bedaki na cesti

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Dol jih slečti in jih nagnati, da jedo travo. Za vse ostalo je kamion. Tudi vrtalni stroj je prišel v njihove roke zaradi prevoza s kamionom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Hanzi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
Evo, e-bedak je našel kar je iskal:

V Mengšu osebno vozilo trčilo v skiro​

V zvezi z okoliščinami prometne nesreče nam je Tomaž Tomaževic s Policijske uprave Ljubljana povedal, da so bili danes okoli 5.30 obveščeni o prometni nesreči, ki se je zgodila v krožišču na mengeški obvoznici, v kateri sta bila udeležena voznik osebnega vozila in voznik lahkega motornega vozila. Do prometne nesreče je prišlo, ker je voznik lahkega motornega vozila vozil po delu ceste, ki ni namenjen vožnji takšnih vozil. Pri tem se je voznik lahkega motornega vozila lažje telesno poškodoval. Policisti vodijo prekrškovni postopek.

 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.855
3.372
113
40
Lj
Do prometne nesreče je prišlo, ker je voznik lahkega motornega vozila vozil po delu ceste, ki ni namenjen vožnji takšnih vozil.

Pozabili so napisati zakaj je res prišlo do nesreče. To da nekdo vozi po cesti še ne privede kar avtomatsko do nesreče. Če je avto zapeljal vanj je tudi avto kriv. Potem bi lahko tovornjak kar začel gaziti vse kar je pred njem, če se slučajno znajde na cesti.
 
  • Wow
Reactions: motofrik

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
Pozabili so napisati zakaj je res prišlo do nesreče. To da nekdo vozi po cesti še ne privede kar avtomatsko do nesreče. Če je avto zapeljal vanj je tudi avto kriv. Potem bi lahko tovornjak kar začel gaziti vse kar je pred njem, če se slučajno znajde na cesti.
Narobe, primerjava z gazenjem tovornjaka je povsem zgrešena. Ta nekdo je z e-skirojem vozil po delu ceste, ki ni namenjen vožnji takšnih vozil. Posledično se lahko upravičeno sklepa, da je e-bedak zapeljal čez kakšno razpoko ali pa kakšno grbinico, ki je v kombinaciji z majhnimi koleščki e-skiroja ravno dovolj velika, da voznik tega prevoznega sredstva pade in če potem pride še do naleta avtmobila, ni voznik le-tega prav nič kriv. Vzrok nesreče je pravilno naveden saj, če e-skiro ne bi vozil po cesti kjer nima kaj počet, do nesreče ne bi prišlo. Vsaka nadaljna debata o vzroku je povsem nesmiselna saj je vsa krivda za dogodek izključno na e-bedaku kar pa potrdi tudi dejstvo, da se proti njemu vodi prekrškovni postopek.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.350
5.858
113
pri taščici
Zanimivo da zagovarjamo skiro, ce pa kolesarja srečamo na cesti bi pa ga najraje....ce pa je zraven se kolesarska steza vzporedno, potem pa....vsaj noge tako polomit da ne bo mogel nikdar vec na kolo.
Mal me tudi firbec matra kaksno hitrost razvije ta skiro. Zakonskio dovoljena?
Al odrta na ....
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.287
-8.467
113
Tole bo pa bedaki na parkirišču.

Ravnokar je ženska tam okoli 60l, prebila rampo, betonsko oviro, ter zarila avto v 2 parkirani vozili. Parkirišče zraven otroške bolnice v lj.

Ne, nisem slikal, samo pogledal, če je voznik ok
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.275
113
El skiro vozil tam, kjer nebi smel.
Če delamo po tem vzorcu lahko pridemo do tega, da ga foter ni bil dovolj hiter in ga ni pravi čas ven vzel in je bila oploditev.

Lahko je že dalj čas vozil tam, lahko je za trenutek zavil pred avto.
Kaj je pa avto naredil, da ne bo poškodoval lahkega motornega vozila in ne bi prišlo do nesreče?
Je imel ali ni imel čelade, ki je bila kriva za nesrečo?

p.s. še zmerom mislim, da je tu kriv voznik lahkega motornega vozila.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.917
279
83
tam ko se terc po tori rola
Glede teh e-skirojev je zadeva šla že predaleč... Načeloma so omejeni na 25/uro in vozijo po kolesarski stezi. Do tu vse v redu. Problem pa nastane, kaj z onimi ''odprtimi'', ki razvijejo 50+... Po kolesarski ne smejo, na cesto pa zaradi neskladnosti s predpisi tudi ne. Me prav zanima, kako bodo to rešili...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Najbolji

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Glede teh e-skirojev je zadeva šla že predaleč... Načeloma so omejeni na 25/uro in vozijo po kolesarski stezi. Do tu vse v redu. Problem pa nastane, kaj z onimi ''odprtimi'', ki razvijejo 50+... Po kolesarski ne smejo, na cesto pa zaradi neskladnosti s predpisi tudi ne. Me prav zanima, kako bodo to rešili...
Odvzem vsakega, ki je "odprt", kazen "krepka", 1000€+, zaplenjene "zapret" in podarit...
Ah, vem, ni šans... Zadnjič vidu sina enega politika, ki je, lepo zavarovan s čelado in ostalim, prehiteval vse avtomobile na Celovški... Ja, ga poznam...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
jaz bi pa drugače to naredil, diviji zahod, za skuter nič ne rabiš, ampak nisi zavarovan, ce te kdo na gazi nimaš nobenih pravic, če pa ti koga s eskuterjem, ali kakšna druga škoda iz tega naslova, pa civilna tozba, pa do gat in naprej.
 
  • Wow
Reactions: motofrik

sass

Guru
1. sep 2007
5.104
744
113
jaz bi pa drugače to naredil, diviji zahod, za skuter nič ne rabiš, ampak nisi zavarovan, ce te kdo na gazi nimaš nobenih pravic, če pa ti koga s eskuterjem, ali kakšna druga škoda iz tega naslova, pa civilna tozba, pa do gat in naprej.
ja, pa če se skuterist razbije, se bo na državne stroške zdravil v bolnici ane?
 
  • Všeč mi je
Reactions: motofrik