bedaki na cesti

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Se ne sekiram dosti za vaše komentarje, si pa le poglejte varnega voznika belega kombija...

Jah, brihta je prav tako sekal leve ovinke ...

@Snecer: dizla
hysterical-1.gif
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Seveda sem sekal in vedno bom (po principu SJTV) Če pa ne vidim pač ne bom. Pa tale s kombijem me je nekaj časa že gledal pa se še kar peljal po moji strani...
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Da vam skrajšam iskanje...

Se ne sekiram dosti za vaše komentarje, si pa le poglejte varnega voznika belega kombija...
Tole je eno navadno otročje pametovanje o varna vožnji. Odrasti malo!
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Jah začeli ste vi. Še vedno trdim da varne vožnje se ne da enačiti z upoštevanjem cpp. Kaj pomaga npr. temu s kombijem da se pelje 30, če pa se ne zna peljat po svojem pasu oz. se umaknit normalno in cukne z volanom zadnji moment.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Nic. Tip dela zelo ocitno bedarijo v tistem ovinku, enkrat bo nekoga nabasal, potem bo pa brihten, da se ni do takrat se v nobenega zaletel oziroma da se sicer je, ampak da takrat res ni bil on kriv, torej se ne steje ...

Aja pa voznja po nasprotnem pasu, tudi pri 30 na uro, ni "voznja po CPP". Voznja po CPP bi bila v tem primeru cisto varna zadeva, torej bi se voznik kombija vozil po svoji strani in po omejitvi, kakrsna tam velja (oziroma prilagojeno dezju na cesti in svojemu vozilu, ki je bilo morda nalozeno).

Mene cudi to, da ti zganjas iste bedarije, potem pa kazes s prstom na druge kako da oni "ne znajo peljati".
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Pa človek, začni se vozit 50 in sekaj vse. To je varna vožnja za naše alter varne voznike. Sej pri meni vedno vidijo hitrost, čeprav je bila vedno po omejitvah
confused-1.gif


SJTV, če se vidi, zakaj pa ne. Se popolnoma strinjam, sam imam občutek, da eni to pa kar sekajo in to naredijo tudi če gre avto nasproti in se ne zmenijo zate. Sicer se pa razumeva.
wink-1.gif


Na temu posnetku mi je Apollo omenil, da kao moje varno sekanje. Jaz menim, da tukaj nisem ogrožal nobenega. Sam jebat ga, človeku je treba it kontra, pa a je varno, nevarno, logično, pač ni po CPP.
bonk.gif



In sedaj noben ne bo pomislil, kaj smo hoteli mi trije povedat in bo enostavno priletel stavek, da mi pa to lahko počnemo, ker smo šumaherji, fitipaldiji skratka oh in sploh alter dirkači.
hysterical-1.gif


Apollo, a ta bel Clio je pa parkiran po CPP?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.724
6.324
113
Lej kar se mene tice mas ti dva problema. eden je ta, da ko ti nekdo omeni da krsis predpise hitro pokazes nek posnetek kjer jih nekdo tretji krsi se bolj. Samo to se vedno ne zmanjsuje tega da si ti pac storil prekrsek. Nikjer nisem napisal, da je bilo to nevarno, vseeno pa si pac krsil zakon - face it. Ko pa bo v zakonu pisalo, da pregledne ovinke se pa lahko seka pa to ne bo prekrsek. Drugi pa je ta, da ocitno zelo rad kazes napake drugih. In ne vem kaj drugega pricakujes kot to, da ti bo vsak pokazal se tvoje napake.

Saj to je isto kot ta posnetek s cliotom. ta clio je tam da bi ujeli prekrskarje. In zato ti se z vecjim veseljem pokazes da clio ni parkiran po cpp (pa je, ker policija lahko pri opravljanju svojih nalog cpp tudi krsi, ce pri tem nikogar ne ogroza). In tebi se bo stalno dogajalo isto kot policiji. Zakaj pa folk snema policiste ko krsijo cpp? zato ker od njih pricakuje da ga bodo spostovali, ker so ravno oni tisti ki kazejo napake ljudem. In tebi se bo enako dogajalo - ko bos ti kazal napake drugih se pricakuje da tudi ti vozis po cpp.

