Barkafe je zanič

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
Evo končni rezultat preizkušenj:
Barkafe ni popravil okusa, zato smo ga črtali. Pa sem bil dolgoletni uporabnik.:jok:
Najboljša je po oceni khmm..Khmmm....moje žene... je ...hoferjeva, tista premium omenjena v prejšnjih postih.
Proizvajalec je Gala d.o.o. iz Portoroža. Da niso to begunci iz prejšnje Droge Portorož, ki so pobegnili pred združitvijo Droge in Kolinske.
Podobno kot begunci iz Telekoma na T2, ko smo dobili boljši internet, v prvem primeru pa boljšo kavo. :nazdravje:

Si preizkusil tole?

https://www.mimovrste.com/kava/segafredo-zanetti-kava-intermezzo-1kg

Meni je top. Še boljša mi je pa Cafe Crema, tisto pa v šparu jemljem s popustom :)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.307
5.336
113
Bom poskusila tole s hofra. Kako izgleda tale Cafe Crema. Pakunga mislim, če jih je več, katera je ta prava. Kaj naj rečem, kava gre pri nas v potokih. Turška. Loka mi je zanič.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.307
5.336
113
Aha, to je ena varianta segafredo. Bom pobrskala pa kupila za pokušino. Hvala.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Jest se na Hofrovo nisem mogel navadit, Barcafe pa je zadnje čase nekaj kisel. Morem probat Segafredo v Sparu.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Uporabljamo Lavazzo kavo, včasih Illy kavo, najboljša doslej je bila Pellini kava. Barcafe kava je že leta zanič in to še preden so jo začeli delati hrčki.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.220
714
113
Pellini kavo mi postreže fletkana soseda...ki je njen uvoznik. ;)
Tako, da sem po malem pristranski.
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Pri nas namesto Barcafee kave sedaj uporabljamo kavo Galandor selection 100% arabica (je v takšni vijolični embalaži in se dobi v šparu) in nam je ok pa še v sloveniji jo pražijo in pa lavazza clasic ali pa kakšen segafredo. Cena barcaffe kave je že skoraj ista kot za lavazzo a sama kvaliteta le te se je občutno poslabšala.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Nisem sicer nek kafetar, ampak barkafe je... hm, tolk da je, nič posebnega. Boljši je oni iz vijoličnega pakiranja, Selection, ampak spet ne da bi okrog padel od sreče.

Dosti boljše so njihova Brazil, Etiopia, katerakoli Franck, še boljša pa bosanska Zlatna džezva :cheer:
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Vem, da ni Barkofe nič posebnega, ampak skuhajte si ga drugače, pa bo čisto drugačen okus... Dajte ga v hladno vodo in ga počasi zagrejte do vretja... Tako je meni lažje prebavljiv, ko ti ga žlahta nosi, pa si preveč Gorenjca, da bi drugega kupil...