradi objestnosti na cesti.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Slik poškodovane ograje pa tudi ni.

Je pomečkana, odtrgana in viseča v globino kot da je iz plastelina. Avto bi verjetno zadržala, tovornega vozila pač ne ampak verjetno se je pri gradnji vedelo, da ta viadukt ne bo zgolj za osebna vozila.

Edit: pisal sem o kovinski ograji
 
Nazadnje urejeno:

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
1637530.jpg
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.805
4.301
113
Na AC bi moral res uvest aktivno prometno ureditev, sevede bi moral glede na gostoto prometa, sodobna vozila in njihove zmogljivosti tudi zviševati najvišjo hitrost oz. kar določit, s kakšno jebeno najnižjo hitrostjo se vsi nesposobni za vožnjo (80%) lahko vozjo, sočasno bi moral počasnete sterat s ceste, jim zaplent avto in nagont na bus, seveda bi morala biti tudi minimalna toleranca za vse govna, ki se na AC vključujejo s 25 km/h in to direkt na vozni pas.

Višja hitrost kvečjemu, če bi imeli še en pas več in določitev koliko je min hitrost na določenem pasu.... sploh pa če je promet vidiš
da ta ne steče kaj dosti čez 110kmh, tako da na dveh pasov višje hitrosti bog ne daj, ko pa je cesta prazna, pa vsi vemo da lahko
nekaznovano pelješ 160-170 po števcu....

Pa tudi iz vidika ekologije ne bodo in tudi ni smiselno dvigovati hitrosti....da boš 5 minut prej v eni uri....
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Betonska ograja je nepoškodovana, ima samo sledi gum, poškodovana je kovinska ograja za njo, katera je samo zato da vzdrževalci ne padejo v globino.... Aja, kamion je imel pi vsej verjetnosti 40T.
Sjtv, a nisi ti nekoč pisal kako nevarna je ta ograja?
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Betonska ograja je nepoškodovana, ima samo sledi gum, poškodovana je kovinska ograja za njo, katera je samo zato da vzdrževalci ne padejo v globino.... Aja, kamion je imel pi vsej verjetnosti 40T.
Sjtv, a nisi ti nekoč pisal kako nevarna je ta ograja?

matr a kr direkt čez je zapeljal kot čez rampo? Upam da familija iztoži upravljalca (dars) do konca..
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888