In sej ves ane... enkrat ti iz nepreglednega ovinka v pregledni ovinek priletel motorist. Mnogo prehitro. Prehitro da bi ti odvil na svoj pas. Kdo bo kriv? Hitrost. Kdo ga bo imel na vesti? Ti, ker ce ne bi sekal ovinka bi on lahko ko raketa sel mimo pa se ne bi zaletel vase. Pa ti do danes nisem mel namena komentirat voznje itd. Samo ti iz sebe pepčka delaš ko kažeš napake drugih in pričakuješ da folk ne bo pokomentiral še tvojih napak.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Sej se ne jezim. Sem samo vprašal, če je po CPP. Policist, ko je tam parkiral, mu ni bilo ravno všeč, pa me je zanimalo kaj boš ti podejal na situacijo. Men je Alanovo sekanje OK, od kombija pa ne, ker je res odvil zadnjo sekundo, ma ga je skor sigurno lahko videl že prej ( to bo podejal Alan) Vseeno hvala, ker razmišljaš namesto mene.
wink-1.gif


Ni bil parkiran po CPP, ampak ni ogrožal nobenega. Nisem vozil po CPP in tudi nisem nobenega ogrožal. Tukaj eni trobimo, da vožnja po CPP ni nujno, da je varna, in vožnja, ki ni po CPP ni avtomatično nevarna. Tudi skoraj 100% nisem nikjer napisal, da sem vozil po CPP. Če bi pa še malo skrajšal posnetek, bi bili pa vsi veseli.
aplauz.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.459
5.457
113
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Se ne sekiram dosti za vaše komentarje, si pa le poglejte varnega voznika belega kombija...
Kakšna je razlika med njim in teboj? On nima kamere?

anglezinacesti.jpg
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Ta da jaz tukaj vidim 30-40m naprej in sem pozoren samo na promet in cesto ter bom odreagiral dovolj hitro da ne bo nasproti vozeči tudi pomislil ne da je blo kaj nevarno ali narobe (pa se sploh ne pregovarjam ali delam jaz prav ali ne)
In ja vedno bom sekal pregleden ovinek ker s tem ublažim ovinek, skrajšam pot karkoli.... Če je črtkana črta to tudi ni tak prekršek, saj lahko v teoriji prehitevam počasno vozilo po taki cesti (pa vemo da dostikrat to ni možno čeprav je črtkana, včasih pa je polna pa je čisto pregledno)
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Po zvoku sodeč ampak to je snecer, ki še imprezo zamenja s hyundai-em. Ne čudi se.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja sem se pač zmotil, se zgodi, ker sem šele zdaj videl da ima laha, tako da
smile-1.gif
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
+ lambo doors na BMW 6
bonk.gif

Hja... sem hotel samo talepe stvari napisat...
grin1.gif

V planu je bojda še širjenje zadnjega konca, "par" kilovatov muske... Pa mu ti reč, da ni ql, če si upaš
grin1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Se ne sekiram dosti za vaše komentarje, si pa le poglejte varnega voznika belega kombija...
Kakšna je razlika med njim in teboj? On nima kamere?

anglezinacesti.jpg

Če pride nekod nasproti se umakneš na svoj pas, če se pa najde še en podoben se bosta pa itak po desni prehitela tko da ne vidim tu nič narobe. Sicer se pa pelji kdaj za Kurešček pa nazaj. Tam vsi domačini sekajo tko ovinke pa se vmes pogovarkjajo po telefonu.
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Tukaj se jasno vidi, da ravno tisti ki kažete in snemate napake drugih, sami delate iste napake in se s tem še hvalite vi ste pač supermeni, ki lahko obvlada vsako situacijo na cesti, ostali pa bedaki. Z takim načinom vožnje boste slej ko prej naredili pizdarijo, potem se pa čudili da vi niste nič krivi, čeprav očitno ne veste po kateri strani se v sloveniji vozi.
 

lager

Pripravnik
3. dec 2008
383
1
16
A ni point ovinka da te lepo zalima na bočne opore ter da probaš po SVOJEM pasu zvozit kar se da hitro.. ne vem, tukaj se meni zdi pravi čar hitre vožnje, ne pa sekanje ovinkov za ublažitev bočne sile ( WTF ). Sam tudi ne vozim ravno počasi, dostikrat sem na meji zdrsa oz. tudi malo čez, ampak sekam pa tudi najbolj preglednih ovinkov ne. 1. zaradi gušta in 2. da mi ne pride v kri.

Je pa tudi res, da je dobro cesto poznati. Sam naprimer vzamem v zakup še stranske priključke na regionalno cesto ( se mi je zgodilo da sem imel sredi ovinka 110, pa po svojem pasu, pa se hoče en vključit na cesto, na srečo me je videl od takrat pa jaz vem da je tam nek stranski priključek gozdne ceste na regionalko ), poleti kolesarje, pohodnike...

Ni pa lepše od tople poletne noči :D
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
KSZ

Prejle se peljem po Slovenčevi. Iz stranske je model uletu na glavno brez da bi se sploh ustavil ali pogledal če kdo gre. odvil sem v zadnjem trenutku. Adrenalin šopa na polno, ko 100 m kasneje isto en čiča naredi popolnoma isto. Folk je dejansko fuknen v glavo.

Pa prejle spustim kolono 5ih avtomobilov pa tud en [censored] ni pogledal kaj šele da bi se zahvalil