bedaki na cesti

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Meni se res ni zdelo vredno pospeševati na 100 med Muto in Vuzenico. Ubogi reveži, ki ostanejo ujeti za nekom ki pelje 70 tistih 500 metrov. Se mi prav smilijo, ker jim živci popustijo takoj, ko nekdo pred njimi ne vozi tako kot bi oni želeli.

Pa sicer ne vozim počasi, ampak tam se mi pa res ni dalo na 100 naganjati.

Je pa precej očitno, da ego raste z vozilom.
70 pri dovoljenih 90, pa se čudiš zvočnim opozorilom?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Corvette in sajkek

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.274
113
  • Všeč mi je
Reactions: Mirc4u2c

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.115
2.464
113
70 pri dovoljenih 90, pa se čudiš zvočnim opozorilom?
Lepo sem napisal, da se pač za tistih 500 metrov nisem zaganjal na 100 in potem spet zaviral,(ker je malo naprej spet omejitev 60 in križišče). Črta je črtkana ampak, če je lastniku avta zrastel premajhen pač mora kompenzirati z velikostjo in kretenskim obnašanjem na cesti medtem, ko bi lahko brez težav prehitel, ne rabi se lepiti na odbijač in trobiti. Komur se to zdi normalno naj pač obišče najbližjega psihiatra.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.274
113
Oškodovanec naj pokliče 112.
No pa smo klical. Me je policistka vprašala, kaj sem pa jaz delal.
Sem rekel jaz nič, In je bilo vsega konec!
 
  • Haha
Reactions: LarryClay

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Ko je Kangler postavil radarje po MB, so na TV dobili celo nekega prometnega "strokovnjaka", ki je zatrjeval, da radarji zmanjšujejo prometno varnost, ker voznik ne more voziti in hkrati kontrolirati hitrosti na števcu. Sedaj uporabimo to logiko v primeru tega siromaka, ki je baje malce prehitro peljal po eni od cest v Lj. Preprosto ni vedel, da vozi tako hitro, ker bi gledanje na števec ogrozilo sposobnost spremljanja dogajanja v prometu.
Na nek način, je večina hotela, da so take situacije možne in nekaznovane :evil:.
V Švici nisem nikjer videl policista, vseeno pa nisem imel občutka, da kdo vozi km / h hitreje od omejitve. Očitno "vzgoja" s stacionarnimi radarji. Ko pa prilezejo preko v Italijo, pa se jim strga, ker takega nadzora pač ni.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.122
867
113
Irfan je amater proti temu "mozaku". Zenska dvomim da tako vozi:


Skratka, debil, se bolj debilna pa kazen, ki to ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman