bedaki na cesti

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Egoizem je postal vrlina
zmaga.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.544
9.227
113
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Tukaj eni trobimo, da vožnja po CPP ni nujno, da je varna, in vožnja, ki ni po CPP ni avtomatično nevarna.
To se strinjamo, ampak to kar je delal Alan v prvem posnetku ni po CPP in JE nevarno. Popravljat z ročno v NEPREGLEDNEM ovinku na javni cesti, ker si šel prehitro in vožnja 70 km/h po naselju brez pločnikov JE nevarna. Ampak za njega, kateri je supervoznik je vse varno....
hysterical-1.gif
Ker on je skoncentriran in bo takoj reagiral. My ass...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.544
9.227
113
Citat:
Uporabnik Sheriff pravi:
ksz

SVAŠTA
rolleyes-1.gif
In kaj je tukaj svašta... Mene najprej zanima zakaj ga je pahnil v jarek... Potem se bomo pa naprej pogovarjali.
Je pa plus to, da so ga začopatili pijanega. Sicer ga verjetno nebi..
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
KSZ

Vceraj je bil zmagovalec en kranjcan - v tomacevski rondo cez rdeco, potem je pa se poskakoval cez tiste robnike, ki locujejo izvoze
hysterical-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.962
1.105
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik lager pravi:
A ni point ovinka da te lepo zalima na bočne opore ter da probaš po SVOJEM pasu zvozit kar se da hitro.. ne vem, tukaj se meni zdi pravi čar hitre vožnje, ne pa sekanje ovinkov za ublažitev bočne sile ( WTF ). Sam tudi ne vozim ravno počasi, dostikrat sem na meji zdrsa oz. tudi malo čez, ampak sekam pa tudi najbolj preglednih ovinkov ne. 1. zaradi gušta in 2. da mi ne pride v kri.

Vidiš, jaz sem pa na cesti izjemno redko na meji zdrsa, ampak sekam pa, in to točno zaradi teha, za kar si WTF napisal. Ne gre zame, ampak za sopotnike. Nekaterim, veš, zna med ovinki slabo ratat. In takrat taka "izravnavanja" ovinko še kako pomagajo. Pa tudi sicer - tako je pač bolj udobno in nič manj varno (Apollo, pregledno poemni ne le, da se vidi ta ovinek ampak da se vidi dovolj dolg kos ceste, da je čas opazit tudi zelo prehitre - vedno si zamislim, da bi si nasproti pripeljal jaz v mladih norih letih) ...
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
KSZ:

zelen suzuki swift okoli 2000 letnik, registrska KR N3 126 (mogoče je kakšna številka druga).

Prehitevanje po odstavnem pasu na gorenjski AC (vsaj 3x), objestno vključevanje na izvoz (Kranj vzhod) itd., vozil moški star okrog 30.

stupid-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Danes se peljem iz Celja proti LJ na AC. Vidim Belega VW Tiguana (ozabu reg.) ki se lepo pelje po prehitevalnem pasu, na voznem nobenega. Ga dohidim po par kilometrih model še vedno na voznem. Se mi lepo umakne na voznega in model TAKOJ nazaj na prehitevalnega. In čiča je to delal saj 30km. Vsakič ko ga je kdo dohitel se je umaknil in takoj nazaj na prehitevalnega. Kdaj se ni umaknu par minut...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.962
1.105
113
www.adriamedia.si
Seveda ne. Policaji nimajo dovolj pameti, da bi se (saj je treba samo malo padpavinski radar pogledat ali pokicat vremenkote) postavili blizu nadvozov in vse, ki so se ustavili, prijavili zaradi KD povzročitve splošne nevarnosti.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.617
203
63
Kranj
Lahko bi bil spet kakšen nalet....pa seveda neprilagojena hitrost.
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Jah začeli ste vi. Še vedno trdim da varne vožnje se ne da enačiti z upoštevanjem cpp. Kaj pomaga npr. temu s kombijem da se pelje 30, če pa se ne zna peljat po svojem pasu oz. se umaknit normalno in cukne z volanom zadnji moment.
Če bi rad pokazal, da se varna vožnja ne da enačit s CPP, boš moral kak drugačen filmček pokazat. Ta filmček, ki si ga dal tukaj zraven samo dokazuje, da nisi edini, ki delaš neumnosti na cesti. To je pa otročje, če se s tem tolažiš.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.760
6.359
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Seveda ne. Policaji nimajo dovolj pameti, da bi se (saj je treba samo malo padpavinski radar pogledat ali pokicat vremenkote) postavili blizu nadvozov in vse, ki so se ustavili, prijavili zaradi KD povzročitve splošne nevarnosti.

Ja ker kaj naj OKC? Obvestilo za vse uporabnike zveze, priblizuje se nevihta, morda bo kje toča in boste lahko kaznovali ljudi ki ustavljajo pod nadvozi? Dej no c'mon... Pac ljudje ki to pocnejo so neumni in tega ne bos mogel preprecit tudi ce se vse zdej kaznuje. Moje skromno mnenje.

Kar se tice pa preglednosti ovinkov - obstajajo ceste ki vijugajo naokrog pa travnik. In ja normalno, sekaj ce vidis da ni nikogar naproti. Ampak so bli pa tle gor tudi posnetki ko ni bil levo in desno travnik ampak je bil naslednji ovinek nepregleden. In kot se ze napisal, jaz ne bom folku tu gor nekaj ocital, vsak odgovarja zase. Samo se mi zdi pa res neverjetno da se fantje cudijo da se folk obregne ob njihova pocetja. Verjetno so na to pomislili ko so filmcek uploadali ane?
 

juris

Fizikalc
12. sep 2008
1.635
0
36
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Danes se peljem iz Celja proti LJ na AC. Vidim Belega VW Tiguana (ozabu reg.) ki se lepo pelje po prehitevalnem pasu, na voznem nobenega. Ga dohidim po par kilometrih model še vedno na voznem. Se mi lepo umakne na voznega in model TAKOJ nazaj na prehitevalnega. In čiča je to delal saj 30km. Vsakič ko ga je kdo dohitel se je umaknil in takoj nazaj na prehitevalnega. Kdaj se ni umaknu par minut...

Torej praviš, da si vsaj nekaj km vozil po prehitevalnem pasu, čeprav na desnem ni bilo nobenega!? In potem si ubogemu človeku še težil za ritjo, čeprav si imel desni pas ves čas prazen!?
Ne vem kaj se sploh pritožuješ, drugi bi se morali nad tabo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Jaz sem se vozil na voznem pasu sej je bil prazen. A znaš brat? In ker se po desni ne prehiteva sem se par 100 metrov postavu na prehitevalni pas in ga prehitel...kaj ti ni jasno...opravičilo hočm