bedaki na cesti

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113

To je to ko prides med dva 40 tonska tovornjaka ti zvezdice koristijo tolko kot 0.

Pol pa ljudje blendajo, ko ne zapeljem 5m pred 40 tonca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: motofrik

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.149
113
:p

aQRjRQnr_700w_0.jpg
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.382
9.815
113
kod Džej-Zija

Na prvi pogled nepovezana tema. Dokler ne prebereš, da so pogrešani postali pogrešani, ko jih je odnesla voda NA POPLAVLJENIH MOSTOVIH. :bonk::bonk::bonk:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
In to kljub opozorilom :zavijazocmi:

Mrtvega so našli tudi voznika, belgijskega državljana, ki so ga vode v avtomobilu odnesle z mostu v vasi Gagnieres, v departmaju Gard. Cesta je bila sicer zaprta in policist naj bi moškega opozoril, da ne sme zapeljati prek mostu. Še enemu potniku v vozilu se je uspelo rešiti, zatekel se je na drevo, od koder so ga rešili po dveh urah.

Kdor išče, ta najde.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.362
1.739
113
Men ne gre v glavo zakaj je treba toliko polemizirat glede teh raketnih e-skuterjev in kako lahko kdo omenja neurejeno področje.

TO JE MOTOR.

Se pravi ko eno tako ninjo ujamejo z 68 je to:
  • Najprej vožnja z neregistriranim motorjem. če gre 68 bi moralo to bit registrirano tako kot pač vsak drug motor. Pač enosledno vozilo ki gre več kot 50
  • Vožnja brez izpita, če nima A ja.
  • Pa še prekoračitev hitrosti.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.920
281
83
tam ko se terc po tori rola
Men ne gre v glavo zakaj je treba toliko polemizirat glede teh raketnih e-skuterjev in kako lahko kdo omenja neurejeno področje.

TO JE MOTOR.

Se pravi ko eno tako ninjo ujamejo z 68 je to:
  • Najprej vožnja z neregistriranim motorjem. če gre 68 bi moralo to bit registrirano tako kot pač vsak drug motor. Pač enosledno vozilo ki gre več kot 50
  • Vožnja brez izpita, če nima A ja.
  • Pa še prekoračitev hitrosti.
Sem povsem enakega mnenja. Ti E-skiroji so namenjeni vožnji po kolesarskih stezah in za tam je omejitev 25/uro. Zadeva je zelo nedorečena. E-skiroji, ki so odprti in gredo preko te hitrosti, so namenjeni za vožnjo po poligonih in nikakor ne za po cesti. Zadeva se je začela prodajati in je že tako številna, da bo težko to spraviti v nek red. Kar se mene tiče, blokirati na 25, sicer kazen. Kot je primer pri teh 25/h motorčkih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in jendomen
19. jul 2007
2.766
1.495
113
Pacienti na cestah - Next level, Ljubljana Style

Danes okoli 19. ure
Lokacija: Ljubljana, ven iz strogega centra, ampak ne več kot 3 km stran od Prešernovega trga

Normalno se ustavimo na semaforiziranem križišču, ker je bila rdeča luč.
Pacient v mini avtu (corsa) zapelje na pločnik + kolesarsko steza (se pravi dovolj široko za avto) in obvozi vozeč po PLOČNIKU/KOLESARSKI STEZI po desni strani stoječo kolono (okoli 10 avtomobilov, zagotovo smo šli vsi čez v enem intervalu) in zavije desno.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.382
9.815
113
kod Džej-Zija
Pacienti sredi tomačevskega rondoja: tip se postavi na pas za obvoznico. Jaz na desnem zraven. Ker je njegov zabasan, me kreten gladko odreže, ker je očitno mislil, da se njegov nadaljuje tam. Potem še dvakrat zamenjal pas sredi rondoja in se odpeljal proti Črnučam.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.603
8.928
113
Na kaj naj se navadim, da nimaš pojma, al da si najjači? Brazilcev nimamo pri nas, ciganov pa velik.